زندگی نامه اندرو تیت | چهره‌ی مرموزی که هیچ دولتی نمی‌خواهد صدایش به گوش مردم برسد

تاکنون شخصیت‌های بسیاری تلاش کرده‌اند که پرده از رازهای جهان بردارند، اما شاید هیچ کدام از آن‌ها ترسناک‌تر از اندرو تیت نبوده‌اند. اندرو تیت (Andrew Tate)، کارآفرین، کیک‌بوکسر و شخصیت رسانه‌ای آمریکایی-بریتانیایی است که با گفتن حرف‌هایی که به کام دولت‌ها و ثروتمندترین مقامات دنیا خوش نمی‌آمد به یکی از جنجالی‌ترین شخصیت‌های  این قرن تبدیل شد.

در این مقاله می‌خواهیم با شخصیت و زندگی اندروتیت آشنا شویم و به راز عجیب «ماتریکس» بپردازیم. تا پایان این مقاله با ما همراه بمانید.

زندگی مرموز اندرو تیت (Andrew Tate)؛ از تولد تا همین امروز!

اندرو تیت در نخستین روز از ماه دسامبر سال 1986 در شهر واشنگتن آمریکا چشم به جهان گشود. پدر اندرو، اموری تیت، یک آفریقایی-آمریکایی و استاد بین‌المللی شطرنج بود. مادرش هم به عنوان خدمتکار در سالن‌های پذیرایی فعالیت می‌کرد. او در دوران کودکی، شطرنج حرفه‌ای را از پدرش آموخت و از 5 سالگی در مسابقات قهرمانی بزرگسالان شرکت کرد. او به قدری در شطرنج خبره شده بود که چند بار توانست پدرش را شکست دهد.

اندرو تیت، برادری به نام تریستان دارد که در پروژه‌های مختلف، به اندرو کمک می‌کند. پدر و مادر اندرو و تریستان، پس از چند سال زندگی مشترک از هم جدا شدند. مادر، مسئولیت اندرو و برادرش را بر عهده گرفت و آن‌ها را به همراه خود به انگلستان آورد. او در این سال‌ها، به تمرین و مسابقه شطرنج ادامه می‌داد تا اینکه در نهایت تصمیم گرفت شانس خود را در ورزش‌های رزمی امتحان کند.

 ورود اندرو تیت به دنیای کیک بوکسینگ و چهار عنوان قهرمانی اروپا

جدایی پدر و مادر اندرو، تأثیر نامطلوبی بر روحیه او تأثیر منفی گذاشت و روحیه او را به شدت تخریب کرد. در دوران دبیرستان با همکلاسی‌ها و هم‌مدرسه‌ای‌هایش درگیر می‌شد و حتی مدتی از مدرسه اخراج شد. این روحیه پرخاشجو، او را به سمت ورزش‌های رزمی و کیک بوکسینگ سوق داد و خواست از این طریق حس قدرت را به وجود برگرداند.

تا سال 2008 وارد مسابقات رسمی نشد و تنها روی بدن‌سازی و افزایش مهارت‌های رزمی خود تمرکز داشت. در این مدت برای تأمین مخارج خودش، کسب‌وکاری در حوزه تبلیغات تلویزیونی تاسیس کرد.

اندرو تیت با قد 190 سانتی متری و  وزن 93 کیلوگرمی، به خاطر ورزش مستمر، تناسب اندامش را به هیچ عنوان از دست نداده است.   او کلاً در 85 مسابقه کیک بوکسینگ شرکت کرد و در 76 مسابقه، پیروز میدان شد. از این 76 برد، 23 مورد به صورت ناک اوت انجام شد که عدد قابل توجهی است. اندرو در تمام دوران حرفه‌ایش فقط 9 بازی را واگذار کرده است.

در سال 2009 مسابقات رزمی را شروع کرد و برنده جایزه بین المللی کیک‌باکسینگ (ISKA) شد. در همین سال توانست در دربی انگلستان، قهرمان ورزش‌های رزمی ترکیبی شود. همچنین یک عنوان قهرمانی اروپا را نیز به خود اختصاص داد. جالب است بدانید که او از 19 مسابقه، در 17 مسابقه پیروز میدان شد.

اولین دردسرهای اندرو تیت بعد از اظهارنظرهای بی‌پرده‌اش

اولین حضور اندرو تیت در سال 2016، زمانی بود که او مهمان فصل هفدهم سریال برادر بزرگ بود و اظهارنظرهای جنجالی‌اش در توییتر به سرعت طرفدارن زیادی را به سمت او جلب کرد و اینجا بود که کم کم چهره‌های سیاسی و قدرتمند از او ترسیدند. به خاطر منتشر شدن ویدیویی مبنی بر کتک خوردن یک زن از سوی اندرو، از برنامه برادر بزرگ حذف شد و سعی در دستگیری او داشتند. البته پس از مدتی این زن اعلام کرد که اندرو  بی‌گناه بوده است و این‌ها فقط توطئه علیه او بوده است. . این اتفاق‌ها، در نگاه اول به وجهه اجتماعی اندرو آسیبی نزد و در واقع معروف‌تر از قبل شد.

 

ماتریکس چیست و چرا سران بزرگ دنیا نمی‌خواهند کسانی مانند اندرو تیت این راز را فاش کنند؟

در سال 1999 فیلمی اکشن و علمی-تخیلی تحت عنوان ماتریکس (Matrix) با درخشش کیانو ریوز منتشر شد. در این فیلم می‌بینیم که ماشین‌های هوشمند، اختیار جهان را در دستان خود دارند. انسان‌ها در این فیلم باید انرژی الکتریکی موردنیاز ماشین‌ها را از طریق حرارت و انرژی الکتریکی بدن خود تأمین کنند. یک سری افراد، می‌توانند خود را از دست ماشین‌ها برهانند و به همین خاطر، شورشی علیه ماشین‌ها محسوب می‌شوند.

این فیلم و داستان آن اساس نظریه‌ای است که اندرو تیت در مورد جهان ارائه می‌دهد. او بر این باور است که گروهی از افراد کنترل انسان‌ها را در دست دارند، آن‌ها جهان حقیقی را  به سمت مجازی شدن هدایت می‌کنند تا بتوانند کنترل ذهن انسان‌ها را بیش از پیش در دست بگیرند. از نظر اندرو، تماشای اخبار به این دلیل رایگان است که ماتریکس می‌خواهد به فکر انسان‌ها جهت بدهد. از نظر او فقط کسانی می‌توانند یک زندگی جذاب و واقعی را تجربه کنند که از ماتریکس خارج شوند.

 

اندرو تیت، پرسرچ‌ترین چهره دنیا از شبکه‌های اجتماعی حذف شد!

اندرو تیت پس از صحبت کردن در مورد ماتریکس، اعلام کرد که چندین بار به او هشدار داده شده و احتمال قتل او به دست گروه ماتریکس وجود دارد و به همین دلیل اکنون هر جا که می‌رود با خودش یک اسلحه حمل می‌کند. موفقیت اندرو  تیت در ورزش و کسب و کار باعث معروفیت او شد  نگرش‌های اندرو در شبکه‌های اجتماعی میلیون‌ها کاربر را به سمت خود جلب کرد.

در حوزه ثروت و کسب و کار، موافقان و مخالفان زیادی دارد زیرا در مورد چیزهایی حرف می‌زد که کاملا حقیقت به نظر می‌رسیدند اما کسی آن‌ها را اظهار نکرده بود و عده‌ی کمی هم که این‌ها را می‌دانستند می‌ترسیدند که این چیزها را افشا کنند. همین مسئله باعث افزایش جستجو و تحقیق جهانیان در مورد او شد. بحث و  جدل‌ها در مورد او ادامه داشت تا اینکه در سال 2022، پرسرچ‌ترین شخصیت جهان شد. در واقع در سال 2022، نام او بیشترین جستجو را به خودش اختصاص داده است و هیچ کس در طول تاریخ به این اندازه‌ جستجو نشده است.

مطالعات نشان می‌دهد که قبل از مسدود شدن حساب‌های اندرو در فیسبوک، اینستاگرام، یوتیوب، تیک تاک، توییچ و توییتر، او بیش از ۲۵ میلیون فالوور و سابسکرایبر داشته و حساب تیک تاک او، بیش از 14 میلیارد بازدید داشته است. یکی از ویدیوهای او بیش از ۱۰ میلیارد بازدید در اینستاگرام داشت. اما به بهانه‌های عجیب و غیرمنطقی او از تمام شبکه‌های اجتماعی فیلتر شد.

 

داستان پشت‌پرده‌ی نشان دست اندرو تیت چیست؟!

او این حرکت را از پدرش یاد گرفته است. پدر او که استاد شطرنج در سطح جهانی بود در حین بازی‌ها و موقعیت‌های حساس دستش را این‌گونه روی هم می‌انداخت. این نحوه‌ی دست گرفتن در بین تعدادی از افراد قدرتمند دنیا هم دیده شده و تحقیقات علمی نشان می‌دهد که می‌تواند اعتماد به نفس و قدرت را به طرز عجیبی به به بقیه منتقل کند.

 

 

دوره‌های اندرو تیت! بیش از ۳۲ میلیون شرکت‌کننده در سراسر دنیا

اندرو تیت و برادرش قبل از دستگیر شدن یک‌ وب‌سایت در رومانی راه‌اندازی کردند که در آن رازهایی که در مورد ثروت‌سازی و نجات از چرخه‌ی کار همیشگی از تعامل با بهترین افراد دنیا و با تجربه‌های خودش یاد گرفته بود را به اشتراک گذاشت. دوره‌هایش را به صورت آنلاین به فروش گذاشت. قیمت این دوره‌ها با تومان چیزی حدود ۴۳۰ میلیون می‌شود. اما با این وجود هم چیزهای عجیب و کاربردی‌ای که در این دوره‌ها گفته شود باعث شد تا به امروز بیش از ۳۲ میلیون نفر در این دوره‌ها شرکت کنند.

 

 

دستگیری اندرو تیت توسط ماتریکس!! خبر اول روز تمام رسانه‌ها

در سال 2022، اندرو  تیت و  برادرشدر رومانی دستگیر و به اتهام قاچاق انسان و تشکیل یک سازمان جنایی روانه زندان شدند. آن‌ها این جرایم را تکذیب کردند و دادگاه بعد از یک ماه نتوانست هیچ شواهدی مبنی بر گناه‌کار بودن آن‌ها ارائه دهد و با فشاری از از سوی طرفداران اندرو به سوی دولت وارد می‌شد. دولت رومانی دیگر بهانه‌ای برای ادامه‌ی دستگیری او نداشت

در نهایت اندرو و برادرش از زندان آزاد شدند ولی هنوز در حبس خانگی هستند و تنها می‌توانند از فضای مجازی استفاده کنند. این حبس خانگی تا زمانی که دادگاه‌های رومانی اجازه دهند، ادامه خواهد یافت.

آیا اندرو تیت مسلمان است؟!

اندرو تیت در خانواده‌ای مسیحی به دنیا آمد و مادرش او را با این آموزه‌ها پرورش داد اما اخیراً در حساب توییتری خود ویدیویی منتشر کرد که در آن مشغول نماز خواندن به شیوه مسلمانان بود. همچنین رسماً اعلام کرد که مسلمان شده است. وی اظهار داشت:

«به همین دلیل است که من یک مسلمان هستم. هر مسیحی که به خوبی و نیکی، اعتقاد داشته باشد و جنگ واقعی علیه شیطان را درک کند، باید تغییر دین دهد.»

دارایی خالص اندرو تیت از 2018 تا 2023 (تنها مقداری که به صورت عمومی معلوم است!)

برخی از مطالعات نشان می‌دهد که ارزش دارایی‌های اندرو تیت در حال حاضر به 700 میلیون دلار می‌رسد. برخی دیگر از منابع اعلام کرده‌اند که اندرو 28 ماشین دارد و یک جت شخصی ۲۰ میلیون دلاری دارد. او علاقه‌ای به پنهان کردن ثروتش ندارد و سبک زندگی و شگفت‌انگیز اندرو، یکی از دلایل محبوبیت روزافزون اوست.  انسان‌ها را در کنار تلاش به لذت بردن از زندگی تشویق می‌کند و از آن‌ها می‌خواهد که قبل از ثروتمند شدن، خوب زندگی کردن را یاد بگیرند.

 

سال دارایی خالص
2018 205 میلیون دلار
2019 237 میلیون دلار
2020 268 میلیون دلار
2021 295 میلیون دلار
2022 320 میلیون دلار
2023 360 میلیون دلار

ماشین های اندرو تیت! ۲۸ ماشین میلیون دلاری

در جدول زیر به ماشین‌های اندرو تیت و ارزش هر کدام اشاره شده است. البته افراد نزدیک او می‌گویند که اندرو 28 ماشین دارد و این‌ها تنها چند مورد از ماشین‌های او هستند.

اسم ماشین ارزش به دلار
بوگاتی شیرون پور اسپرت 4.3 میلیون دلار
استون مارتین DBS سوپرلگرا 305 هزار دلار
مک لارن 720S 236 هزار دلار
لامبورگینی هوراکان اسپایدر 225 هزار دلار
مرسدس بنز S63 AMG کوپه 140 هزار دلار
فراری 812 سوپرفست 325 هزار دلار

اندرو تیت کجا زندگی می‌کند؟ یک عمارت شگفت‌انگیز 30 میلیون دلاری

اندرو تیت و برادرش تریستان در یک عمارت 30 میلیون دلاری در بخارست رومانی زندگی می‌کنند. او با ساختن یک استخر بزرگ، شیشه‌های ضدگلوله و فضایی برای نگهداری 28 ماشین ساخته است. او این عمارت را به مبلغ 7 میلیون دلار خریداری کرد. تغییر و تحولاتی که در آن انجام داد، ارزش این عمارت را به 30 میلیون دلار رساند. این عمارت حدود 185 متر مربع مساحت دارد.

 

درس هایی از اندرو تیت برای موفقیت، توسعه فردی و زندگی

در این بخش از مقاله تصمیم داریم چند مورد از درس‌ها و آموزه‌های اندرو تیت در زمینه موفقیت، زندگی و توسعه فردی را با هم مرور کنیم. این آموزه‌ها می‌تواند نگرش ما را به زندگی و دشواری‌های آن تغییر دهد:

 • سختی‌ها و فشارها برای موفقیت انسان، ضروری هستند و باعث افزایش قدرت ذهن انسان می‌شوند. ذهنی که سختی نکشیده باشد، نمی‌تواند در برابر سختی‌ها تاب بیاورد.
 • دنبال تأیید دیگران نباشید؛ چون در کل زمین کسی پیدا نمی‌شود که 100 درصد با عقاید شما موافق باشد. همیشه کسی هست که با گفته‌ها و عقایدتان مخالف باشد. این شما هستید که باید به خودتان اعتقاد داشته باشید و لیست کارهای خود را با اعتقاد قوی انجام دهید. افراد بسیاری در جهان بوده‌اند که در ابتدا از سوی دیگران نادیده گرفته می‌شدند و حتی برخی آن‌ها را تحقیر می‌کردند؛ اما این اشخاص به لیست کارها و وظایف خود چسبیدند و به موفقیت رسیدند. بعد از اینکه دیگران موفقیت این افراد را به چشم دیدند، به قدرت و عظمت آن‌ها پی بردند.
 • تکبر باعث می‌شود که انسان از خودش راضی شود و از خود راضی بودن، سرآغاز شکست است.
 • نظم و انضباط، بدون شک کلید موفقیت است. اگر نتوانید خودتان را مجبور به انجام کاری کنید که دلتان نمی‌خواهد انجامش دهید، چگونه می‌خواهید رنج لازم برای رسیدن به عظمت را تاب آورید؟
 • هزینه، دشمن فقراست و به همین دلیل فقرت می‌کوشند پول پس‌انداز کنند. زمان، دشمن انسان‌های ثروتمند است وبه همین دلیل اغنیا دنبال صرفه‌جویی در زمان خود هستند.
 • آخرین باری که ترس را نادیده گرفتید و دست به اقدام زدید را یادتان می‌آید؟ فقط شجاعت است که به ثروت می‌انجامد. بزدلی و ترس، نفرت‌انگیز و مشمئزکننده است و همواره مورد کیفر و مجازات خداوند خواهد بود.
 • وقتی افراد می‌خواهند از خیابان عبور کنند، به هر دو طرف نگاه می‌کنند؛ چون نمی‌خواهند کورکورانه به شانس تکیه کنند. جالب است که بعضی افراد وقتی صحبت از قیمت طلا و بیت‌کوین به میان می‌آید، دعا می‌کنند تا قیمت بالا برود! این کارها فقط توهم کنترل است؛ وگرنه هیچ کنترلی در کار نیست.
29 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت lita می‌گوید

  من ویدیو های اموزشی اندرو و در دانشگاه او شرکت کردم واقعا عالی است و من علان کسب و کار و درامد لاری خودم را دارم از طریق دارپ شیپینگ

 2. کاربر سوخت جت یل می‌گوید

  درود اقای شایان عالی بود میدونی اولش با اندرو ارتباط نگرفت اما الان دیدگاهم تغییر کرد .

 3. کاربر سوخت جت ضل می‌گوید

  بوگاتی شما چه رنگیه؟

 4. کاربر سوخت جت چه می‌گوید

  خودت دکترا؟میتونی بوگاتی بخری؟

 5. کاربر سوخت جت اس می‌گوید

  دیپلم ردی

 6. کاربر سوخت جت اد می‌گوید

  سلام من به قدری اندرو را دوست دارم روی لباسهام اینو نوشتم

 7. کاربر سوخت جت لی می‌گوید

  سلام مدرک تحصیلی اندرو تیت چیه؟

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**