برای پولدار شدن قبل از یک شغل خوب، باید ذهن ثروتمند داشته باشید

آیا برای پولدار شدن و داشتن جیب هایی پر از پول، یک حساب بانکی با بیش از 8 تا صفر در کنار رقم موجودی آن و یک خانه رویایی و یک اتومبیل مدل بالا تنها چیزی که لازم داریم یک ذهن ثروتمند است؟

پاسخ آن مثبت است.
تنها چیزی که لازم دارید یک ذهن ثروتمند با افکاری غنی از ثروت است.

اما اگر این سوال را قبل از سال 1937 میلادی از کسی می پرسیدید، به شما می خندیدند. چون هنوز کتابی با عنوان «بیندیشید و ثروتمند شوید» منتشر نشده بود… کتابی که یک انقلاب برای ثروتمند شدن قشر فقیر جامعه بود… نه با اسلحه و شمشیر و خشونت علیه ثروتمند ! بلکه فقط با داشتن ذهن ثروتمند.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

ایده ای که در این کتاب مطرح میشود، حاصل تحقیق و مطالعه زندگی 500 شخصیت ثروتمند، موفق و بانفوذ تاریخ توسط ناپلئون هیل، نویسنده و دستیار شماره یک مرد شماره یک فولاد آمریکا یعنی اندرو کارنگی است.

قبلا در دو مقاله خلاصه کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید و ایده ثروت آفرینی توسط این کتاب را توضیح دادیم و قرار نیست در این مقاله راجع به آن صحبت کنیم؛ میخواهیم در این مقاله افکار و ذهنیتی که باعث ثروتمند شدن شما میشود را به شما معرفی کنیم… همین !

چون تعداد اندکی از آدم‌های سطح متوسط هستند که واقعاً افکار و عقاید پولدارترین افراد جهان را درک می‌کنند. خب، این امری طبیعی است !

چرا که اگر قادر به درک آنها بودند، خود نیز در میان این قشر پردرآمد می‌بودند.

همه ما شنیده‌ایم که می‌گویند: پولدارها خوش‌شانس هستند!، پولدارها پدرشان پولدار بودند !، پولدارها زد و بند کردند !، پولدارها دزد هستند!، پولدارها کلاه‌بردارند!، پولدارها خودخواه هستند ! اجازه بدهید چیزی به شما بگوییم : عمده این سخنان پوچ و بدون مدرک هستند ! در واقع این جملات بهانه ای برای پولدار نشدن هستند.

ثروت از ذهن ثروتمند شروع میشود

بله! شخصی پولدار طرزتفکر و عملکرد متفاوتی نسبت به دیگران دارد؛
تفاوت‌هایی بزرگ و متعدد در ذهن ثروتمند نهفته است که باید از آنها آگاه شوید… در این مقاله تنها پنج موردی را مطرح می‌کنیم که احتمالاً نسبت به آنها غافل بوده‌اید :

این یک محتوای ویژه است!

60% تخفیف اشتراک یکساله

مطالب بعدی که باید بخوانید :

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. Seyed yahya Hosseinian می گوید

  سلام. من اشتراک یک ماهه خریدم. آیا نباید جزء کابران ویژه باشم؟ چگونه است؟متشکرم

  1. مدیریت وبسایت کارآفرینان جوان می گوید

   با سلام، دوست عزیز با تهیه اشتراک ویژه، عضویت شما به عنوان کاربر ویژه تمدید میشود؛ در صورت خرید اشتراک ویژه و عدم شارژ عضویت ویژه‌تان از قسمت پشتیبانی اعلام کنید همکاران بخش پشتیبانی رسیدگی میکنند. با تشکر

 2. ebin می گوید

  ممنونم از مقاله خوب و عالی تون

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**