فرمول علاقه یابی یک بار برای همیشه – چطور علایق واقعی‌تان را پیدا و دنبال کنید

جی شتی اکنون یکی از برجسته‌ترین مربیان هدفگذاری و راهب معنوی هندی است که پادکست‌ها و ویدیوهای آموزنده‌اش میلیون‌ها بازدید در اینترنت دارد. او که ابتدا افکار بزرگی در سر داشت در جوانی با یک راهب هندی آشنا شد و از همه چیز دست کشید تا بتوانید تبدیل به یک راهب شود و از این راه یاد گرفت که تمام آنچه در زندگی میخواهیم را بسیاری از ما اشتباه متوجه شده‌ایم و راه رسیدن به آن را نمی‌دانیم. در همین جهت او تصمیم گرفت آموزه‌هایش را با بقیه هم به اشتراک بگذارد.

در این ویدیوی آموزشی به شما یاد می‌دهد که چطور بدانید به چه چیزهایی علاقه دارید چطور علاقه‌های درست را انتخاب کرده و آن‌ها را با استعدادهایتان منطبق کنید و در نهایت کاری را انتخاب کنید که دقیقا مناسب روحیه شماست و سازگاری کاملی با آن دارید و احتمال موفقیت‌تان در آن بیشتر از هر چیزی خواهد بود.

↓ مشاهده ویدیو ↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا
2 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. کاربر سوخت جت 3393 می گوید

    واقعا اگه با دقت و تمرکز به این مساعل گفته شده بپردازیم،سعی کنیم خودمونو خوب بشناسیم،هیچ استرس و نگرانی ای واسه اینده و موفقیتمون باقی نمیمونه و همش میشه لذت بردن از مسیر

  2. روح اله سلطانی نژاد می گوید

    چجوری میشه بهش دسترسی داشت

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**