سخنرانی استیو هاروی – فقط این دو چیز را در زندگی پیاده کنید تا معجزه‌ها برایتان عادی شوند

همه‌ی زندگی انسان‌ها در تلاش برای رسیدن به خوشبختی و موفقیت است. هیچ انسان سالمی نیست که این دو را در زندگی‌اش نخواهد. اما مسئله این است که چرا با اینکه همه آن را می‌خواهند اما افراد کمی به آن دست پیدا می‌کنند.

تعداد افراد موفق در مقایسه با عموم مردم کم است. موفقیت چیزی نیست که دو دستی کسی آن را تقدیم‌تان کند. شاید خودتان هم می‌دانید که باید برایش تلاش کنید. اما یک سوال اینجا باقی است؟ اگر تلاش عامل موفقیت است پس چرا هزاران آدم را در اطرافمان می‌بیینم که با سال‌ها تلاش به جایی که می‌خواهند نرسیده‌اند و هنوز در سطوح اولیه‌ی زندگی باقی مانده‌اند. اصلا شاید خود شما یکی از آن‌ها باشید.

استیو هاروی در این ویدیو جواب خوبی برایتان دارد. آقای هاروی از مطرح‌ترین تهیه‌کنندگان و مجری‌های برنامه‌های تلویزیونی محبوب در آمریکاست که چند کتاب بسیار پرفروش هم دارد. وی خوب راه و چاه موفقیت را می‌داند چون خود از دل سخت‌ترین شرایط بیرون آمده‌ است.

به قول خودش در مدرسه اصلا خوب نبود و تحصیلات چندانی ندارد. مجبور شد دو بار طلاق بگیرد و دو بار همه همه‌ی دارایی‌اش را به طور کلی از دست داد. سه سال بی‌خانمان بود و در ماشینش می‌خوابید.

دو نکته‌ای که در این ویدیو آقای هاروی به شما می‌گوید حاصل سال‌ها تلاش و تقلای خود او در رسیدن به بالاترین قله‌های موفقیت از بدترین شرایط است. همچنین وی در طول این سال‌ها با هزاران انسان موفق هم مصاحبه و گفتگو کرده و چیزی که می‌گوید یک قاعده‌ی کلی و همه گیر است.

↓ مشاهده ویدیو ↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

مقالات مرتبط:
5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ار می‌گوید

  ایمان داشتن و اعتماد بدون قید و شرط به خدایی که همه چیز رو ممکن میکنه!

 2. کاربر سوخت جت دا می‌گوید

  عالی بود. من تک تک حرفاش رو باور دارم و تا امروز به خیلی از آرزوهایی که روی ویژن بوردم دارم رسیدم.

 3. کاربر سوخت جت می می‌گوید

  من اینجا ویدیو رو به سختی میبینم کلا سرعت دانلود خیلی پایینه نمیدونم کجا و چه جوری دانلود کنم بتونم سیوش کنم ممنون دوستان راهنمایی کنن تشکر

 4. کاربر سوخت جت می می‌گوید

  سلام این کلیپ هارو چطوری میتونیم سیو کنیم؟

  1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

   دانلود منیجر نصب کرده باشی روی خود ویدیو پیشنهاد دانلود بهت میده

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**