10 دلیلی که به خاطر آن شکست میخوریم (و راه غلبه بر آنها)

10 دلیل شکست

10 دلیلی که به خاطر آن شکست میخوریم (و راه غلبه بر آنها)

چیزهایی در زندگی وجود دارند که فرد را از رسیدن به موفقیت باز میدارند و راه هایی وجود دارد تا بر آنها غلبه کنیم.

در کتاب فروشی ها قسمت کتاب های روانشناسی فردی و موفقیت پر است از کتاب هایی که قرار است شما را موفق کند. تمام گفته ها و توصیه های درونش نیز درست است و کسی نمیتواند ایرادی از آنها بگیرد اما چرا همه بعد از خواندن موفق نمیشوند؟

چرا ما راه موفقیت را که پیدا میکنیم (یا اصلا در پیدا کردن راه موفقیت) تمام کارهایی که باید انجام بدیم را میدانیم اما نمیتوانیم تمام آنرا انجام دهیم؟ برنامه ریزی, هدف گذاری, افکار مثبت, تصویر سازی و … اما در آخر در نیمه راه؛ بوووووووم ! همه چیز بهم میریزد.

باز نا امید میشیم و از هرچی کتاب و سمینار و فرد موفق در دنیا هست بیزار میشیم. اما این نوشته راجع به چیز دیگریست, نکته ای که در هیچکدام از کتاب ها به صورت مستقیم به آن اشاره نشده و اگر هم شده به صورت سطحی و در حد معرفی : ” چرا شکست میخوریم؟ ” این نکته ای است که میخواهیم بررسی کنیم…

همه مان راه موفقیت رو کم و بیش میتونیم پیدا کنیم, اما چه چیزی باعث میشود در راهمان شکست بخوریم؟ چه دلایلی برای شکست وجود دارد؟ چطور میتونیم بر آنها غلبه کنیم؟

این مقاله در برابر نوشته های موفقیت همانند اختراع چتر نجات در برابر اختراع هواپیما است !

شما قرار است در این نوشته بخوانید و یاد بگیرید که 10 دلیل عمده برای شکست وجود دارد. هر زمانی در هر مکانی هر فردی شکست خورده به خاطر یکی یا چند دلیل از این لیست 10 تایی است، حتی خودتان بعد از خواندن به این موضوع پی خواهید برد که شکست هایتان به خاطر کدام دلیل بوده و چطور میتوانیم اینبار بر آنها غلبه کنیم؟

10 دلیل شکست

10 دلیلی که قرار است مانع راه موفقیت شما شود (و باید بر آنها غلبه کنید) :

1. درک نکردن ریسک :

مردم زمانی که به این موضوع فکر میکنند: زندگیشون چی میخواهند و چه کارهایی حاضرند برای بدست آوردنش انجام دهند و یا چه چیزهایی حاضرند در برابرش از دست بدهند ,ترس سراسر وجودشان را فرا میگیرد.

طبیعی است… فقط من و شما اینطوری نیستیم, میلیونر ها و سرمایه گذار های بزرگ هم این ترس رو دارند. اما نکته ای اینجا وجود دارد که تاحالا به آن فکر نکردید : آیا روال عادی زندگی خطرناک تر و ترسناک تر نیست؟

اکثر افراد فقط بخاطر اینکه چیزی از دست ندهند نگرانند در صورتی که از خطر داشتن چیزهایی که دارند آگاه نیستند. برای مثال کارمندی که از دست دادن شغلش به معنی سقوط در زندگی اش است آیا تاحالا فکر کرده آیا بعد از 10 سال آیا با حقوق و درآمدش چه بنیان مالی برای خودش و خانواده اش میتواند بنا کند؟ چه خدماتی به خانواده و کشورش میتواند بکند؟

اغلب مردم فکر میکنند دنبال کردن رویاهایشان و تلاش برای تحقق آنها نیاز به مخاطره زندگی و ریسک کردن دارد در حالی که فقط این “توهم” محض ناشی از طبیعت انسانی است و ریسک بزرگ نپذیرفتن فرصت رشد و رهایی از منطقه آسایش و کشف افق های دورتر است…

20 سال بعد شما از کارهایی که نکرده اید بیشتر از کارهایی که کرده اید پشیمان خواهید شد __ مارک تواین

 

2. پیدا نکردن “منطقه نبوغ” تان :

 

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا

 

11 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. ni5nxvcg5s می گوید

  ادامه اش کی قرارمی دید

  1. پشتیبانی سوخت جت می گوید

   لینک مقاله‌های بعدش گذاشته شده

 2. معصومه مهدوی می گوید

  سلام
  ویدیوها برای بنده باز نمیشن
  میزنه ورود برای اعضای ویژه
  مشکل از کجاست؟

 3. صفری می گوید

  لطفا یه شماره تماس بدین من دو بار پول واریز کردم ولی هنوز به متن دسترسی ندارم !

  1. مدیریت وبسایت کارآفرینان جوان می گوید

   دوست عزیز لطفا ایمیل تان را چک کنید.

 4. hamid kian می گوید

  من سلام من کاملا یانظرشما موافقم و پیرو همین صحبت ها و تفکرات،درحال پیشرفت هستم انشاالله تا سال اینده به مقصودمیرسم وبیشترین وقت ازادم را باشمامیگذرونم

 5. s.sanazy می گوید

  سلام خواهشا زودتر ادامه اش رو بزارین…..

 6. seifizade می گوید

  آقا سلام.یه شماره تماس بمن بدید.کار واجبی دارم باهاتون.گیج شدیم بابا با این پروژه سوختتون.یه شماره حساب بدید پول بریزیم توش دیگه اینکارا چیه 🙁

  1. Admin می گوید

   دوست عزیز شما تنها کاری که باید بکنید رفتن به لینک زیر => کلیک کردن روی مرحله 2 و بعد زدن دکمه ی پرداخته ! همین …

   https://sookhtejet.com/%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-%d8%b3%d9%88%d8%ae%d8%aa-%d8%ac%d8%aa/

 7. ifoodiran می گوید

  من این جمله رو نفهمیدم ” اگر شما فقط از موفق شدن خوشتون بیاد… از پولدار شدن بدتون نیاد… هیچوقت و به هیچ وجه نه موفق میشود نه ثروتمند !”
  محصوصا این تکیشو ” اگر شما فقط از موفق شدن خوشتون بیاد… از پولدار شدن بدتون نیاد “

  1. Admin می گوید

   یعنی : شما باید واقعا خواهان بدست آوردن موفقیت باشید. با تمام وجود بخواهید یک زندگی ثروتمندی داشته باشید. اگر فقط دوست داشته باشید و یا از داشتن یک زندگی ثروتمند بدتون نیاز هیچوقت بدستش نخواهید آورد.

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**