تکنیک «بیا و برو» – قانون نانوشته معجزه‌آسای مدیریت

مدیریت مهم است چون شما مهم نیست کارگر، کارمند، پدر، مادر، معلم، دانش آموز، مهندس، دکتر یا کــارآفــرین باشید ؛ شما مجبورید مدیریت کنید. هرکسی و هرچیزی که تحت کنترل شماست باید مدیریت شود در غیر این صورت شما توسط آنها مدیریت میشوید.

اگر معلم هستید و نتوانید کلاس را مدیریت کنید، مطمئن باشید دانش آموزان تان شما را مدیریت میکنند.
اگر رئیس باشید و نتوانید کارمندان و مشتریان تان را مدیریت کنید، مطمئن باشید آنها شما را مدیریت خواهند کرد.

مدیریت، یعنی جهت دهی افراد یا چیزها به سمت هدفی که مدیر آنرا تعیین کرده… پس اگر مدیریت نمیکنید، بدانید که درحال مدیریت شدن هستید… به سمت هدفی غیر از هدف خودتان ! حتی زندگی تان را هم باید مدیریت کنید.

می گویند مدیریت یعنی طی کردن پله های موفقیت به صورت گروهی و رهبری یعنی تشخیص دادنِ اینکه آیا نردبان بر دیوار صحیح تکیه کرده است یا نه، اگر در نقش یک مدیر یا رهبر هستید، شما مهم هستید… چون که بیشترین و مستقیم ترین تأثیر را بر زندگی دیگران می گذارید.

در این ویدیوی آموزشی میخواهیم با شما راز مدیریت، یا بهتر بگوییم یک قانون نانوشته به اشتراک بگذاریم؛ قانونی که بزرگ ترین مدیران تاریخ، ژنرال ها و کارآفرینان بزرگ دنیا آنرا دانسته یا ندانسته اجرا کرده اند، اجرا میکنند و اگر میخواهید به مدیر بزرگی تبدیل شوید که افسار زندگی را در دست بگیرید باید اجرا کنید !

 

↓↓ مشاهده‌ی ویدیو  ↓↓

 

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت 2626 می‌گوید

  بسیار موضوع جالبی بود، بنده خودم به عنوان یک مدیر هرگاه این اصلو پیاده کردم تونستم میزان تنش رو به حداقل برسونم و همچنین افکار تیممو به سمت نتیجه مورد نظر سوق بدم.

 2. کاربر سوخت جت نش می‌گوید

  عالی
  خیلی ممنون که تو این شرایط
  کنار ما هستی

 3. کاربر سوخت جت 4582 می‌گوید

  سلام عالی بود،یک سوال یک مدیر باید کجاهای کارش سخت گیری بیشتری از خودش نشون بده تا کارمنداش بیشتر بهش اعتناد کنن که اون فرد هم در مورد کار حدی است؟

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**