24 روش فوق حرفه ای برای نفوذ در دیگران

روش فوق حرفه ای برای نفوذ در دیگران

روش فوق حرفه ای برای نفوذ در دیگران : افرادی که بتوانند در دیگران نفوذ کنند و چنان جایگاه بالایی درون دیگران برای خود بسازند که بیشتر خواسته هایشان عملی شوند، معمولا موفق ترین افرادند هم در روابط دوستانه و هم در روابط تجاری هنر نفوذ در دیگران از مهم ترین مهارت هایی است که لازم خواهید داشت.

شما اگر دانشجو، فروشنده، بازاریاب، رهبر یک گروه و یا حتی متقاضی یک شغل جدید باشید، با داشتن مهارت نفوذ در دیگران، حتی سرسخت ترین افراد میتوانید به راحتی،بیشترین نمره قبولی، بیشترین مقدار محصول فروخته شده، نتایج دلخواه گروه و شغل دلخواه تان را بدست آورید.

نفوذ از بارزترین ویژگی های رهبران بزرگ تاریخ بوده از کلئوپاترا تا کازمارا، هنری فورد، تسلا، هیتلر، بیل گیتس و دیگران رهبران صنایع مختلف امروزی. امروزه حتی به بازیگران سینمایی نیز هنر نفوذ در دیگران را آموزش میدهند تا بتوانند بهترین روابط عمومی را برای خود ایجاد کنند.

اگر شما هم بدنبال یادگیری مهارت مهم نفوذ در دیگران هستید، در این مقاله به طور خلاصه 24 تکنیک کاربردی را خواهید خواند، این تکنیک های نفوذ در دیگران، نه تنها برای افراد عادی، بلکه برای سرسخت ترین افراد نیز به کار میرود، شما با کسب مهارت نفوذ در دیگران، کارهایتان را بهتر و راحت تر پیش خواهید برد.

24 روش فوق حرفه ای برای نفوذ در دیگران

تکنیک شماره 1 :
هدف را مشخص کنید.
هدف شما میتواند مدیر روابط عمومی یک شرکت باشد که قرار است مهر تایید استخدام شما را بزند، مشتری بلقوه تان باشد و یا رئیس شما که میخواهید ترفیع یا اضافه حقوق بگیرید. برای مشخص کردن هدف صحیح باید به قوانین زیر عمل کنید :

قانون شماره 1: به افرادی که هیچ عکس العملی به واکنش های شما نشان نمیدهند توجه نکنید، زیرا هیچ کاری نمیتوانید بکنید اگر فرد مورد نظر نسبت به شما بی تفاوت باشد.
قانون شماره 2 : افرادی هدف شما هستند که نسبت به واکنش های شما حساس اند، برای مثال هنرپیشه ای که با یک پست در شبکه های اجتماعی، نظر مخاطبان را جلب میکند حتی اگر منفی باشند، قابلیت نفوذ بیشتری در این افراد دارد تا افرادی که به هیچ عنوان جلب واکنش های آنها نمیشوند.

 

تکنیک شماره 2 :


احساس امنیت متناقضی به نمایش بگذارید – غیر مستقیم وارد موضوع شوید.
شاید بخواهید در شخصی بانفوذ دیگری نفوذ کنید، شاید در رئیس تان نفوذ کنید تا اضافه حقوق بگیرید. اگر چنین باشد، شما با درخواست مستقیم و سریع خواسته تان از طرف مقابل نه تنها به خواسته تان نخواهید رسید، بلکه باعث ایجاد حالت تدافعی در آنها میشود.

قبل از اینکه بخواهید به مشتری بلقوه پیشنهاد فروش دهید، ابتدا از طریق شخص سوم باید این رابطه بین شما و شخص مورد نظر (مشتری بلقوه) ایجاد کنید. مشتری هرگز از یک فروشنده کالا یا خدماتی خرید نخواهد کرد مگر اینکه فروشنده در جایگاه دوست و یا مشاور ظاهر شود.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا

 

8 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. هلين می گوید

  من از لندن ميخواهم كه join كنم اما امكان ندارد. كدام راه چاره ديگر هم وجود دارد؟ من “24 روش فوق حرفه ای برای نفوذ در دیگران
  ” را نمي توانم تا آخرش بخوانم.

 2. محمود موسوی می گوید

  عالی

 3. امیرحسین پوررضازاده می گوید

  سلام جهت گرفتن اشتراک یک روزه سوخت جت خواهم نوشت(صادق هستم خیلی)
  در واقع تمامی روش های نفوذ چه در مورد القای نظریا نفوز به دل در راه شناخت اولا خود مان و خودشناسی و دوما ادم شناسی است طبق تحقیقات بنده حدودا 95 درصد ادم ها رفتار های مشابه را درمقابل هم دیگر و وقایع دارند از همین جهت تنها شما با دانستن برخی نکات ریز میتوانید شخصیت رویای شخص متقایل باشید.
  مثال ساده ام این است شما تنها با احترام عاقلانه و همچنین پر کردن خلا های شخصیتی طرف که غالبا عدم توجه و کم بینی توسط دیگران است به راحتی به اکثر افراد نفوذ خواهید کرد.
  من فرصتی میخواهم که برخی مقالات خودم را برای سوخت جت ارسال کنم بدین دلیل که فکر میکنم لایق فعالیت در سوخت جت هستم.وصدالبته که هر ادعایی اگر الکی نباشد اثبات و مستندهایی نیز دارد با تشکر بابت یک روز اشتراک.

 4. Mohammad123 می گوید

  مرسی نکات خوبی داشت
  نیاز به ویراستاری داره

 5. cielo می گوید

  این تکنیکها رو لظفا با مثال توضیح بدین تا درک مطلب برای خواننده بهتر باشه
  الان خودم اینها رو خوندم ولی برای تحلیلش در دنیای واقعی بعضی تکنیک ها رو نمونه و مثالی نیافتم

  1. Admin می گوید

   چشم حتما

 6. مجید می گوید

  سلام
  من عضو هستم و حق عضویت دو ماهه هم پرداخت کردم ولی وارد هر صفحه ای که میشم میگه عضو نیستید
  لطفا مشکل من رو حل کنید

  1. Admin می گوید

   سلام
   دوست عزیز تاریخ و شماره تراکنش تان را بفرمایید

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**