ویدیو آموزشی «ترفند متقاعد کردن دیگران» از رابرت چالدینی

چطور چیزی را از دیگری بخواهیم، که نتواند به درخواست ما نه بگوید؟

شاید یکی از سوالاتی که تا به حال همه ما از خودمان پرسیده‌ایم، این باشد که «چطور چیزی را از دیگری بخواهیم، که نتواند به درخواست ما نه بگوید؟» کیست که این سوال را از خودش نپرسیده باشد؟! کیست که دنبال متقاعد کردن دیگران نبوده باشد؟!

برای اینکه دیگران را به کاری که میخواهیم، متقاعد کنیم راه‌ و تکنیک‌های زیادی هست .. اما همه این راه‌ها و تکنیک‌ها همگی به 6 اصل جهان‌شمول برمی‌گردند. یعنی شما در هرکجای دنیا که باشید، هر زبان و هر فرهنگی که داشته باشید، با استفاده از این 6 اصل می‌توانید به خواسته خود برسید و تاثیر عمیقی روی دیگران بگذارید ..

رابرت چالدینی یک روانشناس مشهور است که در زمینه اثرگذاری بر دیگران، متقاعدسازی و اصول مذاکره کردن، تحقیقات بسیار زیادی انجام داده است. یکی از مهم‌ترین کتاب‌های او یعنی تاثیر (Influence)، با چندین میلیون‌ها نسخه فروش و ترجمه به بیش از 40 زبان، یکی از اثرگذارترین کتاب‌های این حوزه است

در این ویدیو رابرت چالدینی، از 6 اصلی صحبت میکند، که در کتابش هم آن را توضیح داده و برای تاثیرگذاری روی دیگران معجزه میکند ..

 

 

مشاهده ویدیو
⇓⇓⇓

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**