نقشه ذهنی – ابزاری قدرتمند که روانشناسان به ثروتمندان آموزش میدهند از آن استفاده کنند + آموزش قدم به قدم ترسیم نقشه ذهنی ثروت آفرینی خودتان

نقشه ذهنی
ابزاری قدرتمند که روانشناسان به ثروتمندان آموزش میدهند از آن استفاده کنند
+ آموزش قدم به قدم ترسیم نقشه ذهنی ثروت آفرینی خودتان

 

 

 

آن ها به زندگیشان به چشم یک مجموعه نگاه می کنند…
قانون اولشان برای رفتن به سراغ هر چیزی این است که می دانند از آن چه می خواهند. رابطه هر چیزی را با اهدافشان به طور دقیق و واقع بینانه می دانند. هدفهایشان با یکدیگر پیوند دارد و همین باعث می شود بهتر بتوانند ناهماهنگی های زندگی را کنترل کنند.

پیدا شدن ناهماهنگی ها و رفع آن ها راز رسیدن به تعادل در زندگی است. دو درصد همیشه موفق، میلیونر ها و کارآفرین های خودساخته راز رسیدن به تعادل را به خوبی میدانند.

فرقی نمی کند ریچارد برانسون (موسس گروه شرکت های Virgin) در عقاید و آرا زندگی با مارک زاکربرگ  (خالق Facebook) همراه و موافق باشد یا خیر و تفاوتی ندارد که هر دو این ها ذهنی شبیه بهروز فروتن (موسس شرکت بهروز) داشته باشند، یا هر سه آن ها اصلا جک دروسی را بشناسند یا خیر ، همه این کارآفرینان جریان ساز در ذهن خود نقشه جامعی از زندگی دارند.

بدون این نقشه هیچ اتفاقی نمی افتد.
همه این آدم ها و مابقی آن دو درصد متفاوت جامعه چیز هایی را در ذهن خودشان نقاشی کرده اند. نقاشی هایی پر از رنگ وجزییات زیبا. ذهن هایی که آن قدر وسیع و بزرگ شده اند که ناامیدی ها و شکست ها، تحقیر ها راهی برای سست کردنشان پیدا نمی کند.

اما نقشه ذهنی چیست
و کارآفرینان بزرگ چطور راه و رسم ترسیم ذهنی اش را آموخته اند؟

Trump LQ

ترسیم این نقشه ذهنی یک روال منطقی دارد باید خیال پرداز و در عین حال واقع بین، متفکر و در عین حال شهودی باشید.

هفت مرحله ترسیم نقشه ذهنی به روش کارآفرینان بزرگ را میخواهیم در این مقاله با شما مرور کنیم؛
این مقاله به شما کمک میکند بدانید چطور به سمت ثروت آفرینی حرکت کنید، نقشه راه تان را همیشه در ذهن داشته باشید تا به بیراهه نروید.

اگر همیشه سخت کار میکردید اما به جایی نمیرسیدید، احتمالا به خاطر عدم داشتن یک نقشه ذهنی صحیح از مسیر ثروتمند شدن تان داشتید.

در این مقاله میخواهیم قدم به قدم با شما یادبگیریم چطور از صفر یک نقشه ذهنی همانند نقشه ذهنی میلیاردهای خودساخته داشته باشید تا روز به روز بر میزان ثروت و موفقیت هایتان در زندگی افزوده شود.

آماده اید؟

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا

 

5 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. شفق کوچولو می گوید

  خیلی سخته

 2. Saarh Gh می گوید

  همونطور که دوستان قبلا درخواست دادن اگر تصویری به عنوان نمونه از نقشه ذهنی میذاشتید خیلی بهتر بود ، گویا روش روانکاوی یانگ رو هم هنوز نذاشتید …

 3. ali soudmand می گوید

  بهتر نبود عکس چند تا نقشه ذهنی رو بعنوان نمونه میذاشتین؟

 4. davinchiiiii می گوید

  بهتر نبود عکس چند تا نقشه ذهنی رو بعنوان نمونه میذاشتین؟

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**