برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه به روش راهبان هندو که ذهن‌تان را برای همیشه دگرگون می‌کند

دانداپانی ( Dandapani ) یک کشیش هندو و یک کارآفرین است. اجداد او سریلانکایی هستند اما او در مالزی به دنیال آمده و در استرالیا بزرگ شده است . پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه با مدرک مهندسی برق ، او تحصیل را به کلی ترک کرد تا به یک راهب هندو تبدیل شود .

او برای ده سال تحت هدایت یکی از رهبران معروف معنوی با نام Sivaya Subramuniyaswami قرار گرفت . این ده سال را با انظباط شخصی جدی و تحت تعلیم مربی خود در غار صومعه در هاوایی زندگی می کرد.

دانداپانی می‌دانست چیزهایی که یاد گرفته است به شدت در دنیای مدرن می‌توانند برای انسان‌ها موثر باشند اما آن را فراموش کرده‌اند. مصمم شد که در نیویورک زندگی کند و آموزه‌هایش را هم در زندگی خودش به کار گیرد و هم آن‌ها را به دیگران یاد دهد.

هدف او  آشنا کردن دوباره مردم با قدرت ذهن‌شان بود و اینکه چطور می‌توانند کنترل تمام زندگی و خواسته‌هایشان را با ذهن‌شان به دست آورند.

در این ویدیوی آموزشی کوتاه، او اساسی‌ترین نکاتی که باید در رابطه با برنامه‌ریزی درست ناخودآگاه‌تان بدانید را به سادگی به شما توضیح می‌دهد و به شما این اطمینان را خواهد داد که با استفاده‌ی درست از این آموزه‌ها هیچ کسی نیست که نتواند زندگی دلخواهش را تنها با استفاده از ضمیر ناخودآگاهش خلق کند.

↓↓ مشاهده ویدیو ↓↓

این یک محتوای ویژه است!

60% تخفیف اشتراک یکساله

 

 

5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. حسین می گوید

  خوب بود بسیار ممنون

 2. عارف رضایی می گوید

  سلام دوستان چطور میتونم فیلم را دانلود کنم

 3. مرتضی محمدی می گوید

  خیلی خیلی عالی بود
  هرروز تکرار کردن چند کلمه انگیزشی باعث واقعا به اون چیزی که دوست داریم تبدیل بشیم

 4. مرتضی محمدی می گوید

  خیلی عالی بود
  واقعا استفاده کردن از این جملات خیلی تاثیر گذاره

 5. محمد غفاری می گوید

  این بود داستان جالب منیژه و محمود و نقی :))) خیلی مفید بود واقعا جملات آقای سینانی نیز بسیار مشابه با ایشون بودش البته خیلی کاملتر و با مثال های بیشتر.

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**