چطور زندگی خسته کننده تان را تبدیل به یک ماجراجویی هیجان انگیز کنید؟

زندگی خسته کننده، کابوس این روزهای ما ایرانی هاست… بد نیست یکبار برای همیشه از دستش خلاص شویم؟ خب، به شما خواهیم گفت چطور اینکار را انجام دهید.

همه تان داستان آن یک نفری که هر روز صبح از خواب بیدار میشود و با بی میلی دست و صورتش را میشوید و یک صبحانه ناچیز (و یا اکثر اوقات بی صبحانه) از خانه بیرون میزند و در ترافیک به سمت محل کارش میرود و تا بعد از ظهر آنجا کار میکند و وقتی شب به خانه می آید، آنقدر خسته است که دیگری رمقی برای انجام کاری مفرح ندارد و فقط میخواهد بخوابد.

و روز بعد… روز از نو، روزی از نو !
این زندگی برایتان آشناست چون تقریبا اکثر ما ایرانی ها آنرا هرروز تجربه میکنیم؛ البته فکر نکنید فقط ما… اکثر مردم دنیا هم همین منوال است. یک زندگی خسته کننده که برای یک روز خوب درحال تلاش و کار هستیم که حتی نمیدانیم کی قرار است از راه برسد.

 

آیا این همان زندگی رویایی بود که آرزویش را داشتید؟
مطمئنا پاسخ شما خیر است. یک زندگی خسته کننده آرزوی هیچکس نیست ! همه ما در ذهن مان یک زندگی ایده آل داریم که درحال کار و تلاش هستیم تا آنرا بدست آوریم، اما نمیدانیم چطور؟ و با چه کارهایی بدست می آید؟

زندگی پابلو پیکاسو نمونه بارز یک ماجراجویی هیجان انگیز بود
زندگی پابلو پیکاسو نمونه بارز یک ماجراجویی هیجان انگیز بود

در بهترین حالت، امیدواریم تلاش هایمان به نتیجه برسند.
در واقع فقط نفس خودمان را قانع میکنیم «من که هرکاری از دستم بر می آید کردم…» درحالی که اصلا کارهایی که باید انجام میگرفتند را انجام ندادید؛ فقط کارهایی که انجام میدادید را تکرار کردید اما سخت تر و بیشتر !

این فرمولی است که باید از آن پیروی کنید : اگر میخواهید چیزهایی را بدست بیاورید که نداشتید، باید کارهایی را انجام بدهید که انجام نمی دادید تا کسی شوید که نبوید. 

پس هرکاری که تا به امروز برای خلاص شدن از یک زندگی خسته کننده انجام میدادید را گوشه ذهن تان نگه دارید و این مقاله را با ذهن باز بخوانید و هرآنچه را که قدم به قدم به شما میگوییم انجام دهید تا از یک زندگی خسته کننده به یک زندگی ماجراجویانه و هیجان انگیز حرکت کنید.

برای خلاص شدن از یک زندگی خسته کننده، ما 5 گام برای شما در نظر گرفتیم. خیلی محکم و قاطع معتقدیم اگر این 5 قدم را رعایت کنید (که خلاصه 100 کتاب روانشناسی برای داشتن یک زندگی ایده آل است) خیلی سریع نتیجه آنرا خواهید دید که رویای تان را زندگی میکنید.

 

از الان به بعد با زندگی خسته کننده
خداحافظی کنید

در همین زمینه، نوشته های زیر را حتما بخوانید :

6 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ام می‌گوید

  عالی بود و در این زمینه کیری

 2. کاربر سوخت جت omme می‌گوید

  بالا بردن استاندارد های زندگی چیزی هست که خیلی انتونی رابینز تاکید میکنه . میشه راجع بش مقاله یا توضیحی بدهید ؟

  1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

   حتما در آینده مقاله ای در رابطه با این موضوع خواهیم داشت. از حسن توجه شما سپاسگزاریم.

 3. کاربر سوخت جت لی می‌گوید

  عالی عالی عالی بود

 4. کاربر سوخت جت ید می‌گوید

  به به حالم سرجا اومد عالی بود

 5. کاربر سوخت جت ده می‌گوید

  آدم تا وقتی که توی این سایته انگیزش تا سقف اوج میگیره سپاس از شما عزیزان زحمتکش

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**