تکنیک کرختی عنکبوتی برای تمرکز صددرصدی و سه راهکار ویژه‌ی دیگر!

تمرکز از آن دسته ویژگی‌ها است که داشتنش به چشم نمی‌آید اما نداشتنش آه را از نهادمان بلند می‌کند. چون بدون تمرکز، توانایی به سرانجام رساندن هیچ کاری را نداریم. اگر هم با به کار بستن روش‌های مختلف بتوانیم با اندک ذخیره تمرکزمان کاری که شروع کردیم را تمام کنیم، تقریبا باید چندین برابر معمول، زمان بگذاریم. چون آن کار، همچون آدامس، کِش پیدا می‌کند!

در این گفتگوی کوتاه، چهار راهکار طلایی برای به دام انداختن مرغ گریزان تمرکز را به شما پیشنهاد می‌دهم. اگر مثل من در حال کُشتی گرفتن با تمرکز هستید، این راه‌ها را به تماشا بنشینید.

عضویت و مشاهده کاملورود برای اعضا
9 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ohal می‌گوید

  رنه بینظیری

 2. کاربر سوخت جت سن می‌گوید

  من از ترفند زمان استفاده میکنم . اینطوری که طی زمان خاصی باید فلان مقدار کار رو انجام بدم . این ترفند بیشتر برای کارهای یدی استفاده میشه نه برای مطالعه .

 3. کاربر سوخت جت و می‌گوید

  عالی بود من به شخصه یه وقتی رو برای نوشتن مهمترین کارهام گذاشته بودم اما بعد از مدتی از نوشتن خسته شدم و رهاش کردم اما الان میبینم خیلی به نفعم بوده به امید خدا دوباره شروع میکنم به نوشتن و الویت بندی کردن کارهام تا بتونم بهتر ‌و بیشتر از روزهای عمرم استفاده کنم

 4. کاربر سوخت جت یی می‌گوید

  عالی

 5. کاربر سوخت جت sein می‌گوید

  فوق العاده بود .nسپاس.

 6. کاربر سوخت جت 0282 می‌گوید

  عالی بود

 7. کاربر سوخت جت 0206 می‌گوید

  برای درست قدم برداشتن تو مسیر موفقیت به یه برنامه هفتگی ماهانه سالانه وبلند مدت لازمه برنامه ریزی هست با نوشتن بر روی کاغد اثر بخشی موثر تر داره ونتیجه بهتری میگیریم

 8. کاربر سوخت جت اد می‌گوید

  سال کنکورم دقیقا دیدم این رو که تمرکز چقدر موثره . من با دوستانم درس میخوندم و تایم های مطالعاتی داشتیم ، هممون یک مقدار مشخص مطالعه می کردیم ولی تفاوت تو تمرکز هامون کاملا تو نتایج کنکور خودش رو نشون داد .

 9. کاربر سوخت جت را می‌گوید

  نوشتن اهداف و کارهای روزانه وهر روز گامی برای رسیدن به اهداف مهم مورد نظرمان

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**