چطور یک خویش‌ فرمای موفق و پول‌ساز باشیم؟

خویش‌فرمایی بعد از کارمندی در چهار راه پول‌سازی رابرت کیوساکی در خانه‌ی دوم قرار می‌گیرد.

افراد این گروه علاقه‌مندند که خودشان کارشان را در دست داشته باشند و به کسی جواب پس ندهند. آنها از سپردن کار به دیگران بیزارند. مایلند که کنترل امور در دست خودشان باشد، این گروه استادکاران صنعتی، دکترها، وکلا، پیمان‌کاران، فریلنسرها و  بسیاری از مشاغل دیگر را شامل می‌شود.

در این گروه نیز میزان درآمد بستگی مستقیمی به زمانی دارد که برای کارتان اختصاص می‌دهید و با اینکه نمی‌توانید بدون کار کردن درآمدی داشته باشید اما کسانی که در این گروه هستند می‌توانند از تلاش‌شان استفاده‌ی بهینه‌ای بکنند و با ویژگی‌هایی که در این پادکست به آن‌ها خواهیم پرداخت می‌توانند درآمدهای بالایی داشته باشند.

خویش‌فرماها می‌توانند کسب‌وکارهای کوچکی هم داشته باشند و هر چند که این آن‌ها را وارد دسته‌ی کارآفرین‌ها نمی‌کند اما راه را برای کارآفرین شدن هموار می‌سازد.

خویش‌فرمایی می‌تواند از بعضی لحاظ از کارمندی سخت‌تر باشد و در نتیجه به توصیه‌های بیشتری نیاز است که بتوانید در آن موفق شوید. افراد این دسته با داشتن ویژگی‌های درست و زمان‌شناسی و استفاده درست از منابع شخصی و کاری‌شان می‌توانند بسیار پیشرفت کنند.

در پادکست شماره ۴۱ در مورد چهار راه پول‌سازی رابرت کیوساکی و تفاوت هر کدام از آن‌ها با هم توضیح دادیم. توصیه می‌کنم اگر آن را گوش نداده‌اید ابتدا از آنجا موضوع را شروع کنید. در پادکست شماره ۴۲ هم برای کسانی که کارمند هستند توصیه‌هایی داشتیم و در این پادکست سراغ خویش‌فرماها خواهیم رفت که دسته‌ی زیادی از شاغلین جامعه را شامل می‌شود. اگر شما هم از این دسته هستید این پادکست را از دست ندهید.

در این پادکست یاد می‌گیرید:

  • چطور به عنوان یک خویش‌فرمای موفق و بهتر عمل کنیم؟
  • چطور از همه‌ی توانایی‌هایمان برای بیشتر کردن احتمال موفقیت استفاده کنیم؟
  • چه ویژگی‌های باعث تفاوت‌های هنگفت درآمدی در خویش‌فرماها می‌شود؟
  • چطور به عنوان یک خویش‌فرما راه‌مان را برای سایر شیوه‌های پول‌سازی رابرت کیوساکی باز کنیم؟

دانلود این پادکست

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**