14 جمله قدرتمند که افراد حرفه ای هر روز بکار میبرند

14 جمله قدرتمند که افراد حرفه ای هر روز بکار میبرند

دانشمندان اخیرا به صورت علمی ثابت کرده اند : هرکاری که برای دیگران انجام دهید و یا تاثیری بر آنها بگذارید، بدون در نظرگرفتن جبران آن توسط فرد مقابل شما همیشه اثر آن کار یا تاثیری که گذاشته اید را در زندگی خود دریافت خواهید کرد.

این یافته علمی جدید نیست.
از بودا که 500 سال قبل از میلاد مسیح به شاگردان خود توصیه میکرده تا کنفسیوس خردمند چین باستان؛ حضرت مسیح و تمام دیگران پیامبران این نکته را به پیروانشان یاد داده اند. اما برای موفقیت چرا کسی آنرا جدی نمیگیرد؟

اغلب مردم تا دیگران کاری برایشان انجام ندهند، آنها هیچ کاری برای دیگران انجام نمیدهند. آیا این درست است؟ خیر ! این کار نه تنها باعث میشود دیگران سخت تر به خواسته شان برسند خود فرد نیست به سختی دیگران به خواسته اش میرسد.

اما یک تمرین ساده (برای یادگیری) و سخت(برای اجرا) وجود دارد که شما بتوانید تنها با تاثیر لفظی که در دیگران میگذارید بر زندگی خودتان نیز بگذارید. شما هر اثر مثبتی در جهان بگذارید در زندگی خود نیز خواهید دید. اما افراد حرفه ای مخصوصا در دنیای تجارت چطور از این تکنیک استفاده میکنند؟

در کل 2 تکنیک برای استفاده از این تاثیر مثبت در موفقیت تان دارید : 1) تمرکز بر ایجاد شوق در کاری که دیگران خودشان در حال انجام آن هستند (مانند کمک کردن فیزیکی) 2) موفق شدن در خوشبخت کردن دیگران (مانند تاثیر جملات مثبت و یا راهنمایی)
شما با این کار چیزی از دست نخواهید داد بلکه :

 • افراد شاد و خواهان موفقیت شما را دورتان جمع خواهید کرد
 • تاثیر هر اثرتان را چند برابر در راه موفقیت تان خواهید دید
 • همیشه دیگران از حضور شما در کنارشان لذت خواهند برد
 • سطح آگاهی اجتماعی و معاشرت شما افزایش پیدا میکند
 • با افراد مورد نظرتان از طریق افرادی که بر آنها تاثیر گذاشتید لینک میشوید
 • و …

شما در این مقاله آسان ترین راه استفاده از این تکنیک را خواهید آموخت : تاثیر کلام تان.
قدرت کلام یکی از قدرتمند ترین ابزار های در دسترس انسان است. فردی که بتواند از آن به نفع خودش استفاده کند بدون در نظر گرفتن وضیعت و شرایط فعلی اش به بالاترین جایگاه ها خواهد رسید و کسی که راه درست استفاده از آن را نداند به بدترین شکست ها هدایت میشود …

در این مقاله جملاتی که افراد حرفه ای مخصوصا تجار بزرگ دنیا که هر روز از آنها استفاده میکنند از طریق منابع معتیر مانند سخنرانی ها، مصاحبه ها، نوشته ها و … برای شما جمع آوری شده و شما هم باید هر روز از تمام آنها استفاده کنید. مهم نیست شخص مقابل شما چه کسی است شما باید حتما ازین جملات استفاده کنید :

14 جمله قدرتمند که افراد حرفه ای هر روز بکار میبرند :

1. “از دیدنت خوشحالم. ”
یکی از پایه ای ترین و جذاب ترین که به راحتی میتوانید فرد مقابلتان را تحت تاثیر قرار دهید. شما این جمله را که استفاده میکنید خواه ناخواه تاثیری بسیار قدرتمند و مثبت در طرف مقابل ایجاد میکنید.

برای مثال هنگامی که این جمله را برای کارمندتان، رئیس تان، خانواده تان و یا شخص غریبه ای که در خیابان با او آشنا شدید بکار میبرید باعث ارزش گذاری طرف مقابل میشود و فرکانس ارتعاشات ذهنی او بر روی بالاترین و بلندتری فرکانس قرار میگیرد و این امواج ناخودآگاه بر روی شما نیز تاثیر مثبت میگذارد.

 

 

12 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت اد می‌گوید

  عالی عالی عالی

 2. کاربر سوخت جت از می‌گوید

  با تشکر خیلی جالب بود

 3. کاربر سوخت جت hyar می‌گوید

  خیلی عالی بود . ممنون .

 4. کاربر سوخت جت d123 می‌گوید

  عالی بود مقاله

 5. کاربر سوخت جت tafa می‌گوید

  سلام
  خدا قوت
  این که فقط 14 مورد بود !
  3 تای دیگه پس چی ؟؟؟

  ممنون بابت سایت و مطالب فوق العاده ای که دارین . یک مقدار فابل های صوتی رو افزایش بدین مخصوصن سخنرانی ها ، به نظر من خیلی خوب میشه .

 6. کاربر سوخت جت er99 می‌گوید

  عالی مث همیشه..فقط موارد قبل از 7 کجان؟؟
  مرسی از سایت خوبتون

 7. کاربر سوخت جت AM67 می‌گوید

  سلام ادمین عزیز میشه اگر براتون مقدوره این مطالب را بصورت پی دی اف بزارید متشکرم .

 8. کاربر سوخت جت mms می‌گوید

  خوب این خیلی زشته که شما از یک طرف شعارهایی مثل موفقیت از طریف خواهان موفقیت دیگران بدین و از طرف دیگه برای دسترسی به مطالب سایت، کاربران رو مجبور کنین که توی سایت شما عضو بشن یا عضو طرح جت شما بشن!
  مواردی مثل کتاب‌های صوتی و از این قبیل قابل درکه ولی چند تا نکته اخلاقی دیگه این کارا رو نداره!

  1. کاربر سوخت جت dmin می‌گوید

   دوست عزیزم ممنون که وقت گذاشتی و دیدگاهت رو برای ما نوشتی
   مطالب اخصاصی یک قسمت از محتوای مربوط به اعضای پروژه سوخت جت است. افرادی که عضو این پروژه میشوند علاوه بر این مطالب اختصاصی از مشاوره / دعوتنامه سمینار / فایل های صوتی / کتاب های آموزشی و … نیز بهره مند هستند.

   برای تهیه مطالب اختصاصی و محتوای مربوطه به صورت روزانه و بروزرسانی مرتبط سایت زمان, انرژی و هزینه ای صرف میشود که مبلغ پرداختی از طریق شما تماما صرف دست اندرکارانی میشود که در بروزرسانی سایت زحمت میکشند و نمیخواهند شما را برای خواندن یک مطلب به صورت رایگان با هزاران تبلیغ در گوشه و کنار سایت منصرف کنند.

   1. کاربر سوخت جت mms می‌گوید

    به نظر من سوخت جت باید در حد همون مشاوره / دعوتنامه سمینار / فایل های صوتی / کتاب های آموزشی و … باشه. یعنی ارزش افزوده‌ای که وبسایت شما نسبت به هزاران وبسایت/ گروه/ پیج مشابه دیگه‌ خواهد داشت.
    به هر حال اینم یک مدل کسب و کاریه، امیدوارم موفق باشید.

   2. کاربر سوخت جت adis می‌گوید

    man ozv shodam baz ham on matlab kamel nabud.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   3. کاربر سوخت جت dmin می‌گوید

    تاریخ و شماره تراکنش تان را بفرمایید تا چک کنم

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**