تحقق آرزوی کارآفرین شدن تان فقط در 5 قدم

دنیای کارآفرین ها، دنیای هیجان و اشتیاق است…
هرکسی نمیتواند وارد این دنیا شود اما هیچکس حاضر نیست از این دنیا خارج شود. شما تا به حال کارآفرینی دیدید که از اوج موفقیت هایش کناره گیری کند، برود و کارمند بشود؟ نــــه

اما کارمندان زیادی دیدید که حتی در اوج موفقیت شان از کارشان بیرون آمدند که کارآفرین شوند، برای خودشان کار کنند، رئیس و کارمند خودشان شوند.

کارآفرینی همه اش با یک ایده شروع میشود.
ایده تولید یا ارائه خدماتی که فکر میکنید هیچکس آنطور که شما ایده اش را در ذهن دارید تا به حال آن کار را انجام نداده… یک چیزی در شما میجوشد تا آن ایده را عملی کنید.

شما خیلی هیجان زده هستید؛ اما عادی است. چون دفعه اول تان نیست !
هربار با یک ایده جدید کلی ذوق زده میشوید، با خودتان عهد می بندید که هرطور شده آنرا تبدیل به واقعیت کنید، میروید بیرون و با هرکس که لازم است صحبت میکنید اما هر روز که میگذرد، میل و رغبت شما به تحقق آن ایده کم و کم و کم… تا کاملا فراموش میشود.

این روند برای شما آشنا نیست؟ ما در دنیا، دو دسته افراد داریم :

 • آنهایی که کارآفرین میشوند
 • آنهایی که همیشه میخواهند کارآفرین شوند

اگر شما جز دسته اول هستید، هیچ نیازی به هیچ مقاله، کتاب و فایل صوتی برای کارآفرین شدن ندارید. شما راه خودتان را پیدا میکنید. اما اگر جز دسته دوم باشید؛ یعنی افرادی که میخواهند کارآفرین شوند اما هیچوقت، هیچکس به آنها نگفته چطور و از کجا شروع کنند؛ شما جای خوبی آمده اید.

 

نیک وودن
نیک وودن

 

در این مقاله میخواهیم شما را از دسته افراد دوم (آنهایی که فقط میخواهند) به دسته اول (افرادی که کارآفرینی میکنند) منتقل کنیم ! اگر ایده ای در ذهن دارید و یا فقط میخواهید کارآفرین شوید، کافیست قدم هایی که در ادامه به شما معرفی میکنیم را دنبال کنید :

قدم هایی که برای کارآفرین شدن باید بردارید، فقط این 5  قدم هستند :

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا

در همین زمینه، نوشته های زیر را بخوانید :

5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. martin lee می گوید

  ممنون که عکس نوشته از ون گوگ قرار دادید به نظر من ون گوگ فردی شبیه به لیونل مسی بوده که واقعا همانطور که فوتبال در مسی جریان داره نقاشی در او جریان داشته امیدوارم این جور افراد را بیشتر به ما بشناسانید تا الگوی ما شوند و حداقل یک زندگی نامه از ون گوگ قرار دهید
  با تشکر از سایت بسیار خوبتون

 2. mohammadreza afrand می گوید

  عالی نه فوق العاده بود

 3. masoud amiri می گوید

  عالي بود

 4. sajjad ghanavati می گوید

  با سلام و درود
  منم دقیقا هم عقیده با آقای شجاعی هستم
  دم همتون گرم

 5. amir shojaee می گوید

  من دوستانه میگم همیشه دعای خیر برای کارکنان این سایت و مجموعه دارم چون جوان های ایرانی منبع خاصی برای رشد و پیشرفت ندارن ولی این سایت تمام این نبودها رو رفع کرده.باتشکر

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**