مطمئن باش – سخنرانی فوق‌انگیزشی جول اوستین

 

مهم نیست اکنون در چه شرایطی به سر می‌برید، مهم نیست چه سختی‌هایی را دارید تحمل می‌کنید که شاید به نظر برسد هرگز از پس‌شان برنمی‌آیید. شاید در شرایطی از سردرگمی باشید شاید از همه چیز ناامید شده‌ باشید، شاید ایده‌هایتان درست از آب درنیامده‌اند، شاید یک بیماری دارید یا طلاق گرفته‌اید، شاید اتفاقات بدی برایتان افتاده است.

تنها چیزی که در این شرایط نیاز دارید ایمانی به تمام قدرت است. ایمان به اینکه این شرایط هرگز دائمی نخواهد. ایمان به قدرت خداوند. ایمان به اینکه قدرت و توانایی این را دارید که شرایط‌تان را بهتر کنید. ایمان به اینکه می‌توانید از خدا بخواهید که در این راه کنارتان باشد.

جول اوستین کشیش و نویسنده‌‌ی بنام آمریکایی در این سخنرانی به شما یادآوری می‌کند که مهم نیست در چه شرایطی از سختی و نامیدی به سر می‌برید، مهم نیست که شاید اکنون هیچ امیدی در خود و آینده‌ نمی‌بینید، مهم نیست که اکنون سردرگم و سرگردان هستید و نمی‌دانید با زندگی‌تان چه بکنید تنها چیزی که مهم است ایمانی است با تمام وجودتان که شرایط‌تان را می‌توانید درست کنید. می‌توانید از قدرت خداوند کمک بگیرید. اتفاقات خوب بسیار زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید در راه هستند. کافی است ایمان داشته باشید.

این سخنرانی را گوش دهید اگر می‌خواهید از ناامیدی و سختی نجات پیدا کنید و درهای پیشرفت و خوشبختی و ثروت را به روی خود باز کنید.

↓ مشاهده ویدیو ↓

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا
4 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. نیما خلیلی پور می گوید

  از جول لطفا بیشتر سخنرانی بزارید ایشون واقعا منبع ایمان هست حتی بالاتر از هر امامی من حتی با این ویدیو به مسیحی شدن هم فکر کردم

 2. عرفان می گوید

  ممنونیم از این ویدیو واقعا سخنانش گوهر باره

 3. مهران می گوید

  جوئل اوستین چیزی بیش از یک کشیش سادستnایمان رو میشه ازش یاد گرفت

 4. متین ایرانمنش می گوید

  حرف هاشو باید با طلا بنویسن

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**