این 8 عادت روزانه زندگی شما را متحول خواهند کرد

این 8 عادت روزانه زندگی شما را متحول خواهند کرد

 

هر شرایط و وضعیتی که امروز و در زمان حال حاضر دارید، تماما نتیجه عادات روزانه تان است…
اگر شرایط و وضعیت مالی ، سلامتی، دوستان و … را بخواهید بررسی کنید، متوجه خواهید شد، یک سری عادت که خودتان برای خودتان خلق کردید، به صورت یک چرخه در حال ادامه دادن روند شرایطی که در حال حاضر دارید، هستند.

 • آیا اضافه وزن دارید؟ ندارید؟ نتیجه عادت تان است…
 • آیا شاد هستید؟ غمگین هستید؟ نتیجه عادت تان است…
 • آیا موفق هستید؟ ناموفقید؟ نتیجه عادات تان است…

تمام کارهایی را که به صورت مداوم و تکراری انجام میدهید (مثلا شما در روز بیشتر اوقات وقت تان راصرف فکر کردن به چیزهایی میکنید؟)، مستقیم یا غیرمستقیم در حال شکل دهی به شخصیت و افکار و اوضاع و شرایط زندگی شماست.

به عقیده افلاطون، ما آنچه را که به تکرار انجام میدهیم هستیم… ما نتیجه عاداتمان هستیم…

عادات شما، چه بخواهید، چه نخواهید، میتوانند عامل موفقیت یا بدبختی شما شوند؛ اینکه چطور از آنها استفاده کنید، تماما بستگی به عادت هایی دارد که انتخاب میکنید.

اما واقعا، چرا عادات ما مهم هستند؟ به چند دلیل ساده :

 • عادات شما میتوانند شما را به اهدافتان برسانند : فرض کنید هدف شما فارغ التحصیل شدن از یکی از بهترین دانشگاه های کشور است. اگر شما بتوانید عادت مطالعه پیوسته و مفهمی را در خودتان ایجاد کنید، بدون شک در دراز مدت باعث سهل تر شدن مسیر دستیابی به هدف تان خواهد شد.
 • داشتنِ عاداتِ خوب به مراتب از داشتن اهداف شخصی مهم تر است : شما شاید هدفی برای امروز فردا یا چند سال دیگر داشته باشید، اما عادات خوب شما، برای همیشه با شما همراه خواهند بود.
 • عادات شما میتوانند باعثِ کاهش استرس و فشار کاری تان شوند : اگر عاداتی داشته باشید که شما را به سمت دستیابی به اهدافتان سوق دهد، بدون شک تمرکزتان بر روی خودتان و دستآوردهایتان بیشتر خواهد شد و به همین دلیل اکثر اوقات احساس خوبی نسبت به موفقیت هایتان در طول مسیرخواهید داشت، مدیریت زمان بهتری انجام خواهد داد و استرس کمتری در شما نفوذ میکند.

خب، پس اگر بخواهیم زندگی مان را متحول کنیم و یک زندگی سراسر لذت و موفقیت داشته باشیم، چه عاداتی باید داشته باشیم؟ این مقاله دقیقا پاسخ این سوال است.

شما در این مقاله، 8 عادت روزانه را خواهید خواهند که کافیست به مدت 21 روز آنها را پیوسته انجام دهید، تا تبدیل به عادت شود و بعد برای همیشه از فواید آن هم قبل از رسیدن به هدف تان و هم بعد از رسیدن به اهدافتان استفاده کنید.

این 8 عادت روزانه زندگی شما را متحول خواهند کرد :

 

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت itfa می‌گوید

  اکثر مطالب سایت شما واقعا ساده اما بسیار قدرتمند و کاربردی هستند. اما در رابطه با ذخیره مطالب بهتر از ترکیب مرورگر فایرفاکس و افزونه ScrapBook استفاده کنید. کافیست این افزونه را بر روی مرورگر فایر فکس نصب کنید. بعد از ان براحتی می توانید ده ها صفحه را در کمترین زمان و فقط با یکی ، دو کلیک در مرورگر خود با جزئیات کامل ذخیره کنید. این هم لینک دریافت افزونه. کارکردن باهاش بسیار راحت است.
  https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/scrapbook/

  با تشکر

 2. کاربر سوخت جت tant می‌گوید

  ممنونم از مقالات مفیدتان
  کاش امکان این را داشتیم که نسخهpdf هرمقاله را در برای مطالعه و ذخیره هم روسایت میذاشتین.
  متاسفانه صفحه بندی شما امکان گرفتنscreen shot را نمیدهد چرا که هر مقاله را باید 6یا7عهکس متوالی گرفت که بسیار حجیم است

  1. کاربر سوخت جت 4635 می‌گوید

   سلام
   مطالب بسیار ارزنده و تأثیر گذار بود سپاس

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**