خلاصه کتاب همین حالا استخدام شو نوشته ایان سیگل

چطور با سرعت بیشتری دنبال شغل بگردید، از رقیب‌هاتون متمایز بشید و واسه خودتون فرصت‌های عالی فراهم کنید.

کتاب «همین حالا استخدام شو!» یک راهنمای گام به گام برای یافتن شغل و استخدام ارائه میده. کتاب به ما یاد میده که چطور موقعیت‌های شغلی مناسب رو پیدا کنیم، چطور یه رزومه درجه یک بنویسیم که ربات‌ها رو دور بزنه، چطور لباس بپوشیم و در مصاحبه‌ها عملکرد خوبی داشته باشیم و چطور بتونیم خوب مذاکره کنیم.

احتمالاً شما هم در کار پیدا کردن، بهتر یا بدتر از یک فرد معمولی نیستید. و این درواقع به این معنیه که شما در این کار احتمالاً خیلی هم عملکرد بدی دارید! نویسنده این کتاب معتقده که 95 درصد از ما واقعاً نمی‌دونیم چطور باید به دنبال شغل بگردیم، چه برسه به اینکه بدونیم چطور باید استخدام بشیم.

و این دقیقا همون دلیلی ست که نویسنده رو وادار کرد این کتاب رو بنویسه. در این کتاب همه اطلاعاتی که برای پیدا کردن و درخواست شغل مناسب نیاز دارید، رو پیدا می‌کنید. اطلاعاتی مثل نحوه نوشتن یه رزومه خوب یا ویژگی‌های یک مصاحبه و مذاکره خوب. این کتاب بهتون یاد میده که همه این کارها رو با اعتماد به نفس و اطمینان به خود انجام بدید.

 

دانلود خلاصه کتاب

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**