خلاصه کتاب مدیریت خود نوشته پیتر اف دراکر

راز موفقیت

کتاب مدیریت خود در ابتدا در هاروارد بیزینس ریویو منتشر شد. این کتاب یه راهنمای جامع برای شناسایی نقاط قوت و ضعف‌تون، درک طرز عملکرد و شناخت ارزش‌هاتونه. با این کار، می‌تونید خودتون رو از یه کارگر معمولی به یه مجری برجسته تبدیل کنید. این کتاب بهتون کمک میکنه که بدونید دنبال چه کارهایی برید و بیخیال چه کارهایی بشید.

پیتر اف. دراکر  مشاور مدیریت، معلم، نویسنده و یکی از بنیانگذاران بنیاد پیتر اف. دراکر برای مدیریت غیرانتفاعی اتریشی-آمریکایی بود. اون ده سال ستون نویس وال استریت ژورنال بود و مرتباً برای اکونومیست و هاروارد بیزینس ریویو مقاله می‌نوشت. اون در مجموع 34 کتاب نوشت و کتاب‌هاش به بیش از 70 زبان منتشر شدن. از جمله کتاب «عمل مدیریت»، که توسط همکاران آکادمی مدیریت به عنوان سومین کتاب تأثیرگذار مدیریت قرن بیستم انتخاب شد.

 

دانلود خلاصه کتاب

2 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت قی می‌گوید

  با سلام شما برای عضویت در توربو زحمت کشیدید ولی بعد از ثبت نام عضو را به حال خود گذاشتید و فقط ۲ تا pdf برایش فرستادید کا استفاده کن! ای کاش در طول این یک سال با فرستادن نوتیفیکیشن پشتیبانی می کردید و در مسیر تنهایش نمیزاشتید

  1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

   سلام عزیز
   با همون شماره‌ای که توی توربو ثبت‌نام کردید داخل سایت از این لینک لاگین کنید. در این صورت شما به همه‌ی محتواهای سوخت جت که برای کاربرهای ویژه (یعنی همه‌ی ویدیوها و همه‌ی کتاب‌های صوتی) دسترسی خواهید داشت و تا یک سال آینده به محتواهای جدید هفتگی هم که برای مشترکین توربو هستش دسترسی خواهید داشت.

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**