چطور از سرمایه‌ گذارهایی باشیم که در خواب هم درآمد رویایی دارند؟

دو راه کلی برای پول درآوردن در دنیای مدرن وجود دارد. راه اول اینگونه است که شما به ازای مهارت‌ها و زمانی که پای کار می‌گذارید پول دریافت می‌کنید ولی در راه دوم از طریق پول و دارایی‌های که دارید می‌توانید پول خلق کنید. سرمایه‌گذاری می‌تواند در بورس، املاک، شرکت‌ها و … باشد.

تعدادی زیادی از ثروتمندترین افراد دنیا سرمایه‌گذارها هستند. سرمایه‌گذارها بلدند که چطور ریسک کنند. میزان درآمدی که آن‌ها دارند ربطی به زمان و یا میزان کارشان ندارد. تنها کافی است تصمیات درست را در زمان درست بگیرند. این ویژگی شاید ساده به نظر برسید اما به مهارت زیادی نیاز دارد.

با اینکه بزرگترین معلم سرمایه‌گذارها تجربه کردن است. اما طرزفکرها و راهکاری مهمی هم هست که در ابتدای کار سرمایه‌گذاران موفق را از بقیه جدا می‌کند. شما هم می‌توانید آنچه که برای تبدیل شده به یک سرمایه‌گذار موفق نیاز است را یاد بگیرید. و این کاری است که در این پادکست قرار است با هم انجام دهیم.

سرمایه‌گذاری چهارمین قسمت از چهار بخش پول‌سازی رابرت کیوساکی است که آن را چندین سال پیش در کتاب پدر بی‌پول، پدر پولدار به دنیا معرفی کرد. به گفته‌ی کیوساکی اگر بتوانید از پول‌تان به درستی استفاده کنید نیازی به کار کردن نیست.

حتی اگر نمی‌خواهید به طور سرمایه‌گذار باشید باید راهکارهای درست استفاده از پول‌تان را یاد بگیرید زیرا که پس‌انداز کردن پول همیشه راه چندان درستی نیست.

در این پادکست اصلی‌ترین اصولی که برای تبدیل شدن به یک سرمایه‌گذار موفق لازم است بدانید را یاد خواهید گرفت.

اگر تابه‌حال سعی کرده باشید که پول‌تان را سرمایه‌گذاری کنید

دانلود این پادکست

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. کاربر سوخت جت اد می‌گوید

    سلام خواستم بدونم اقای سینانی ررزومه شون و الان دقیقا چه کارافرینی هستند یعنی در کدوم حوزه ؟لطفاکلی نگید دقیق و علمی.

  2. کاربر سوخت جت ام می‌گوید

    بهترین راه سرمایه گذاری در قدم اول سرمایه گذاری روی خودتان است باید ابتداد روی خودتان سرمایه گذاری بکنید که از نظر عقلی و باور و تصمیم گیری ودرست پیشرفت کنید

  3. کاربر سوخت جت ور می‌گوید

    سلام ممنون از مطالب جالب و شروع سال با این نکات کلیدی برای ساختن سال خوب من حتما مفیده موفق باشید

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**