جرقه‌ تغییر – چطور نیروی بی‌کران درون‌تان را به کار بیاندازید – ویدیوی آموزشی از باب پراکتور

باب پراکتور، کسی که زمانی آتش‌نشان بود، کف ادارات را تمیز می‌کرد و به قول خودش آدمی بسیار خجالتی بود. امروزه تقریبا کسی نیست که در دنیای موفقیت اسم او را حداقل نشنیده باشد، تعدادی از سخنرانی‌هایش را ندیده باشد و چندی از نصایحش به گوشش نرسیده باشد.

او از یک زندگی به شدت معمولی آغاز کرد. شاید پایین‌تر از معمول. تا وقتی که کتابی به دستش رسید و آن را خواند و شاید زندگیش تغییر کرد. به طرز شگفت‌انگیزی زندگی‌اش تغییر کرد. درآمدش چندین برابر شد و در عرض چند سال به آدمی تبدیل شد که در سراسر دنیا سمینارهای مختلفی با حضور هزاران نفر برگزار کرد.

در این ویدیوی داستان الهام‌بخش وی را خواهید شنید که چطور وقتی که مردی با حداقل درآمد بود تبدیل به آدمی شناخته‌شده در سراسر دنیا شد.

علاوه بر این نصیحتی را خواهید شنید که زندگی‌اش را به کلی تغییر داد و میخواد آن را با شما هم به اشتراک بگذارد که شما هم جرقه‌ای در زندگی‌تان به وجود بیاید. نصیحتی که شاید ماه‌ها و سال‌ها شما را به فکر وادارد

 

↓ مشاهده ویدیو ↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

1 دیدگاه جالب
  1. تسنیم میرباقری می گوید

    عالی بود بازم از ایشون واسمون ویدیو ترجمه کنید اگه مترجم خواستین خودمم میتونم کمک کنم

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**