لطفا برند شخصی معتبر داشته باش واگرنه شرمنده من تو را نمی‌شناسم

چرا همه دوست دارند با افراد معتبر دوست باشند؟ و چطور شما هم اعتبار داشته باشید...

تمام افرادی را که میبینید و مسیر موفقیت را تا انتهای جاده پول، ثروت، خوشبختی و سلامتی طی کرده اند بدانید که حتما ارتباطات و شبکه‌‌سازی‌های گوناگونی را با افراد مختلف داشته اند، تا در نهایت به هدف و مقصد خودشان رسیده اند.

همانطور که قبلا در مقاله «هنر برقراری ارتباط با افراد جدید» خواندید، منظور از ارتباطات، لابی‌گری و پارتی‌بازی نیست. در همه این ارتباطات یک اصل ثابتی بوده که باعث تداوم آن ارتباط می شده و آن اصل چیزی بود که موفق‌ها با آن شناخته میشدند… چیزی بود که ارزش ها و چهار چوب ها را مشخص میکرد و آن چیزی نبود جز برند شخصی.

البته برند شخصی حوزه گسترده‌ای برای بحث دارد،اما ما در این مقاله با هم سعی میکنیم به فاکتور اعتبار برند شخصی افراد موفق بپردازیم و بهتر آنرا بشناسیم و ببینیم چطور با ایجاد یک برند شخصی معتبر، ارتباطات ارزشمند زیادی ایجاد کنیم و سریع‌تر و راحت‌تر موفق شویم.

اگر خواهان موفقیت هستیم باید روابط خودمان را گسترش دهیم و اگر برند شخصی معتبری داشته باشیم روابط محکم تر و با دوام تری خواهیم داشت برند شخصی معتبر، صفت همه موفق هاست؛ برند شخصی معتبر، به کسب کار ما رونق میدهد.

اگر کسی به ما اعتماد نداشته باشد محصول ما را نخواهد خرید… محصول ما هم میتواند همان محصول فیزیکی باشد که در کسب و کارمان میفروشیم هم در محیط خانواده، میتونه راهنمایی یک تصمیمی باشه که به همسرمون یا به فرزندمون ارائه میدیم.

درسته ما پیش همسرمون و فرزندمون یا حتی مشتری هامون احترام داریم ولی چیزی که باعث میشه اونها به ما اعتماد کنند.اعتبار شخصی ماست و تصویر کلی ما در ذهنیت اونهاست.

شاید این جمله را شنیده باشید می‌گویند:

… مشتری اول فروشنده را میخره (برند شخصی شما) بعد محصولش رو…

حالا موافقید باهم به الگو های غلطی بپردازیم که اعتبار برند شخصی ما را چه در کسب و کار چه در محیط خانواده کم میکنه؟


در همین زمینه مقالات زیر را بخوانید:

7 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت aart می‌گوید

  سلام دوست عزیز
  نه تنها این مطلب بلکه تمامی مطالب سایت شما مفید و دوست داشتنی هستند ولی به سبب پیشه و حرفه ی خود ناچارم به برخی از ایرادهای دیکته ای و گرامری مطالب شما اشاره کنم در اینجا فقط خدمت محترم شما عرض می کنم که :« راجع به » درست است و :« راجب » کاملا غلط است. حیف استمباحثی به این مفیدی را که به زبان و بیان فارسی ارائه می کنید همراه با غلط باشد. سپاسگزارم

 2. کاربر سوخت جت یی می‌گوید

  خیلی مفید بود به نظر من هم باید اعتبارمون رو حفظ کنیم هم برای ساختنش تلاش کنیم

 3. کاربر سوخت جت fari می‌گوید

  دیدگاه تان را با کاربران دیگر به اشتراک بگذارید…سلام من چند بار نام کاربری خودم و وارد کردم اما خطا میزنه میگه اشتباهه سرم در نمیاد لطفا راهنمایی کنید. متشکرم

 4. کاربر سوخت جت دي می‌گوید

  با سلام
  خداييش حيف است كه اين مقالات شما داراي غلطهاي املايي است. ضد حساسيت درست است نه زد حساسيت.

 5. کاربر سوخت جت izoo می‌گوید

  سلام بنده 3 روزی میشه که به پشتیبانی سایت gmail زدم برای مشکل اکانتم ولی هنوز بررسی نشده لطفا رسیدگی کنید تشکر.

  1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

   دوست عزیز هیچ ایمیل در بخش پشتیبانی دریافت نشده؛ لطفا از طریق قسمت تماس با ما اقدام نمایید. با تشکر

 6. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

  طب : اصلاح شود به تب
  اسرار: اصرار
  غلط های املایی شما واقعا حال آدمو به هم میزنه. از اولشم بوده هیچ وقت هم اصلاح نشده. برای سایتی با این محتوای فوق العاده واقعا بده. خیلیم بده. یعنی یه نفر نیست که قبل از آپلود مقاله یه ویرایش کنه؟!!!!

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**