خلاصه کتاب «نمی‌توانی به من آسیب بزنی» از دیوید گاگینز

نمی­توانی به من آسیب بزنی (2018) داستان واقعی و الهام­بخش زندگی دیوید گاگینز، یکی از قوی­ترین مردان جهان است. این باریکه­ها اتفاقات اساسی زندگی این ورزشکار الهام­بخش و مرد ارتشی را بررسی می­کند و دید شگفت­انگیزی به ذهنی حقیقتا متمرکز و غیرقابل شکستن فراهم می­کند.

با مصمم‌ترین مرد جهان آشنا شوید!

خیلی از ما با ساده­ترین برنامه­های ورزشی به مشکل می­خوریم. به هر نحوی بهانه­ای برای نرفتن به باشگاه بعد از کار یا برای حذف کردن برنامه­ی دویدن آخر هفته پیدا می­کنیم.  ولی چه می­شد اگر می­توانستیم زندگیمان را بدون این که برای صددرصد خود را گذاشتن بهانه­ بتراشیم بگذرانیم؟ در این برش­های زمانی متوجه این موضوع خواهید شد چرا که نویسنده، دیوید گاگینز، دقیقا همین طور زندگی می­کند.

ما به سفری خواهیم رفت تا داستان زندگی فوق­العاده­ی این مرد شگفت­انگیز را کشف کنیم. از کودکی پر آسیب و بیست­سالگی­اش که دچار اضافه­وزن بود تا دگرگونی او به یکی از قوی­ترین سربازهای دنیا، ما متوجه می­شویم برای تبدیل شدن به یکی از قوی­ترین انسان­های روی کره­ی زمین به چه چیزی نیاز هست. با صداقت سوزان و داستان­های غیرقابل باور، متوجه می­شویم که گاگینز چطور زندگی خود را زیر و رو کرد تا به چیزی تقریبا غیرممکن دست پیدا کند و شما چطور می­توانید موفقیت او را سرمشق خود قرار دهید.

دانلود خلاصه کتاب

 

 

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. کاربر سوخت جت هی می‌گوید

    بابت تمام ترجمه های ارزشمند و محتوای کم‌نظیری که در مجموعه سوخت جت گردآوری میکنید و در اختیار میذارید قدردانتونم

  2. کاربر سوخت جت یی می‌گوید

    لطفا بعضی کتابهای کوثر رو رایگان کنید

  3. کاربر سوخت جت دی می‌گوید

    واقعا از وب سایتتون لذت بردم

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**