بیوگرافی جول اوستین | داستان زندگی او از کودکی تا اوج سعادت

صدها میلیون بازدید هفتگی در یوتیوب، 
ده‌ها هزار نفر در صف برای پیوستن به سخنرانی‌های حضوری‌اش
چندین و چند بار جزو پروفروش‌ترین نویسنده‌های جهان
در این مقاله میخواهیم بدانیم جول اوستین، این معروف‌ترین کشیش دنیا که به قول بعضی‌ها هرگز پیر نمی‌شود کیست و چه زندگی‌ای پشت سر گذاشته است!

جوئل اوستین را در دنیا با لقب کشیش خندان می‌شناسند؛ او عمداً از به‌کاربردن کلماتی مانند «جهنم» یا «گناه» اجتناب می‌کند. او وقت‌هایی که قصد صحبت از «شیطان» را دارد، هرگز آن را «شیطان» خطاب نمی‌کند و در عوض استفاده از کلمه‌ای مانند «دشمن» را ترجیح می‌دهد. دشمن می‌تواند به معنای هر چالشی باشد، از بحران شدید ایمان تا شک و تردید، بی‌نظمی، تنبلی و هرآنچه فکر کنید …

کودکی جول اوستین ؛ بچه‌ای خجالتی در خانواده‌ای مذهبی

داستان ما از آخرین روزهای زمستان و در حال و هوای شروع بهار یعنی 5 مارس ۱۹۶۳ میلادی (14 اسفند 1341) شروع می‌شود؛ روزی که کشیش «جان اوستین» و همسرش «سدولورس پیلگریم اوستین» صاحب پسری خنده رو شدند.

جوئل اوستین در یکی از بزرگ‌ترین شهرهای تگزاس آمریکا یعنی هیسون بزرگ شد. این شهر اغلب به‌عنوان مرکز فضایی ناسا شهرت دارد و همین مسئله زندگی جوئل رو تحت تاثیر قرار داد و باعث آشنایی‌اش با همسرش شد.

محل زندگی جول اوستین

پدرش کشیش معروفی بود و جوئل را از همان زمان کودکی جانشین خود می‌دید. همیشه با ترفندهای خاص، سعی میکرد جوئل را به سخنرانی در کلیسا تشویق کند. بزرگ‌ترین مانعی که باعث می‌شد تلاش‌های پدرش بی‌نتیجه بماند، گوشه‌گیری و خجالتی بودن جوئل اوستین بود. با اینکه جوئل پدرش و الهیات رو دوست داشت ولی در آن زمان نمی‌توانست به کشیش شدن فکر کند و همیشه با پدرش برای این پافشاری‌ها مخالفت می‌کرد.

کودکی جول اوستین

دوران جوانی جول اوستین و یک اتفاق مهم!

پدر و مادر اوستین، جان و دودی، در سال 1959 کلیسای خود را در یک سالن غذاخوری متروکه راه اندازی کردند. افراد انگشت شماری در آن حضور داشتند. در ابتدا آن‌ها باپتیست (شاخه‌ای از مسیحیت) بودند، اما خیلی زود کلیسا مستقل و غیرمذهبی شد.

جوئل اوستین که برای تحصیل از پیش خانواده‌اش رفته بود، سال 1982 کالج را رها کرد و برگشت. به والدینش گفت که قصد دارد یک شبکه تلویزیونی مذهبی راه بیندازد. پدرش موافقت کرد و سخنرانی‌‌های تلویزیونی شروع شد.

جوانی جول اوستین

مادر جول اوستینپدرش بهترین دوستش بود و دلش میخواست با او تمام دنیا را بگردد. جوئل 17 سال تمام را صرف سروسامان دادن به پدرش کرد! از تیپ و ظاهر گرفته تا بهبود خطبه‌هایش پیش. او یک خطبه 40 دقیقه‌ای پدرش را به خطبه‌ای 25 دقیقه‌ای کاهش می‌داد. حواسش به همه چیز بود؛ از انتخاب کت‌وشلوار و کراوات پدرش تا بررسی نور، صدا و تصویر. اوستین درباره آن دوران می‌گوید: «این کارها تمام چیزی بود که دوست داشتم با زندگی‌ام انجام دهم.»

 

جوئل اکنون درباره آن زمان می‌گوید:
«من اصلا دلم نمیخواست کشیش بشوم، سخنرانی کردن از من خیلی دور بود.»

خانواده اوستین هر سال حداقل یکبار به هند سفر می‌کردند.پدر و پسر  در طول پرواز طولانی کنار هم می‌نشستند و پدر همیشه قصد داشت که جوئل را به کشیش شدن ترغیب کند. جان می‌گفت: «من مطمئنم توی این کار عالی می‌شی. تو می‌توانی حیلی به من کمک کنی.» جوئل هم هیچوقت زیر بار نمیرفت و می‌گفت:

«بابا، من اصلاً گوینده خوبی نیستم!
تو سخنرانی کن، منم از پشت صحنه حواسم بهت هست!»

 

جول اوستین و پدرش

یکبار پدر 77 ساله جوئل بهش زنگ زد و گفت: «پسرم، من دیگه پیر و خسته‌ام! از وقتی بچه بودی آرزوم بود جای منو بگیری، به نظرم الان دیگه وقتشه منو به آرزوم برسونی!»

جوئل باز هم قبول نکرد و تلفن را قطع کرد اما این دفعه فرق داشت. از درون قلبش حس می‌کرد که این‌بار باید آرزوی پدرش را برآورده کند. وقتی زنگ زد و قبول کرد که یکبار موعظه کند، خانواده‌اش شوکه شده بودند و باور نمی‌کردند.

جوئل در کلیسا موعظه خوبی ارائه کرد. پدرش در بیمارستان بستری بود و با تلفن به اولین خطبه را گوش می‌داد. بعدها پرستارها به جوئل گفتند که هرگز پدرش را این‌قدر سر زنده ندیده بودند! چند روز بعد از این اتفاق پدر دچار حمله قلبی شد و همان‌طور که جوئل می‌گوید «رفت تا نزد خداوند باشد»

بعد از مرگ پدر، جوئل سعی کرد از سبکش تقلید کند ولی حس خوبی نداشت و تصمیم گرفت مدل خودش را پیدا کند: «من می‌خواستم بچه‌هایی که کلیسا نمی‌روند هم، حرف‌های من را بفهمند.»

جوئل اوستین همیشه خطبه‌هایش را می‌نوشت و خط به خط آن را حفظ می‌کرد؛ گاهی نیز با ضبط صدایش فرصت این را داشت که دوباره آن‌ را گوش دهد. تجربه سال‌ها ویرایش خطبه‌های پدرش در تلویزیون، به او قدرتی فوق‌العاده داده بود. او به‌راحتی می‌توانست با زبان خاص خود صحبت کند و تمرکز بیشتری را به دست آورده بود.

اوستین کلماتی را که فکر می‌کرد مثبت هستند، چندین بار تکرار ‌می‌کرد و روی جملات منفی که ممکن بود مردم را ناامید کند، خط می‌کشید: «اگر کلمات مثبت را به معنای واقعی کلمه با صدای بلند بگویید، به احتمال زیاد، آن‌ها را تجسم خواهید کرد. این در مورد قدرت باور است!»

همین فعالیت‌ها و نگرش جوئل باعث شده که آدم‌های زیادی برای شنیدن سخنرانی‌ها به کلیسای لینک‌وود بیایند. سال 2005، کلیسا به مرکز سابق کامپاک نقل مکان کرد و حدود 100 میلیون دلار برای بهبود و ارتقای آن هزینه شد.

 

 


سخنرانی جول اوستین در کلیسای لیک‌وود (به صورت زیرنویس‌شده)
چطور از دردهای گذشته خلاص شویم

و شروع تازه‌ای داشته باشیم؟

 


 

میلیون‌ها نفر بیننده و هوادار
همراه با تعدادی هم از دشمنان جول اوستین !

سخنان جول اوستین

مثبت اندیشی‌های جوئل اوستین که گاهی اوقات «انجیل سعادت» نامیده می‌شود، دردسر ساز نیز هست و  منتقدان زیادی دارد. مت والش، وبلاگ نویس محافظه کار، در سال 2014 پستی نوشت که جوئل و ویکتوریا اوستین را «بدعت گذار» خواند. چند نفر از سخنران‌های مذهبی هم درک خداشناسی اوستین را زیر سوال می‌برند و می‌گویند حرف‌های اوستین می‌تواند باعث شود مردم به‌جای خدایا و عیسی روی خودشان تمرکز کنند! بعضی‌ها هم جوئل را مسخره می‌کنند که انقدر خوشحال و خوش خنده است.

برنامه‌های تلویزیونی جوئل اوستین در بیش از 120 کشور دنیا پخش می‌شود. به‌طور میانگین در یک هفته بیش از 7 میلیون نفر بیننده دارد و  بدون شک جوئل محبوبترین واعظ روی کره زمین به حساب میاد.

جذابیت گسترده او بدین معناست که شخصیت‌هایی از اپرا وینفری تا کلویی کارداشیان، خود را طرفدار او اعلام کرده‌اند. اوستین همچنین یک ماشین فروش و یکی از بزرگترین نام‌ها در انتشارات کتاب است! او نویسنده هفت کتاب پرفروش شماره 1 نیویورک تایمز است، کتاب‌هایی از جمله «نسخه بهتر خودت و اکنون بهترین زندگی تو» توسط نشریات متعدد در سراسر دنیا چاپ شده است.

 

 • تو باید بدانی چه کسی هستی. خداوند جان خود را در تو دمید. به خاطر همین هم باید سر خود را بالا بگیری و به خود افتخار کنی. تو معمولی نیستی، تو شاهکار هستی.
  (کتاب قدرت من هستم – جول اوستین)

دین و مذهب واقعی جوئل اوستین و یک نماد عجیب

با اینکه او یک مسیحی جوئل اوستین تمام تلاشش را می‌کند که همه مردم دنیا با آن حرف‌ها ارتباط بگیرند. او در مورد خدا طوری صحبت می‌کند که برای انسان‌هایی با ادیان مختلف جذاب باشد. اگر دقت کرده باشید هنگام سخنرانی‌هایش در هوستون تگزاس، در پشت سرش به‌جای صلیب، یک مجسمه کره زمین جای گرفته است. جوئل با این کار می‌خواهد بگوید به تمام دین‌های دنیا احترام می‌گذارد و برای تمام انسانهای جهان ارزش قائل است.

سخنرانی جول اوستین

جوئل اوستین همیشه به خبرنگاران جواب‌های جالبی می‌دهد. یکبار خبرنگاری ازش پرسید: «چرا شما تمرکز و توجهی روی گناه، عذاب، جهنم، شیطان و پلیدی ندارید؟» جوئل اوستین در جوابش گفت:

«ما همیشه فکر می‌کنیم شیطان چیزی جدای از ماست، به همین دلیل همیشه او را مقصر گناهان و اشتباه‌های خود می‌دانیم! باید توجه داشته باشید شیطان می‌تواند درون اندیشه‌های خود ما باشد؛ دشمن ما گاهی بی‌نظمی و بی‌انضباطی ماست! بسیاری از افراد سخنان و تفسیرهای زیادی از جهنم دارند، اما به‌نظر من انجیل پر از خبرهای خوب است. ترجیح من، خدای مهربان است! قطعاً جهنمی نیز وجود دارد و من به وجود آن ایمان کامل دارم؛ با این حال دوست دارم خدای مهربانی را بر زبان بیاورم و پیام‌آور مهربانی‌های او باشم.»

 


مدرک تحصیلی جوئل اوستین

جوئل اوستین، در مدرسه دانش‌آموز درس خوانی نبود. اما هرطوری بود دبیرستان را تمام کرد و در دانشگاه «اورال رابرتز» در رشته ارتباطات رادیویی و تلویزیونی مشغول به تحصیل شد. جوئل سال اول دانشگاه، دانشگاه رو ترک کرد و به شهر خودش برگشت و با پدرش همکاری کرد. برخلاف تصور، جوئل هیچ نوع مدرکی از مدارس الهی ندارد ولی 17 سال کنار پدرش که دکترای الهیات داشت، کار کرده است و تحت تاثیر آن قرار گرفته است.

خداوند می‌تواند زمان شما را چند برابر کند تا کارهای بیشتری انجام دهید.
خداوند می‌تواند خرد شما را چند برابر کند و به شما در تصمیم‌هایتان کمک کند.
(کتاب اعلام می‌کنم – جول اوستین)

 


همسر جول اوستین و داستان عجیب ازدواجشان:

همیشه می‌گویند پشت سر هر مرد موفقی، یک زن موفق است! جوئل اوستین هم از این قاعده مستثنی نیست و حجم زیادی از موفقیت‌هایش را مدیون فداکاری‌ها و محبت‌های همسرش «ویکتوریا اوستین»است.

ویکتوریا اوستین (ویکتوریا آیلاف) در 28 مارس سال 1961 در هانتسویل آمریکا متولد شد. پدر ویکتوریا، دونالد ایلوف، یک ریاضی‌دان و یک شماس (مقامی در کلیسا) در کلیسای مسیح بود. مادر ش هم روزهای یکشنبه در همان کلیسا تدریس می‌کرد.

همسر جول اوستین

خانواده ویکتوریا در صنعت جواهرات بودند و خودش هم وارد همین کار شد. سال 1985 هنگامی که در جواهر فروشی مادرش مشغول به کار بود با جوئل آشنا شد. جول اوستین 24 ساله در سال 1987 با ویکتوریای 26 ساله ازدواج کرد.

ازدواج جول اوستینجوئل در مورد آشنایی‌اش با ویکتوریا می‌گوید هیچ‌چیز اتفاقی نیست و خداوند هدایتشان کرده است: «وقتی قصد خرید باتری برای ساعتم را داشتم، می‌توانستم به هر مغازه دیگری بروم؛ صدها مغازه دیگر هم در هیوستون وجود داشت. اما کاملاً تصادفی به مغازه جواهرفروشی مادرش رفتم و خوشبختانه ویکتوریا هم آنجا با آغوشی باز منتظر من بود! خداوند با کشیدن نخ‌هایم من را به آنجا هدایت کرد و البته من نیز مجبور بودم به خدا کمک کنم تا ویکتوریا را نیز هدایت کند!!! چه می‌خواهم بگویم؟! هیچ چیزی اتفاقی رخ نمی‌دهد، خداوند گام‌های شما را هدایت می‌کند.»

ویکتوریا هم از اردواجش خیلی راضی است و با وجود چالش‌هایی که دارند، از اینکه سی سال پیش به جوئل جواب مثبت داده خوشحال است: «نزدیک به 30 سال از ازدواج من و جول می‌گذرد. وقتی درباره اتفاقات این سال‌ها فکر می‌کنم واقعاً متعجب می‌شوم. من واقعاً رابطه خوبی دارم، جول اوستین واقعاً شوهر خوبی است و هر روز به من یادآوری می‌کند که زن فوق‌العاده‌ای هستم. ازدواج ما بر اساس کامل بودن بنا نشده، بر اساس توافق و کنار آمدن با همه چیز هم بنا نشده، بلکه ما با نواقص هم کنار آمده‌ایم!»


کتاب‌های مهم جول اوستین

کتاب های جول اوستین

 1. قدرت خداوند فراتر از حد انتظار
 2. قدرت من هستم
 3. قدرت لطف خداوند
 4. ذهنیت برکت آفرین
 5. روزت را مدیریت کن
 6. احساسات منفی را خالی کنید
 7. آرامش سهم توست
 8. تو قوی تر از آن چیزی هستی که فکرش را می‌کنی
 9. نسخه بهتر خودت
 10. هر روز صبح با امید از خواب بلند شو
 11. همه چیز به نفع تو پیش می‌رود
 12. زندگی در فراوانی
 13. آغازی دوباره
 14. کامل شدن
 15. می‌توانی اگر بخواهی
 16. رهایی از افکار منفی
 17. قدرت فیض
 18. هر روز پنج شنبه است
 19. آرامش در پرتو ایمان
 20. فکر بهتر زندگی بهتر
 21. فراتر از محدودیت
 22. قدرت من هستم
 23. خواستن توانستن است
 24. در بازی بمان
 25. اعلام می‌کنم
 26. رستگاری در تاریکی
 27. قدرت اراده
 28. خالی شدن از احساسات منفی
 29. تفکر مثبت

از سخنرانی‌های پرطرفدار جول اوستین
چطور نگرانی‌ها را کنار بگذارید و برای همیشه تغییر کنید

 


 

ثروت جول اوستین چقدر است؟

روزهای اول حقوق سالانه جوئل اوستین از کلیسا 200 هزار دلار بود. با این حال، او در حال حاضر از نظر فنی درآمدی از خود کلیسا دریافت نمی‌کند. اگرچه او امتیازات زیادی از کلیسا دریافت می‌کند، اما درآمد اصلی جوئل اوستین از فروش کتاب و سایر فعالیت‌های جانبی به دست می‌آید.

ثروت جول اوستین

گزارش‌های متناقض زیادی از ارزش خالص جوئل اوستین وجود دارد. بسیاری از سایت‌ها، اعلام کرده‌اند که دارایی خالص اوستین در سال 2018 چیزی بالغ بر 40 میلیون دلار است. چیزی که ما به طور قطع می‌دانیم این است که او اخیراً یک عمارت 10.5 میلیون دلاری را به اضافه یک خانه دیگر به ارزش 2.9 میلیون دلار را خریده است. بر اساس منبع‌ها و کتاب‌های اوستین، درآمد او حداقل 60 میلیون دلار است.

سخنان جول اوستین

ارزش خالص دارایی‌های جوئل اوستین در سال 2020 بیش از 50 میلیون دلار بوده است. قطعاً ارزش خالص جوئل اوستین در سال‌های بعد بیش از 50 میلیون دلار برآورد می‌شود.

در آن زمان ارزش خالص جوئل اوستین بالا و بالاتر رفت. اکنون ارزش خالص جوئل اوستین در سال 2022 تقریباً 105 میلیون دلار است. بر اساس گزارش کریستین پست، تنها بخش تلویزیونی وزارت اوستین سالانه 30 میلیون دلار خرج می‌کند. کلیسای لیک وود دارای بودجه سالانه 70 میلیون دلاری است.

جوئل راه رسیدن به درآمد زیاد و وفور نعمت‌ را در حال خوب می‌بیند؛ در این اوضاع و احوال نابسامان، وجود حال خوب نعمتی ویژه است! شما تنها کافی است با استفاده از پکیج و نکات آن خیلی زود به حال خوب دست یابید و تغییراتی اساسی در زندگی خود ایجاد کنید. برای دریافت دوره 21 روزه «حال خوب» جوئل اوستین اینجا کلیک کنید.


جملات معروف جول اوستین

با بیان جملات منفی، بهترین برنامه‌های خداوند را لغو می‌کنید!

 

افکار منفی به سراغ همه ما می آیند. اما وقتی آنها را با صدای بلند بازگو می‌کنید، به آن‌ها جان تازه‌ای می‌بخشید. آن وقت است که آن‌ها به واقعیت تبدیل می‌شوند.

 

کلمات شما قدرت خلاقیت دارند. وقتی به هر جایی که می‌روید می‌گویید: «من مهربان هستم و مردم با من دوست هستند، درهای الهی روی شما باز می‌شوند. وقتی ایمان خود را به زبان بیاورید، فضا را مملو از انرژی می‌کنید و سخنان شما قطعاً در تحقق اهدافتان موثر است. شما باید عادت کنید هر روز به طور مداوم از لطف‌های خدا در زندگی‌تان صحبت کنید و شکرگزار باشید.»

 

من معتقدم اصلی‌ترین راهی که به رشد ما کمک می‌کند، اعلام آن است. فقط باور داشتن کافی نیست؛ شما باید کلمات را بر زبان جاری کنید. یک ارتباط الهی بین ما و لطف خدا وجود دارد؛ زمانی که کلمات را بیان می‌کنید لطف خدا در زندگی شما آشکار می‌شود.»

 

انسان به سمت آن چیزی حرکت می‌کند
که مدام درباره آن صحبت می‌کند.

 

زندگی کوتاه‌تر از آن است که بخواهید دیگران را خوشحال نگه دارید. در حقیقت شما هیچ‌وقت نمی‌توانید همه را راضی نگه دارید. پس برای اینکه سرنوشت خود را در دست بگیرید فقط به ندای قلب خود گوش دهید.

این شگفت‌انگیز است که بدانید ایمان یک نیرو قدرتمند است. کتاب مقدس می‌گوید بدون ایمان دستیابی به رضایت خداوند غیر ممکن است.

یکی از بدترین اشتباهاتی که می‌توانید مرتکب شوید این است که در زندگی، علیه خودتان باشید. شما باید از اشتباهات و کاستی‌هایتان چشم‌پوشی کنید. تمرکز کردن روی اشتباهات و ضعف‌ها، شما را از اهدافتان منحرف می‌کند. چرا از فکر کردن درباره کاستی‌هایتان دست برنمی‌دارید و به نکات مثبتی که در شما وجود دارد، فکر نمی‌کنید؟

 


 

ناگفته‌های زندگی جول اوستین

در اینجا شما از کودکی تا رسیدن به مسیر الهی و رشد را مطالعه کرده‌اید بد نیست بدانید باربارا والترز، سال 2006 جوئل را در فهرست  جذاب‌ترین افراد دنیا قرار داده است. جان مک کین، نامزد سابق ریاست جمهوری، جوئل اوستین را نویسنده الهام بخش  خود توصیف کرد. در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما هم خانواده اوستین در صبحانه عید پاک  کاخ سفید، شرکت کردند.

جوئل اوستین در مصاحبه با CNN رسما اعلام کرد که با ازدواج همجنسگرایان مخالف است و اعتقاد دارد که طبق متون مذهبی، ازدواج افراد همجنس با یکدیگر «گناه» محسوب می‌شود.

مخاطبان جوئل اوستین به او لقب «کشیش خنده رو» داده‌اند. علاوه بر اینکه حرف‌هایش از صمیم قلبش است، فن بیان خوبی هم دارد به طوری که وقتی پای صحبت های او می نشینید گذشت زمان را احساس نمی کنید.

جول اوستین در سخنرانی‌های خودش تکیه ویژه‌ای بر مفهوم امید دارد و تلاش می‌کند به مخاطبان و شنوندگان سخنرانی خودش، امید بدهد؛ چون معتقد است که انسان‌ها با وجود امید می‌توانند بر تمام سختی‌ها و مشکلات غلبه کند و زندگی خودش را به یک زندگی سالم و زیبا تبدیل کند.
او معتقد است بسیاری از کسانی که در دام مشکلات و گرفتاری‌های تحمیلی یا خودخواسته گرفتار می‌شوند، به این دلیل است که امید خود نسبت به خداوند و زندگی را از دست می‌دهند، شور و شوق خود را می‌بازند و دیگر تمایلی به زندگی سالم و درست ندارند. بنابراین اگر می‌خواهید به انسانی نیرومند و موفق تبدیل شوید، باید روی تقویت امید در وجود خود کار کنید و تحت هیچ شرایطی اجازه ندهید که این امید، خدشه‌دار شود.

جوئل اوستین هر یکشنبه در کلیسا سخنرانی می‌کند و ویدئوهای زیادی از او موجود است. از طرف دیگر بیش از 30 کتاب نوشته و برای دریافت گفته‌هایش باید زمان زیادی صرف کرد. برای همین سوخت جت گلچینی از بهترین ویدئوها و گفته‌های جوئل اوستین را جمع آوری کرده است تا مخاطبان فارسی زبان بتوانند به راحتی از آموزش‌های آقای اوستین بهره‌مند شوند. سوخت جت بهترین سخنرانی‌های جوئل اوستین، به همراه سه کتاب صوتی و متنی به همراه کلی موسیقی آرامش بخش و پوستر حال خوب کن را یکجا جمع کرده. برای دریافت این دوره 21 روزه اینجا کلیک کنید.

اگر هنوز برای تهیه پکیج حال خوب تصمیم نگرفته‌اید، این پیام من برای شماست: «چطور شد که به خواندن این محتوا دعوت شدید؟ چرا تا اینجای محتوا را خوانده‌اید؟ قطعاً این یک پیام صریح و شفاف برای شماست؛ شما باید تغییراتی اساسی را در زندگی خود ایجاد کنید و بهترین راه استفاده از راهنمایی‌های جول اوستین است.»

حالا نظر شما درباره شخصیت، زندگی، خانواده و عقاید جوئل اوستین چیست؟ اگر نکته‌ای از زندگی او را می‌دانید و یا نظری یا سوالی دارید، آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید، ما مشتاقانه منتظر خواندن و پاسخگویی به نظرات شما هستیم.

در ضمن تیم تحقیقاتی و تولیدی ما برای تهیه این محتوا چندین روز انرژی و زمان گذاشته‌اند؛ این محتوای ارزشمند را برای افرادی که احساس می‌کنید به اندکی امید در زندگی نیاز دارند یا جول اوستین شخصیت مورد علاقه آن‌هاست ارسال کنید.

 

آموزه‌ها و درس‌هایی از جول اوستین

جوئل اوستین، درس‌ها و آموزه‌های فراوانی در اختیار بشریت قرار داده و از طریق همین آموزه‌ها، زندگی انسان‌های زیادی را دگرگون کرده است. در ادامه چند مورد از این درس‌ها و آموزه‌ها را به صورت خلاصه‌وار با شما در میان می‌گذاریم:

 • در واگویه‌ها و خودگویه‌های خود جملات مثبت به کار ببرید. به خاطر قدرت و سلامتی‌تان از خداوند، سپاسگزار باشید و از داشته‌های خود لذت ببرید. اگر جملات مثبت را هر روز در زندگی خود به کار ببرید، این جملات به واژگان معمولی و روزمره شما تبدیل می‌شوند و خواهید دید که افکار منفی، جرئت نمی‌کنند که حتی سمت شما بیایند.
 • اگر می‌خواهید دنیای بیرون خود را متحول کنید، ابتدا باید سراغ دنیای درون خود بروید و آن را تغییر دهید. خیلی به دنیای درون خود احترام بگذارید و سعی کنید آن را با بهترین هدایا و ارمغان‌ها پر کنید. سنکا، فیلسوف رواقی سرشناس می‌گوید: «حماقت بزرگی است که آدمی به بهای بردن در بیرون، در درون ببازد.»
 • نیازی نیست که پیرو دیگران باشید و به سبک و سیاق آن‌ها روزگار خود را بگذرانید. دست به تغییر و تحول بزنید، خودتان باشید و شگفتی بیافرینید.
 • هر کاری که از دستتان برمی‌آید را انجام دهید و ایمان داشته باشید که خداوند بقیه کارها را درست خواهد کرد.
 • اگر دری به رویتان بسته شد، غم مخورید. مطمئناً خداوند در دیگری به روی‌تان خواهد گشود؛ دری که فرصت‌های بهتری را به شما نشان خواهد داد.

یک سورپرایز ویژه!

جوئل اوستین، معروفترین کشیش دنیا آموزه‌های زیادی برای داشتن حال خوب دارد که ما همه‌ی آن‌ها را برای شما گردآوری‌ کرده‌ایم!

این سخنرانی‌های جول اوستین به شما کمک خواهند کرد که:
✅نگرانی‌های‌تان را نود درصد کمتر کنید
✅تاثیر مخرب افراد دور و برتان را بسیار کمتر کنید
✅در شرایط سخت بتوانید مسیر درست زندگی‌تان را ادامه دهید
✅حال خوب واقعی را هر روز و فارغ از شرایط بیرونی بتوانید تجربه کنید

علاوه بر این، سه کتاب صوتی و متنی، چندین موسیقی‌ آرامش بخش و پوستر حال خوب کن هم دریافت می‌کنید.
برای اطلاعت بیشتر و تهیه این دوره روی بنر زیر کلیک کنید ↓↓

 

 

16 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ام می‌گوید

  عالی و مثل همیشه بی نظیر

 2. کاربر سوخت جت ید می‌گوید

  عالی بود. ممنون.

 3. کاربر سوخت جت ته می‌گوید

  خیلی خوب یادمه بعد از یه دوران سخت و افسردگی با جول اوستین آشنا شدم اونقدر کلامش شیوا و رسا بود و اونقدر عمیق که منو به مرز سرخوشی و ایمان واقعی سوق داد،خداروشکر میکنم بابت اون روزها ،فرشته ای برای هدایت مردم در غالب انسان ،ممنون بابت تداعی اون خاطرات قشنگ

 4. کاربر سوخت جت یا می‌گوید

  ممنون از مطالب ارزشمند و گرانبهاتون
  همیشه سوخت جت از همه لحاظ برای من بهترین بوده
  همه آرزوم حال خوبتونه

 5. کاربر سوخت جت تی می‌گوید

  بسیار عالی و تاثیر گذار
  دقیقا زمانی ک داشتم با خدا حرف میزدم وراه چاره میخواستم نوتیف گوشیم یه پیام از کانال سوخت جت نشون داد. وقتی تیترشو خوندم فهمیدم خدا جوابمو داد.
  ممنون از واسطه گری شما عزیزان

 6. کاربر سوخت جت لی می‌گوید

  سلام مطالب بسیار عالی بود ممنون از زحمت کشان مجموعه

 7. کاربر سوخت جت هی می‌گوید

  بسیار الهام بخش و عالی و اثر گذار و بسیار مهم در ایجاد نگرشی ارزشمند ، سپاس و درود

 8. کاربر سوخت جت لی می‌گوید

  عالی بود خیلی بیوگرافی کاملی از جول اوستین ارائه دادید ممنون از تیم حرفه ای سوخت جت برای تهیه همچین محتواهای جذابی

 9. کاربر سوخت جت مد می‌گوید

  مطلب خیلی پرباری بود، سپاس از لطف شما عزیزان دل…

 10. کاربر سوخت جت hzad می‌گوید

  خیلی خیلی اموزنده بود….البته باید عمل کنیم

 11. کاربر سوخت جت اد می‌گوید

  بزرگترین مشکل هر ادمی عادت های اون شخصه ، حال خوب برمی گرده به عادت های خوب که شخص داشته باشه ، هر شخصی بتونه عادت هاشو درست مدیریت کنه برنده موفیقت در وجود خودش میشه

 12. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

  بسیار مطلب آموزنده و پرباری بود سپاس از زحماتتون ، حتما قدرت بکارگیری آموزهامون و تقویت انظباط شخصی را تقویت کنیم

 13. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

  درود برشما استاد عزیز ،من حدود ۵سال هست ک آموزش روی خودم را استارت زدم و الان در سوخت جت آموزه هام افتاد تو مدار بالا .بنظرم فقط مدار مالی مهم نیست مدار حال خوب هم بالا بره عالیه .واقعا بینظیر هست در آموزش .سپاسگزارم

 14. کاربر سوخت جت 0514 می‌گوید

  اگر امکان داره به جای شماره ام، اسمم که مهدیه هست را برای دیدگاه هایم جایگزین کنید
  متشکرم

 15. کاربر سوخت جت 0514 می‌گوید

  سلام
  وقت بخیر
  مطلب بسیار جامع و خوبی بود، که خیلی از مواردش را برای خوب شدن حالم عمل میکنم
  و چون خودم از مطلب استفاده بردم آن را برای عزیزی که زندگی اش و حال خوبش برام مهم هست، فرستادم
  متشکرم از شما و سایت خوبتون با مطالب پربار و جامع

 16. کاربر سوخت جت وی می‌گوید

  عالی بود این مقاله مانند همه ی دیگر کارهای سوخت جت و بسیار کمک کننده

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**