این صفات شیرها را اگر داشته باشید رهبر هر جامعه‌ای خواهید بود

ما در جامعه بین گوسفندان زندگی می‌کنیم و درواقع خودمان جزئی از آن‌ها هستیم. اما این یک توهین است؟ بستگی به زاویه دید شما دارد. دلیل اینکه به عموم مردم جامعه گوسفندی میگویند این است که رفتار آن‌ها چند مدل مشخص شده و قابل پیش بینی دارد.

گوسفندان معمولاً از رفتار عمومی یکدیگر پیروی می‌کنند و به دنبال آرزوهای انفرادی و جاه‌طلبی‌های خود نیستند. آن‌ها هرکجا که چوپان برود می‌روند، فقط هدفشان این است که بخورند و بمانند. در آخر نیز قربانی خواست چوپان می‌شوند. اگر به جامعه نگاه کنید نیز همین‌گونه است.

مردم همگی از هم تقلید می‌کنند، یک زندگی عادی دارند و هر طرف که حاکمیت‌ها بخواهند آن‌ها را می‌کشانند. شما کمتر کسی را می‌بینید که برخلاف مسیر حرکت کند و به دنبال روی‌هایش برود.

در همین جامعه اکثر مردم فکر می‌کنند جهان به آن‌ها بسیار بد کرده است، اما برای دیگران بسیار خوب بوده است. در همین جامعه گوسفندی حتی تفکرات بیشتر مردم نیز شبیه به هم شده است. حالا شما بگویید در جایی که میلیون‌ها گوسفند وجود دارد به نفع کیست؟ شیر! هرچه قدر که میزان گوسفندان بیشتر شود، کار شیرها برای شکار آن‌ها راحت‌تر است.

شاید گوسفندان در انتخاب جایگاه خود دخالتی نداشته باشند اما شما که انسان هستید خوشبختانه هر لحظه که بخواهید می‌توانید از یک گوسفند به شیرهای درنده تبدیل شوید. اما شما برای این کار نیاز به راهنمایی دارید. معدود شیرهای موفق در جهان از چه آیینی تبعیت می‌کنند؟ اصلاً آن‌ها چطور تبدیل به شیر شدند و چه فاکتورهایی را رعایت می‌کنند؟ در ادامه سوخت جت به شما کمک خواهد کرد که از یک گوسفند قربانی به یک شیر سرکش و درنده تبدیل شوید.

6 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت یا می‌گوید

  خیلی عالیه از مقدمه اش معلومه.. ولی واقعا هزینه اشتراکتون بالاست هرکسی توان خریدشو نداره مخصوصا گوسفندهای جامعه…

 2. کاربر سوخت جت zaei می‌گوید

  مقاله عالی و پر از نکته هست که بایستی به آنها حتما عمل کنیم صد در صد موفق میشویم .

 3. کاربر سوخت جت azzi می‌گوید

  سلام عااالی بود مقالتون البته چن تا صفتشو خودم داشتم که قبلا تقویت کرده بودم ولی الان دیگه کامل شد ممنونم بابت مقاله ارزشمندتون

  1. کاربر سوخت جت ح می‌گوید

   بد نبود

 4. کاربر سوخت جت iyan می‌گوید

  مقاله زيبايي بود .

 5. کاربر سوخت جت yman می‌گوید

  سلام
  مقاله خیلی خوبی بود . ولی به نظر شما کسی که تا پارسال گوسفند بوده و الان تصمیم گرفته شیر بشه با این وضعیت جامعه چه پیشنهادی براش دارید ؟ من تقریبا ۶ ماهه دنبال راه اندازی یه کسب و کارم ولی هر جا میرم درها برویم بسته است نه مجوزی میدن نه امکان خرید خارجی وجود داره کلا همه چی بسته شده .
  ممنون

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**