با رعایت این پنج تکنیک دیگران شما را به خودشان ترجیح خواهند داد!

بارها و بارها شنیده ایم که در عصر ارتباطات زندگی میکنیم، وجود اینترنت و شبکه های اجتماعی همه مردم جهان را به راحتی به یکدیگر متصل کرده است و خیل عظیمی از مردم و شرکتهای بزرگ و کوچک با استفاده از این فناوری ها به رونق و توسعه کسب و کار خود میپردازند.

آنقدر اهمیت این ارتباطات واضح است که نیاز به توضیح بیشتری درمورد آنها نیست، اما نوع دیگری از ارتباط وجود دارد که اتفاقا قدیمی تر اما اثر گذار تر از نوع جدید و مجازی آن است.

بله ما درباره ارتباط مستقیم و رودر رو با افراد مختلف صحبت میکنیم.
باور داشته باشید یا خیر هنوز هم این شیوه بسیار سنتی که قدمت آن به زمان خلق بشر برمیگردد بسیار کار آمد تر و مهم تر از ارتباطات مجازی در اینترنت است.

از آنجایی که انسان موجودی اجتماعی است و همه کارهای خود را با همکاری دیگران پیش میبرد، پس یادگیری مهارت برقراری ارتباط صحیح با دیگران از جمله مهم ترین مهارت های ضروری برای ادامه کار و پیشرفت شما ست.

اما منظور ما از ارتباط همکاری کردن و صحبت کردن تنها نیست؛ منطور ما ایجاد یک ارتباط بسیار موثر است که به درک دوطرف از رابطه کاری بیانجامد، برای مثال تاحالا پیش آمده برایتان :

 • همکار شما در محل کار منظور شمارا متوجه نشود؟
 • رئیس‌تان نتواند درک کاملی از واقعه ای که برای شما پیش آمده داشته باشد؟
 • دوست شما نتواند شما و دلایل تان را درک کند؟

این یک مشکل بزرگ است که احتمالا بخش عظیمی از آن به روش ارتباط برقرار کردن خود شما باز میگردد؛ اما این 5 راه را یاد بگیرید و البته استفـــــــاده کنیـــــــد تا نتایج‌ش را در تمام زندگی‌تان ببینید.


اگر ارتباطات بهتری می‌خواهید حتما این چند مقاله را هم بخوانید:

5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت lium می‌گوید

  aaalie sitetoon

 2. کاربر سوخت جت دت می‌گوید

  سلام و خسته نباشید
  خواستم یه پیشنهادی بدم شاید خوشتون بیاد و ازش استفاده کنید
  بیاید به جای اینکه مراجعه کننده با خرید یک اکانت ویژه و پرداخت مبلغ مورد نظر به متن کامل تمامی مقاله ها دست پیدا کنه روی هر مقاله به تکی نیز قیمت بگذارید مثلا من برای خوندن کامل همین مقاله هزار تومان پرداخت کنم چون شاید فقط همین مطلب برام جالب باشه. اینجوری فکر می کنم بتونبید به درآمد بیشتری هم دست پیدا کنید و به فعالیت مفیدتون با سرعت بیشتری ادامه بدید
  ممنون

  1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

   با سلام؛ دوست عزیز مبلغ ۳۰ هزار تومان اشتراک ماهیانه برای دریافت سمینارهای انگیزشی، بیش از ۱۰۰۰ مقاله که درحال بیشتر شدن هستش و خلاصه کتاب‌های روز دنیا اگر برای شخصی که میخواهد برای آینده خودش سرمایه گذاری کند زیاد باشد، قطعا هزار تومان هم زیاد خواهد بود.

   1. کاربر سوخت جت دت می‌گوید

    Keep calm and move on

 3. کاربر سوخت جت sina می‌گوید

  سلام وقت بخیر میخواهم اشتراک را تست کنم

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**