چگونه یک کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه راه‌اندازی اما پردرآمد راه‌اندازی کنیم؟ – قسمت دوم

انتخاب بهترین و مناسب‌ترین نام برای کسب‌وکار اینترنتی

داشتن یک کسب‌و‌کار اینترنتی در عصری که ما در آن زندگی می‌کنیم چیزی عادی است که افراد زیادی را ثروتمند کرده است. در ادامه، گام‌های آغازین، کوچک و بسیار مهم برای راه‌اندازی یک کسب‌و‌کار اینترنتی موفق را برایتان می‌گویم.

[bs-quote quote=”این همواره اصلی بدیهی برای من بوده که چیزهای کوچک به شکل نامحدودی مهم‌ترین‌ها هستند.” style=”default” align=”center” color=”#303030″ author_name=”آرتور کانن دویل” author_job=”نویسنده، پدیدآور و پزشک اسکاتلندی” author_avatar=”https://sookhtejet.com/wp-content/uploads/2019/12/آرتور-کانن-دویل.jpg”][/bs-quote]

» میخ اول را محکم بکوبید

وقتی می‌خواهید برای ساخت یک تجارت اینترنتی، سایتی بزنید‌ به طور حتم اول باید نامی برای آن انتخاب کنید. این نام همان دامنه شما است. هنگام انتخاب این نام، حتما سلیقه را کنار بگذارید و به جای آن، لیستی از نام‌های منتخب را در یک برگه بنویسید. سپس نام‌هایی که نوشتید را با نکته‌هایی که در ادامه برایتان می‌نویسم بسنجید و شبیه‌ترین گزینه که از فیلترهای زیر می‌گذرد را به عنوان نام دامنه خود انتخاب کنید.

1 نظر جالب
  1. کاربر سوخت جت di10 می‌گوید

    به نظر من99.9درصد افکار0.1درصد باید به چرا وچگونگی فکر کرد

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**