۱۰ کتابی که ۱۰ سال مسیر پولسازی شما را به جلو می‌اندازد!

آیا می‌دانستید که ۸۸ درصد از ثروتمندان، حداقل ۳۰ دقیقه از زمان روزانه خود را به مطالعه کتاب‌های آموزشی و رشد فردی اختصاص می‌دهند؟ مطالعات نشان می‌دهد که ۷۵ درصد از ثروتمندان خودساخته جهان عادت دارند که در طول هر ماه، حداقل دو کتاب بخوانند. تمام آمارهای موجود، بر اهمیت فراوان مطالعه کتاب و آموزش برای رسیدن به ثروت و موفقیت تأکید دارند. مشاهده این آمار و ارقام ما را مصمم کرد که مقاله‌ای بنویسیم و در این مقاله، ۱۰ مورد از بهترین کتاب های پولسازی را معرفی کنیم.

در صورتی که شما هم تمایل دارید که برای رسیدن به ثروت و تحقق اهدافتان، مطالعه کتاب های پولسازی را آغاز کنید، پیشنهاد می‌شود که ۱۰ دقیقه زمان بگذارید و تا انتهای این مقاله با ما همراه شوید. کتاب‌هایی که در این مقاله معرفی می‌کنیم، جذاب، خواندنی و نقطه شروعی برای ثروت سازی هستند.

 

۱. کتاب راز و رمزهای یک ذهن میلیونر اثر تی هارو اکر

کتاب راز و رمزهای یک ذهن میلیونر تلاش می‌کند الگوهای ذهنی ثروت‌ساز را به ما معرفی کند و به ما نشان دهد که چگونه ثروتمندان با الگوها و رویکردهای ذهنی خود به موفقیت و ثروت می‌رسند. این کتاب‌، درس‌های مهم و ارزشمندی در اختیار مخاطبان خود می‌گذارد که در ادامه به دو مورد از این آموزه‌ها، اشاره می‌کنیم:

 • انسان‌های ثروتمند و پولساز، بلندنظر هستند و افکار و اندیشه‌های بزرگ و بلندمنشانه‌ای در ذهن خود می‌پرورند.
 • افراد پولساز، با حقوق مشخص و ماهانه سر سازگاری ندارند و دوست دارند بر اساس نتایجی که رقم می‌زنند، به درآمد برسند.

اگر تمایل دارید با آموزه‌های بیشتر و ارزشمندتری از این کتاب آشنا شوید، به صفحه خلاصه کتاب راز و رمزهای یک ذهن میلیونر نوشته تی هارو اکر مراجعه کنید و گزیده آموزه‌های این کتاب را مطالعه کنید.

 

 


۲. کتاب قانون ده برابر اثر گرنت کاردون

قانون 10 برابر به ما می‌گوید که اهداف‌مان باید 10 برابر بزرگ‌تر از اهدافی باشد که برای ما واقع‌بینانه به نظر می‌رسد. این موضوع در مورد اهدافی که در حوزه کسب و  کار داریم، بسیار مهم است. البته رسیدن به اهدافی که 10 برابر بزرگ‌تر از اهداف واقع‌بینانه ما هستند، نیاز به تلاش 10 برابری دارد. اگر شما هم خواهان موفقیت هستید و اهداف و رویاهای بزرگی در سر دارید، پیشنهاد می‌شود کتاب قانون ده برابر اثر گرنت کاردون را مطالعه کنید تا شیوه به‌کار بستن قانون 10 برابر را یاد بگیرید و  زندگی و کسب و کار بهتر و پربارتری برای خود بسازید.

 

 


۳. کتاب هفت استراتژی برای کسب ثروت و خوشبختی اثر جیم ران

جیم ران، یکی از بزرگ‌ترین اساتید توسعه فردی و پولسازی، درس‌های بسیاری برای موفقیت و خوشبختی برای انسان‌ها به یادگار گذاشته است. درس‌های او می‌تواند زندگی ما را متحول کند و در صورت عمل به توصیه‌های او، خیلی سریع در مسیر کسب ثروت قرار می‌گیریم. یکی از کتاب‌های ارزشمند او که سرشار از درس‌های مهم در زمینه ثروت و خوشبختی است، « هفت استراتژی برای کسب ثروت و خوشبختی» نام دارد. در صورتی که خواهان دستیابی به ثروت  و موفقیت هستید، پیشنهاد می‌شود مطالعه کتاب هفت استراتژی برای کسب ثروت و خوشبختی اثر جیم ران

 

 


۴. کتاب وارن بافت اثر راجر لوونشتاین

خواندن زندگی‌نامه انسان‌های ثروتمند، ما را با سیر زندگی و موفقیت آن‌ها آشنا می‌کند و به ما نشان می‌دهد که این افراد چگونه به ثروت و  خوشبختی دست پیدا کرده‌اند. راجر لوونشتاین در کتاب وارن بافت می‌کوشد نکات ثروت‌سازی وارن بافت را در قالب داستانی خواندنی در اختیار مخاطب قرار دهد. در صورتی که تمایل دارید شیوه کسب ثروت را از وارن بافت یاد بگیرید، پیشنهاد می‌شود کتاب وارن بافت اثر راجر لوونشتاین را مطالعه کنید.

 

 


۵. کتاب سرمایه گذار باهوش اثر بنجامین گراهام

بنجامین گراهام یکی از ثروتمندان جهان بود که از طریق سرمایه‌گذاری توانست به آرزوهای خودش برسد. معامله‌گران حرفه‌ای با بنجامین گراهام آشنا هستند و توصیه‌ها و آموزه‌های او را مطالعه کرده‌اند. او در کتاب سرمایه‌گذار باهوش تلاش می‌کند نکات ارزنده و قابل توجهی در مورد پولسازی و کسب ثروت به مخاطبان خود آموزش دهد. در صورتی که شما هم به معامله‌گری، سرمایه‌گذاری و پولسازی علاقه‌مند هستید، پیشنهاد می‌شود خواندن کتاب سرمایه گذار باهوش اثر بنجامین گراهام را در برنامه مطالعاتی خود بگنجانید.

 

 


۶. کتاب کار کمتر زندگی بیشتر از آری میزل

بسیاری از افراد بر این باور هستند که تنها با کار و تلاش زیاد و خستگی‌ناپذیر می‌توان به موفقیت و ثروت رسید. به همین دلیل شبانه‌روز کار و تلاش می‌کنند و زمانی را به زندگی، استراحت، تفریح و مطالعه اختصاص نمی‌دهند. این شیوه زندگی، سرانجامی جز خستگی، آشفتگی، افسردگی و پیری زودرس ندارد.

یکی از کتاب‌هایی که می‌کوشد از حجم کار ما بکاهد و بر میزان بهره‌وری و سودآوری ما بیفزاید، کتاب کار کمتر زندگی بیشتر است. این کتاب، درس‌هایی برای بهینه‌سازی کار، برون‌سپاری و خودکارسازی کارها ارائه می‌دهد و به ما کمک می‌کند که زندگی شادتری را تجربه کنیم. با مطالعه کتاب کار کمتر زندگی بیشتر از آری میزل می‌توانید این آموزه‌ها را به طور کامل بیاموزید.

 

 


۷. کتاب میلیونر آزاد از وینس استانتزیونه

بسیاری از انسان‌ها شیفته آزادی و استقلال مالی هستند و دوست دارند کسب و کار شخصی خود را داشته باشند. آن‌ها دوست ندارند که برای برآورده کردن آرزوهای مالی خود، وابسته به شرکت دیگری باشند و مدام مورد سرزنش و بازخواست مدیر خود قرار بگیرند. کتاب میلیونر آزاد، یکی از آثاری است که شیوه رسیدن به ثروت و آزادی مالی را برای ما توضیح می‌دهد. اگر شما هم خواهان دستیابی به یک زندگی آزاد و ثروتمندانه هستید، پیشنهاد می‌شود کتاب میلیونر آزاد از وینس استانتزیونه را بخوانید و توصیه‌ها و تکنیک‌های آن را به کار ببندید.

 

 


۸. کتاب پول مبارک‌ از الیزابت دان و مایکل نورتون‌

اگر کسی شیوه مدیریت مخارج و هزینه‌ها را یاد بگیرد، می‌تواند منابع مالی خود را در مسیرهای درست و هوشمندانه هزینه کند، از هدررفت منابع مالی جلوگیری نماید و در نهایت پس‌انداز و سرمایه‌گذاری خود را افزایش دهد. الیزابت دان و مایکل نورتون تلاش می‌کنند که نتایج مطالعات کارشناسی خود را در کتاب پول مبارک در اختیار مخاطبان قرار دهند و 5 اصل ساده و کاربردی برای هزینه کردن درست و هوشمندانه منابع مالی به افراد بیاموزند.

در صورتی که تمایل دارید این 5 اصل مصرف هوشمندانه منابع مالی را بیاموزید، نسخه متنی و صوتی کتاب پول مبارک‌ از الیزابت دان و مایکل نورتون‌ از سایت سوخت جت دانلود و مطالعه کنید.

 

 


۹. کتاب اشتیاق داشته باشین یا متوسط باقی بمونین از گرنت کاردون

اشتیاق، مهم‌ترین دارایی و ثروتی است که هر انسان در طول حیات خود در این جهان دارد. هر چقدر اشتیاق ما برای موفقیت و ثروت‌سازی بیشتر باشد، دستاوردهای بهتر و ارزشمندتری کسب خواهیم کرد. گرنت کاردون، یکی از بهترین نویسندگان حوزه توسعه فردی و موفقیت، در کتاب اشتیاق داشته باشین یا متوسط باقی بمونین تلاش می‌کند رازهای حفظ اشتیاق برای پولسازی و موفقیت را به ما آموزش دهد.

در صورتی که تمایل دارید با رازهای حفظ اشتیاق آشنا شوید، پیشنهاد می‌شود کتاب اشتیاق داشته باشین یا متوسط باقی بمونین از گرنت کاردون را از سایت سوخت جت دانلود و مطالعه کنید.

 

 


۱۰. کتاب چطور با آرامش کسب و کاری جانبی داشته باشیم از بک اونز

یکی از بهترین راه‌های پولسازی کارمندان این است که در کنار درآمد کارمندی، کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنند و از این راه به درآمد جانبی برسند. این درآمد جانبی، به مرور افزایش می‌یابد و زمینه را برای آزادی و استقلال مالی شخص و پولسازی بیشتر او فراهم می‌کند.

بک اونز در کتاب چطور با آرامش کسب و کاری جانبی داشته باشیم تلاش می‌کند شیوه راه اندازی کسب و کار و تبدیل ایده خلاقانه به درآمد را ما آموزش می‌دهد. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آموزه‌های این اثر، پیشنهاد می‌شود کتاب چطور با آرامش کسب و کاری جانبی داشته باشیم را از سایت سوخت جت دانلود و نسخه صوتی یا متنی آن را مطالعه کنید.

 

 


مطالعه کتاب های پولسازی؛ بهترین راه تقویت ذهن و افزایش انگیزه برای حرکت به سوی اهداف

در این مقاله تلاش کردیم که با 10 مورد از بهترین کتاب های پولسازی آشنا شویم و به چند مورد از درس‌های اساسی این کتاب‌ها برای رسیدن به موفقیت و کسب ثروت اشاره کنیم. در صورتی که شما هم به مطالعه کتاب و یادگیری راه و رسم ثروتمند شدن علاقه دارید، پیشنهاد می‌شود مطالعه کتاب‌هایی که معرفی کردیم را در برنامه مطالعاتی خود بگنجانید.

یکی از بهترین و مهم‌ترین کتاب‌هایی که راه و رسم پولسازی را به ما آموزش می‌دهد، کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل است. در صورتی که تمایل دارید با اهمیت این کتاب و دلیل مطالعه آن آشنا شوید، پیشنهاد می‌شود مقاله چرا باید این کتاب را بخوانید : بیندیشد و ثروتمند شوید را مطالعه کنید.

از بین کتاب‌هایی که در این مقاله معرفی کردیم، کدام‌یک را مطالعه کرده‌اید؟ بهترین کتابی که تاکنون در زمینه پولسازی مطالعه کرده‌اید، چیست؟ لطفاً نظرها و پیشنهادهای خود را در بخش دیدگاه‌ها (زیر همین مقاله) با ما و سایر همراهان مجموعه سوخت جت، به اشتراک بگذارید.

 

4 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت 8914 می‌گوید

  سلام درود بر شما واقعا آموزنده بود

 2. کاربر سوخت جت ین می‌گوید

  سلام خدا قوت پدر پولدار وپدر بی پول اثر مرکب بیندشیدوثروتمند شویدرا خوندم

 3. کاربر سوخت جت 9839 می‌گوید

  سلام من نمی تونم کتاب ها رو دانلود کنم

  1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

   باید وارد عکس‌ها کلیک کنید سپس وارد مقاله‌ی هر کدوم که شدید از اونجا دانلود کنید

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**