3 حقیقت انکار ناپذیر برای موفقیت در کار و زندگی

3 حقیقت انکار ناپذیر برای موفقیت در کار و زندگی

 

موفقیت برای هرکسی یک معنی خاصی میدهد… اما 3 حقیقت غیرقابل انکار برای تمامی تعریف ها وجود دارد که صدق میکند و نمیتوان از آن چشم پوشی کرد.

اینکه فکر کنیم موفقیت، یعنی دو برابر شدن درآمدمان و یا روابط دوستی بیشتر شاید صحیح باشد، اما این 3 حقیقت در مورد این تعابیر موفقیت هم صدق میکند.

اگر دوست دارید موفق شوید؛
احتمالا یک سری خواسته و اهداف دارید که در حال تلاش برای تحقق آنها هستید، بنابراین هرچه سریع تر باید با این 3 حقیقت انکارناپذیر موفقیت روبرو شوید.

3 حقیقت انکار ناپذیر برای موفقیت در کار و زندگی :

1.موفقیت کثیف کاری داره
برای موفق شدن احتیاج به شور و علاقه ی زیاد هست به طوری که چشممان فقط هدف را ببیند؛ چه از درون انگیزه داشته باشیم و چه در ظاهر!

اگر میخواهید واقـــعا موفق شوید، عباراتی مثلِ “بدم نمیاد” ، “ببینیم چی میشه” ، “تا چی پیش بیاد” و … جایز نیست.
یا شما تصمیم میگیرد موفق شوید و تمام پستی و بلندهای مسیر را به جان بخرید و یا تصمیم میگیرید هرکسی که هستید، بمانید. به همین سادگی!

در این راه می شود انتظار داشت که یک از سری از دوستان،مقداری از پول و کمی از لطافتان را از دست بدهید، ممکن است در  راه رسیدن به موفقیت خرابکاری کنید و باعث رنجش بعضی افراد شوید خب شما هم انسان هستید و نمیتوانید همیشه عـــالی باشید، پس مشکلی نیست.

2.موفقیت یک انتخابه
شما نمی توانید “وانمود کنید” که می خواهید شگفت انگیز باشید،شما عملا باید زندگیتان را تغییر دهید.

شما باید عادت های تان را به سمت و سوی بهتری سوق دهید، برنامه ی روزانه ی تان را بهبود ببخشید. هر چی که میخورید، هر جا که می روید، با هر کسی در ارتباط هستید (اگر که می خواهید پیشرفت کنید) همه ی این ها نیازمند بهبود هستند.

گذشته از این ها،شما باید توان تصمیم گیری های دشوار را داشته باشید و سخت کار کنید.
حتی اگر کسی پشتتان نیست و حمایتتان نمی کند،خودتان بهترین حامی خودتان باشید…

و چون موفقیت یک انتخاب است نمیشود آن را به کسی تحمیل کرد و خود فرد باید برای خودش تصمیم به انتخاب آن بگیرد… آیا شما تصمیمتان را گرفتید؟

3.موفقیت ارزشش رو داره
مهم نیست در حال حاضر شرایط سختی را تحمل میکنید، در بدبختی به سر می برید و یا فقر مالی دارید… اگرمیخواهید موفق شوید و از این شرایط خلاص شوید، بدانید تحمل سختی ها برای خواسته تان (یعنی موفق شدن) واقعا ارزشش را دارد.

مسیری ک میخواهید در آن قدم بگذارید پر است از چیزهایی که از آن در حال حاضر فرار می کنید.

اما آن روی دیگر سکه، همه ی این درد ها و رنج ها و استرس ها پاداشی است که نا امیدانه در حال بدست آوردنش هستید. بنابراین سخت مشغول شوید، کار کنید، حرکت کنید و هر روز حتی شده یک قدم از روز قبل جلوتر بروید.

شما اگر انتخاب کردید، تصمیم گرفتید مطمئن باشید به هرآنچه میخواهید هم خواهید رسید.

برای کسب موفقیت های بیشتر، مطالب زیر را حتما بخوانید :

  • 3 تصمیم فوق العاده مهم در زندگی وجود دارد که فقط 3% مردم راجع به آن اطلاع دارند – از اینجا بخوانید
  • آیا میدانید افراد ثروتمند از یک استراتژی محرمانه برای انتخاب دوست استفاده میکنند که مایل نیستند دیگران از ان خبر داشته باشند؟ – از اینجا بخوانید
  • دوست دارید آموزه های محرمانه ای که به یگان فوق ویژه نیروهای آمریکای آموزش میدهند تا در سخت ترین شرایط موفق شوند را یادبگیرید؟ از اینجا بخوانید
  • این 7 میلیاردر آرزو داشتند قبل از 30 سالگی شان این درس های مهم مالی را بلد بودند – از اینجا بخوانید

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**