چرا افراد فوق موفق قانونی که بنجامین فرانکلین در 10 سالگی کشف کرد را استفاده میکنند؟

بنجامین فرانکلین جوان که درس و مدرسه را رها کرد تا به کمک پدرش برود و هیچ استعداد خاصی از خودش در کار نشان نمیداد، چطور تبدیل به یکی از بنیانگذاران ایلات متحده آمریکا، یکی از نویسندگان سرشناس، تئوریسین سیاسی، مخترع و صدها عنوان دیگر شد؟

وقتی فرانکلین نزد پدر رفت تا کار کند. پدرش صابون و شمع درست میکرد؛
او هیچ چیزی نداشت تا ارائه کند به غیر از اشتیاق وصف ناپذیرش برای کتابخوانی و وقتی نیم قرن بعد از این دنیا رفت، یکی از قابل احترام ترین، معروف ترین و موفق ترین کارآفرینان آمریکا بود.

درحالی که نه تحصیلات خاصی داشت و نه از خانواده ای بانفوذ یا ثروتمند بود؛ چه اتفاق خاصی برای این پسر جوان بی استعداد افتاد که تبدیل به چنین اسطوره ای شد؟

همانطور که قبلا در مقاله «مسیر موفقیت تئودور روزولت باعث موفقیت شما میشود» از شیوه و تکنیک جالب موفق رئیس جمهور پرآوازه آمریکایی خواندید، در این مقاله میخواهیم بپردازیم به ترفند موفقیت عظیم بنجامین فرانکلین…

مردی پر از افتخارات که با یک قانون طلایی توانست به چنین مقامی برسد؛ قانونی که امروزه افراد فوق موفق فقط از آن استفاده میکنند زیرا هنوز به قوت اش باقیست…

 

بنجامین فرانکلین

 

قانونی که بنجامین فرانکلین کشف کرد، قانون 5 ساعت نام دارد.
این قانون میتواند موفقیت های عظیم، شهرت و محبوبیت برای شما به ارمغان بیاورد. افرادی مانند بیل گیتس و مارک زاکربرگ موسس فیسبوک هم به شدت این قانون را توصیه کرده اند.

اگر میخواهید یک موفقیت عظیم را تجربه کنید، قانون کشف شده توسط بنجامین فرانکلین همان چیزی است دنبالش هستید… آماده اید؟

در همین زمینه، نوشته های زیر را بخوانید :

6 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ني می‌گوید

  واقعا مطالعه سطح زندگيمو بالا برد از همه نظر

 2. کاربر سوخت جت یس می‌گوید

  عالی بود

 3. کاربر سوخت جت eian می‌گوید

  باسلام
  ما مقاله های شما رو دنبال میکنیم اما نمیدونیم چه افرادی اون مقاله هارو مینویسن لطفا در سایت خودتون یه بخشی برای معرفی کارکنان سایت قرار بدین و تخصص اونا رو بیان کنید
  و از اون جایی که
  سایت وورد پرس هست کار اسونیه

  1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

   سلام دوست عزیز، به زودی این بخش راه اندازی خواهد شد

 4. کاربر سوخت جت شر می‌گوید

  سلام. خیلی ممنونم بابت مطالب فوق العاده ای که اینجا قرار می دید. من یه مدت مقاله های رایگانتونو می خوندم و بالاخره تشویق شدم اشتراک خریداری کنم. خوشحالم. امیدوارم همیشه سلامت و فعال و پرانرژی باشید.

  1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

   با سلام و تشکر از حسن توجه شما بزرگوار

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**