کتاب صوتی ۲۱ درس برای قرن بیست و یک – کتابی که بیل گیتس عاشقش شده

از پرفروش‌ترین نویسنده‌های این چند سال اخیر بعد از انتشار کتاب «انسان خردمند» و «انسان‌خداگونه» این بار توصیه‌هایش را در کتابی به نام « ۲۱ درس برای قرن بیست و یکم » در سال ۲۰۱۸ منتشر کرده که به سرعت تبدیل به یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز شد. که همین‌جا می‌توانید نسخه‌ی صوتی آن را گوش دهید.

یووال نوح هراری دارای دکترای تاریخ از دانشگاه آکسفورد است و دو کتاب قبلی او بیش از ۱۲ میلیون نسخه فروش داشته و به ۴۵ زبان ترجمه شده است.

در کتاب ۲۱ درس برای قرن ۲۱ با حجم گسترده‌ای از اطلاعات روبرو هستیم که یووال با همان سبک خاص خود در اختیار ما قرار می‌دهد به نحوی که کتاب به هیچ وجه خسته‌کننده و یا گنگ نیست، همه‌چیز در عین سادگی و شفافیت پیش روی شماست.

بیل گیتس، که یکی از طرفداران و خوانندگان کتاب‌های یووال محسوب می‌شود، درباره کتاب ۲۱ درس برای قرن ۲۱ می‌نویسد:

ذهن انسان همیشه نگران است و این لزوماً چیز بدی نیست. به هرحال اگر خرسی به سمت شما بیاید، نگرانی می‌تواند جانتان را نجات بدهد؛ هرچند این روزها، لزومی ندارد که اکثر ما نگران خرس‌ها باشیم، چون زندگی مدرن دلایل زیادی برای نگرانی عرضه می‌کند: تروریسم، تغییرات اقلیمی، ظهور هوش مصنوعی، اخبار جعلی، تجاوز به حریم خصوصی و حتی کاهش آشکار همکاری‌های جهانی.
هراری، در این کتاب، چارچوبی مفید برای روبرو شدن با این ترس‌ها ساخته است. به اعتقاد او، رمز پایان دادن به اضطراب‌هایمان، نگران بودن نیست، دانستن این است که نگران چه چیزهایی باشیم، چقدر نگرانشان باشیم و چگونه برای آینده‌ای متفاوت از جهانی که در آن زندگی می‌کنیم، آماده شویم.
کتاب ۲۱ درس برای قرن ۲۱ چالش‌های پیچیده عصر حاضر را به‌روشنی بررسی کرده و به همین دلیل، خواندن آن ضروری است.

یووال درباره این کتاب و اینکه به چه موضوعاتی می‌پردازد در مقدمه چند سوال مهم مطرح می‌کند:

 • اکنون چه چیزی در حال روی‌دادن است؟
 • بزرگ‌ترین چالش‌ها و مهم‌ترین انتخاب‌های امروز چیست؟
 • به چه چیزی باید توجه کنیم؟
 • چه چیزی باید به کودکانمان بیاموزیم؟

 

 

 

دانلود کتاب صوتی
۲۱ درس برای قرن بیست و یکم ⇓

این یک محتوای ویژه است!

60% تخفیف اشتراک یکساله

4 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. M.chezgi می گوید

  موفقیت یک علم است ، که باید انرا آموخت . این علم در رفتارهای هر روز شما نهفته است. با یادگیری رفتارهای درست روزانه شما علم موفقیت را می آموزید.

 2. Alireza Shamizadeh می گوید

  سلام و خسته نباشید خدمت همه اگه کامنت ها رو میخونید خواستم اگه امکانش هست در مورد روش های فروش و فن بیان و از این موارد اطلاعات بیشتر بدهید در ضمن کارتون حرف نداره
  ممنون

 3. سروش صلاحی می گوید

  سلام
  پیدی اف کتاب هارو از کجا میتونم دانلود کنم

 4. فائزه لنگری زاده می گوید

  من خیلی به سایت شما اعتقاد دارم‌اما مشکل اینجاست که مشغله هام‌فرصت نمیده که زیاد بیام‌کاش میشد با میامی یا ایملی یا هر جوره دیگه ای به من یاداوری کنید که به سایتتون سر بزنم

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**