چطور صبح ها با انرژی و با انگیزه باشیم؟

راز یک صبح پرانرژی و یک شب آرام

0

از قدیم گفتن که «سحرخیز باش تا کامروا باشی». این رو همه ما میدونیم!

حتما براتون پیش اومده که به گفته قدیمی‌ها گوش کرده باشید و برای اینکه کامروا بشید، صبح زود بیدار شده باشید، اما با وجود اینکه تونستید از خواب بیدار شید، به خواب‌آلود و بی‌انرژی بودید که بهره‌وری‌تون کاهش چشم‌گیری پیدا کرده و عملا نتونستید به کارهاتون برسید؟! اگه براتون پیش اومده نگران نباشید! شما اولین نفری نیستید که صبح‌ها انرژی زیادی نداره و آخری هم نخواهید بود! و نکته مهم‌تر اینکه این مشکل، لاعلاج و بی‌درمان نیست!

اندرو هوبرمن (عصب شناس و دانشیار گروه نوروبیولوژی در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد)  از چهره‌های شناخته شده و آشنا در سوخت جته که همیشه مورد استقبال شما کاربران واقع شده.

در این ویدیو هوبرمن یک تکنیک بسیار ساده و کاربردی به ما آموزش میده، که با استفاده از اون به سادگی میتونید صبح‌ها انرژی بیشتری داشته باشید و شب‌ها هم خواب بهتر و آروم‌تری رو تجربه کنید. مهم نیست که چند سالتونه و کجا زندگی میکنید، این تکنیک برای همه مفید و قابل اجرا ست.

 

مشاهده ویدیو
⇓⇓⇓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**