10 استراتژی قدرتمند برای غلبه بر سختی های زندگی

غلبه بر سختی

زندگی ساده و راحت برای افراد معمولی است.
شما که اینجا هستید و این خط را میخوانید، یک زندگی فراتر از روزمرگی و افراد و شرایط تکراری میخواهید… یک زندگی که راهش سخت است، اما میدانید ارزشش را دارد.

زندگی سخت است. بله، واقعا سخت است.
زندگی یک فرد موفق که همیشه بدنبال بهتر کردن اوضاع و شرایط و کیفیت زندگی است، سخت است. شما هیچ شخص موفقی را نخواهید دید که به شما بگوید یک زندگی ساده و آرام و بی دردسری داشته… هرگز. اما این سختی زندگی، بعضی اوقات تاب و توان انسان ها را از آنها میگیرد و بعضا آنها را شکست میدهد؛ درست در لحظه های آخری که خوشبختی در چند قدمی آنهاست.

افرادی که در برابر سختی زندگی شکست میخورند، نه تنها افراد قدرتمندی هستند، بلکه هرگز دوست نداشتند شکست بخورند. این افراد فقط راه غلبه بر سختی ها را نمیدانستند. این افراد هیچ راه و چاره ای نداشتند، بنابراین دست تسلیم بلند کردن در برابر زندگی.

اما روانشناس و فیلسوف ایتالیایی Piero Ferrucci (پیِرو فروچی) کتابی تحت عنوان قدرت اراده ی شما : یافتن توانمندیهای شخصی در شرایط بحرانیبه تفصیل در مورد این موضوع صحبت کرده. کتاب فروچی نه تنها در ایتالیا، بلکه در کشورهای دیگر نیز جزو پرفروش ترین کتاب های خودشناسی و موفقیت شخصی قرار گرفته. این کتاب به گفته نویسنده آن قرار است به شما آموزش دهد چطور از پس شرایط سخت و بحرانی در زندگی برآیید، چطور بر سختی ها غلبه کنید و راه تان را تا پیروزی نهایی ادامه دهید.

 

هنری فورد
هنری فورد

 

پیِرو فروچی در این کتاب 10 استراتژی برای خوانندگان شرح داده. این استراتژی ها فوق العاده ساده و کاربردی هستند و در پشت هرکدام از آنها منطق روانشناسی حکمفرماست، اما استفاده از آن به شدت ساده است.

شما در این مقاله قرار است این 10 استراتژی را به صورت خلاصه و کاربردی بخوانید. این مقاله خلاصه ی کتاب “یافتن توانمندی های شخصی در شرایط بحرانی” است. پس اگر به کتاب پیرو فروچی دسترسی ندارید، این مقاله میتواند کمک بزرگی به شما بکند.

غلبه بر سختی

10 استراتژی قدرتمند برای عبور از سختی های زندگی :

در همین زمینه، بخوانید :

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**