راهنمای واقعی استفاده از قدرت فکر برای سلامتی بیشتر و درمان بیماری‌ها

بله عنوان را اشتباه نخوانده‌اید. ذهن‌ شما قدرتمندترین شفاگر و پربارترین داروخانه‌ی موجود در تمام جهان است به شرطی که بتوانید از آن استفاده کنید.

شاید برایتان توهم ایجاد کند و این حرف‌ها را به سختی بتوانید باور کنید که چرا اگر همه‌ی انسان‌ها بزرگترین شفاگرشان را در خودشان دارند پس این همه مریض وجود دارد…خب جوابش ساده است: کمتر کسی بلد است که از این قدرت استفاده کند. هیچ کجا در این مورد آموزشی داده نشده است و شاید صنعت بزرگ داروسازی در کل دنیا نخواهد چیزی در این مورد بدانید!

اما وقتی بتوانید کنترل ذهن‌تان و افکارتان را در مورد بدن‌تان بر عهده بگیرید خودتان بعد از مدتی معجزه را مشاهده خواهید کرد. تحقیقات زیادی در سراسر جهان اهمیت این موضوع را نشان داده است که ذهن شما روی تک تک سلول‌های بدن‌تان تاثیرگذار است. یعنی هورمون‌هایی که تمام سلول‌های بدن‌تان را در هر شرایطی کنترل می‌کنند همگی توسط ذهن‌ شما کنترل می‌شوند. و اگر بتوانید از ذهن‌تان به درستی استفاده کنید، کنترل تمام بدن‌تان را در اختیار خواهید داشت.

در این پادکست سراغ حقیقتی خواهیم رفت که شاید صنعت بزرگ داروسازی در دنیا نخواهد که کسی در مورد آن بداند. حقیقتی که تحقیقات علمی هم هر روز به درست بود آن صحه می‌گذارند. ذهن شما قدرتمندترین عامل تاثیرگذار روی تک تک سلول‌های بدن‌تان است پس جای شکی نیست که ذهن شما تمام سلامتی‌ شما را کنترل می‌کند. این قدرت را هر کسی بلد نیست استفاده کند اماچیزی است که در این پادکست یاد می‌گیرید.

 

دانلود این پادکست

5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت اس می‌گوید

  موفق باشید
  جالب بود

 2. کاربر سوخت جت .com می‌گوید

  سلام رنه جان ،خوبی داداش؟تو بهترینی.انشاله مراسم جشن موفقیت بچه های ۱۲ ستون بیام از نزدیک باهات صحبت کنم. خدا تورو برای خانواده گلت و هم برای مردم ایران عزیز حفظ کنه. موفق باشی مرد بزرگ،

 3. کاربر سوخت جت گل می‌گوید

  زنده باد. سپاس فراوان

 4. کاربر سوخت جت گل می‌گوید

  زنده باد. سپاس فراوان

 5. کاربر سوخت جت وی می‌گوید

  خیلی عالی بود

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**