سه قدم برای به دست گرفتن کنترل ۹٪ شگفت‌انگیز افکارتان که تمام زندگی‌تان را هدایت میکند

تا به حال چند بار پیش آمده است که به افکارتان فکر کنید؟ یعنی دقیقا بنشینید و افکارتان را ریز و درشت تحلیل کنید؟

متاسفانه بیشتر مردم هرگز چنین کاری نمی‌کنند. چرا؟ چون هنوز به قدرت افکارشان پی نبرده‌آند. قدرتی که اصلی‌ترین هدایت‌دهنده‌ی همه‌ی ما در مسیر خوشبختی یا بدبختی همیشگی است.

کسانی که بیشترین اهمیت را به افکارشان می‌دهند همیشه از دیگران جلو هستند. زیرا به احتمال زیاد خودتان دیده‌اید کسانی که را که شب و روز در حال تلاش هستند، زحمت می‌کشید و به هر دری که می‌زنند یا اصلا نتیجه‌ای نمی‌گیرند یا نتایج‌شان به هیچ وجه کافی نیست. یا شادید خود شما یکی از این افراد هستید.

شما دنیا را به آن صورتی که هست نمی‌بینید بلکه به آن صورتی که خودتان هستید می‌بینید. همه‌ی ما عینک‌های نامرئی‌ای به چشم داریم که همان افکار ماست و این افکار هستند که تعیین میکنند که چه چیزهایی را ببینیم و چه چیزهایی را نبینیم. این همان دلیلی است که بعضی از افراد همیشه می‌توانند فرصت‌ها را در سخت‌ترین شرایط هم ببیند و بتواند از آن استفاده کنند.

این عینک افکار همان دلیلی است که بعضی از افراد با اینکه همه چیز از سرمایه و دانش و فرصت کافی را در اختیار دارند اما نمی‌توانند کار به جایی برساند و بعضی‌ها هم با اینکه از کمترین امکانات و فرصت‌ها بهره می‌برند به هر آنچه که می‌خواهند می‌رسند.

این همان دلیل بیشتر شکست‌هایتان است. بیشتر دلسردی‌ها و ناکامی‌هایی که هر طور که به آن فکر می‌کنید نمی‌توانید دلیلش را ببینید زیرا این دلیل همان افکار شما بوده که در اعماق ذهن‌تان جا خوش کرده و فرمان ماشین زندگی‌تان را به دست گرفته است.

اد مایلت نویسنده و کارآفرین و پادکستر برجسته‌ی آمریکایی از افراد موفقی است که خودش این قدرت را در اختیار گرفته و علاوه بر زندگی خودش توانسته زندگی هزاران نفر را در شبکه‌های اجتماعی دگرگون کند

در این ویدیو او در مورد نه درصد از افکار روزانه‌ی شما صحبت می‌کند که کمتر کسی از آن خبر دارد و در نتیجه نمی‌توانند کنترل آن را به دست بگیرند در حالی که این نه درصد همه‌ی آن چیزی  است که زندگی شما را کنترل می‌کند. سه قدم گفته شده در این ویدیو را در زندگی‌تان عملی کنید تا رسیدن به اهداف‌تان ساده‌تر از چیزی باشد که فکر می‌کنید.

↓↓ مشاهده‌ی ویدیو  ↓↓

 

2 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. کاربر سوخت جت گر می‌گوید

    سلام من نمیتونم ببینم این پادکست رو درصورتی ک مشترک vip هم هستم

  2. کاربر سوخت جت 9160 می‌گوید

    جالب بود حالا اسم ماشین قحط اومد نیسان ابی ترجمه کردی؟

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**