4 روش ساده برای ایجاد تغییرات اساسی در زندگی

4 روش ساده برای ایجاد تغییرات اساسی در زندگی

 

هرگز برای انتخاب مسیر جدید در زندگی، دیر نیست.

اگر جواب مثبتی به یکی از سوالات بالا دادید، کاملا طبیعی است. تقریبا اکثر افراد در برهه ای از زندگیشان چنین احساسی داشته اند، زیرا در زمان و مکان خاصی آگاهی کامل از تصمیمی که گرفته اند نداشته اند. از همان زمان بچگی به گفته شده چه کارهایی انجام بدیم، چه رشته ای خوبه، چه دانشگاهی کلاس بالایی داره و چه شغلی درآمد زیادی داره ،چرا باید یک خانه و ماشین و … به صورت اقساط بخریم و از همه مهمتر، حتما به فکر بیمه بازنشستگی هم باشیم!.
شاید افراد خاصی، این شیوه زندگی را دوست داشته باشند و کاملا از آن راضی باشند. اما بدون شک شما که این مطلب را میخوانید از کاروان افراد عادی جدا شده اید و میخواهید زندگی خودتان را به شیوه خودتان بسازید، زیرا شما خیلی قبل تر پی برده اید که این شیوه زندگی نه رضایت بخش خواهد بود، نه کامل.

اما خبر خوب این که هنوز هم دیر نشده، شما میتوانید همین امروز یک قدم به عقب برگردید و مسیر جدیدی را برای ادامه انتخاب کنید. اگر خواهان تغییرات اساسی در زندگیان هستید، این 4 روش به شما کمک میکند زندگیتان را سریع تر متحول کنید :

4 روش ساده برای ایجاد تغییرات اساسی در زندگی

 

1. قدردانی تان را ابراز کنید :
مهم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد، همیشه نسبت به افرادی و رویداد های جدیدی که وارد زندگیتان میشوند مثبت باشید. هر فرد یا رویدادی که وارد زندگی انسان میشود ،اگر خوب باشد پاداش اندیشه و اعمالش است و اگر بد باشد در خود درسی برای فراگرفتن دارد.
اما در کل، به هر میزان فردی خوب و مثبت باشید، به همان میزان مردم تمایل بیشتری به کمک کردن به شما نشان خواهند داد.

2.انرژی های منفی را از خود دور کنید :
یک لیست از نام افرادی که باعث تضعیف روحیه و ناامیدی شما میشوند را تهیه کنید. سپس با آنها در صورت امکان قطع رابطه کنید و بعد بدنبال روابط و دوستی های جدیدی بگردید، باید در زندگی جهت پیشرفت افرادی کنارتان باشند که باعث امیدواری و افزایش روحیه شما شوند، در برعکس. این مقاله را بخوانید.

3. اندیشه هایتان… مراقب آنها باشید :
شروع کنید بیشتر خودکاوی کنید و خودتان را بشناسید. افکارتان را زیر نظر بگیرید، جهان اطراف شما ،نتیجه افکارتان است شما نمیتوانید اوضاع و شرایط را قبل از تغییر افکارتان، تغییر دهید. هر روز قبل از خواب شروع به اندیشیدن در مورد نکات مثبت کنید، چطور زندگیتان را تغییر دهید، چطور فروشتان را افزایش دهید، چه کارهایی انجام دهید تا باعث افزایش امیدواری و شادی در شما میشود.
برای این منظور با افرادی که قبلا در شرایط شما بودند و از آن عبور کردند معاشرت کنید، پند و اندرز بگیرید.

4. مواظب سلامتی تان باشید :
مهم نیست وارد چه رویداد ها و برهه از زندگیتان میشوید، سلامتی شما باید بالاترین اولیت را داشته باشد. غذای سالم و طبیعی با خود انرژی سالم و طبیعی نیز به همراه دارد و میتواند ناخودآگاه شما را در شرایط بهتری برای فکر کردن و اقدام کردن قرار دهد. شما باید خوب بخوابید، خوب بخورید و خوب کار کنید. اگر یکی از این سه قسمت چرخه بخواهد مختل شود ناخودآگاه کل چرخه را مختل خواهد کرد.

 

به نظر شما چه راههای دیگری سراغ دارید که کمک میکند تغییرات اساسی در زندگیمان پدید بیاوریم؟ برای ما در انتهای همین مطلب، قسمت نظرات بنویسید.

برای مطالعه بیشتر، مقالات زیر فوق العاده مهم هستند… حتما بخوانید :

کایزن : تکنیک موفقیت به سبک ژاپنی | چطور قدم های کوچک میتوانند موفقیتی عظیم به ارمغان بیاورند؟

10 روش حرفه ای برای تشخیص دروغ [روش هایی که ماموران CIA استفاده میکنند]

این 7 راز شما را به یک میلیاردر خودساخته تبدیل میکند

بهترین حالت زبان بدن در 9 موقعیت مهم که باعث موفقیت شما میشود

5 راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب

 

6 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت یخ می‌گوید

  گذشتن از بسیاری از چیز های و پیدا کردن و جست و جوی ناشناخته ها و نوآوری ها باعث پیرفت کنترل ذهنمان میشود و میتوانیم به راحتی احساساتمان را کنترل کنیم و در دوراهی ها مسیر های پیچ در پیچ زندگیمان دپار تردید یا شک به انتخاب گزینه اشتباه نشویم

 2. کاربر سوخت جت 3656 می‌گوید

  وقتمون رو برای افراد منفی باف هدر ندیم چیز های جدید رو تجربه کنیم که قبلا علاقه ای به انجام دادنشون نداشتیم مثل کتاب خوندن نه کتاب مدرسه که باعث شده خیلی از بچه ها ازشون نفرت داشته باشن بلکه کتاب های حوزه موفقیت و خودشناسی و …
  همچنین از پروژه سوخت جت و همه افرادی که براش زحمت میکشند متشکرم

 3. کاربر سوخت جت می می‌گوید

  خیلی جذاب بود و این رو فهمیدم که باید از طریق فاصله گذاری از افراد منفی نگر در زندگی پیشرفت خودم را افزایش بدم

 4. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

  سلام به نظر من خودشناسی می تونه تاثیر زیادی در انجام تغییرات مثبت در زندگی ما بشود

 5. کاربر سوخت جت jafi می‌گوید

  من یه نکته رو بگم در کنار همه ی اینا وقتی نمیتونیم افکار منفی رو کنترل کنیم و احساسات بد رو داریم بهتره اونروز اصلا کار نکنید

 6. کاربر سوخت جت oo65 می‌گوید

  هر روز کار جدیدی انجام بدیم…هر روز بگیم روز جدید کار جدید انسان جدید دستاورد جدید و در نهایت زندگی جدید نصیبمون میشه.

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**