رهایش کن – سخنرانی فوق‌انگیزشی جول اوستین

بسیاری از اوقات خداوند خودش میخواهد که اتفاق جدیدی را در زندگی برایتان رقم بزند. اتفاقی خوب، بهبود بخشیدن به دردهای گذشته‌تان. اما به شرطی که شما حاضر باشید که گذشته‌تان را رها کنید.

از خودتان سوال بپرسید: آیا کوله‌باری از خاطرات و بدی‌های گذشته را دائم دارم را خودم حمل می‌کنم؟ شاید کسی بوده که خواسته به شما آسیبی بزند، شاید شرایط بدی پیش آمده و شما را از زندگی عقب انداخته، یا شاید اشتباهی کرده‌اید که به شدت حسرتش را میخورید. امروز دقیقا همان روزی است که باید خودتان را از همه‌ی این‌ها رها کنید.

در این ویدیوی ویژه، با سخنرانی بی‌نظیر و امیدبخش جول اوستین، از برجسته‌ترین کشیش‌های دنیا و نویسنده‌ی تعدادی از پرفروش‌ترین کتاب‌های دنیا یاد می‌گیرید که به برنامه‌ریزی خداوند اعتماد کنید و با اشتباهات و اتفاقات بد گذشته به کلی خداحافظی کنید.

اگر مدت زیادی است که میخواهید تغییر کنید اما گیر کرده‌اید و سردرگم هستید و نمی‌دانید چرا و چه چیزی مانع‌تان شده است این سخنرانی به شدت می‌تواند به شما کمک کند. که از خودتان را کاملا از شخصیت گذشته‌تان رها کنید و در مسیر درست شروع به قدم برداشتن کنید.

↓ مشاهده ویدیو ↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

مقالات مرتبط:
5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت فی می‌گوید

  سلام. عالی بود. فقط غلط املایی دارید.

 2. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

  ⁦❣️⁩⁦❣️⁩

 3. کاربر سوخت جت وی می‌گوید

  عالی و بی نظیر بود مرسی

 4. کاربر سوخت جت زو می‌گوید

  عالی بود

 5. کاربر سوخت جت می می‌گوید

  عالی بود ❤❤

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**