4 نشانه ی خطری که زندگیتان نیاز به تغییر اساسی دارد

محیطی که در آن قرار میگیریم،تاثیر بسیار قوی بر روی زندگیمان دارد. همه چیز…؛ از افرادی که ملاقات میکنیم تا کتاب هایی که میخوانیم،برنامه های تلوزیونیی که تماشا میکنیم. همه اش با هم تغییراتی بر روی مسیر زندگیمان می گذارد.

اما معمولا،محیطی که در آن هستیم را وقت نمیگذاریم تا بسنجیم و ازینکه هم راستای اهداف بزرگمان هستند یا نه اطمینان حاصل کنیم.

اینجا ما زنگ خطر هایی داریم که اگر به صدا در آمدند : زندگیتان را باید بتکانید…
و البته آنها را با شما در میان میگذارم، زیرا مطمئنم اگر هرکدام از آنها را مسیرتان مشاهده کردید، می ایستید و تعمیرش میکنید.

اگر نه؛ متاسفانه سرپوشی بر روی استعدادهای بیکران ذاتی تان خواهید گذاشت.
بهتر است همین الان این 4 نشانه ی خطری که زندگیتان نیاز به تغییر اساسی دارد را بخوانید و هرکجا لازم شد، دست به کار شوید…

 

هشدار شماره 1 : افراد زیادی جلوتر از شما نیستند
اگر همیشه نفر اول کلاستان هستید؛ پس در کلاس اشتباهی هستید.
شما نیاز به افرادی دارید که با این جمله زیبا آشنا باشند.

ساده است؛ شما میتوانید افرادی را در اطرافتان داشته باشید که کمی از شما بهترند و میتوانید از آنها یاد بگیرید.شما نمیتوانید خودتان را هدایت کنید؛بعضی وقت ها لازم است دنباله رو باشید و در این حین چیزهای زیادی یاد بگیرید.

اگر همیشه ستاره ی درخشان حلقه ارتباطاتتان هستید،سرعت پیشرفتتان نزولی خواهد بود.
اما اگر به صورت موفق به افکار برجسته ای متصل باشید، میتوانید 2 , 3 یا حتی 5 بار سریع تر از قبل رشد شخصی داشته باشید.

یک راه کوتاهبرای  پیشرفت سریع، عضویت در اجتماع هایی از افرادی است که از شما بهترند.
حالا میتواند یک فروم آنلاین باشید یا یک گروه از افراد برجسته. به هر حال گروهی از مردمی را بیابید که از شما بهترند و خودتان را با قفل و زنجیر به آنها ببندید تا وقتیکه هم سطح آنها شوید.

 

هشدار شماره 2 : هیچوقت از حوزه امنیت خود بیرون رانده نمیشوید
هممون میدونیم : “زندگی در آنسوی منطقه ی راحتی شروع میشود.” ازین درست تر دیگر نمیشود.99% اوقات اگر کاری کرده ایم که تاثیر فوق العاده ای بر روی زندگی مان داشته خارج از حوزه آسایش مان بوده.

حوزه امنیت با منطقه ی آسایش چیست ؟ : همان جایی هست که هستیم و دوست نداریم از آن بیشتر بریم چون نمیدانیم آیا موفق میشویم یا نه و به خودمان میگیم “نمیخواد , همینجا که هستم هم راضییم.افراد موفق و اکثر مردم چه فرقی دارند؟ 12CEO

اگر در هر روز از زندگیتان با چالشی مواجه نشوید و همه چیز به خوبی و در کمال امنیت پیش برود؛ اگر شما هیچوقت احساس ناراحتی نداشته باشید… یعنی هشدار.

رشد شخصی وقتی اتفاق میافتد که کاری غیر از کارهایی که به طور معمول انجام میدهید، انجام دهید. شما با انجام همان کارهایی که هر روز انجام میدهید و نتایج مشخصی میگیرید پیشرفت نمیکنید؛هیچوقت.

 

هشدار شماره 3 : هیجان زده از خواب بیدار نمیشوید
زمانی بود که از کاری که داشتم ناراضی بودم چون حقوق دریافتی ام کم بود و تنها ناراحتی ام این بود؛ در تابستان 2 سال پیش در شرکت بازرگانی فوق العاده موفقی استخدام شدم و برای 10 هفته ی تابستان در آنجا مشغول به کار بودم و حقوقی که میگرفتم 5 برابر حقوق کاری قبلی ام بود. پولی که در آن شرکت بدست آوردم در آن 10 هفته 3 برابر جمع حقوق سالانه چند سال قبل ام بود. اما حدس بزنید چه اتفاقی افتاد؟ صبح ها هیجان زده از خواب بیدار نمیشدم. اصلا دوست نداشتم صبح شود و به سر کار برم …اونجا بود که فهمیدم همه چیز پول نیست ، قدرتی که علاقه دارد پول ندارد.

اگر صبح ها با هیجان از خواب بیدار نمیشوید ,باید بشدت این زنگ خطر را جدی بگیرید و از همین الان به فکر تغییر آن باشید. شما فقط یکبار به دنیا می آیید و یکبار این زندگی را زندگی میکنید ؛پس هربار که از خواب بیدار میشوید باید زندگی پر شوری داشته باشید.

از آن دسته از آدم ها نباشید که عاشق جمعه ها هستند و از شنبه ها نفرت دارند.
هیچ مشکلی در روز شنبه نیست، فقط باید معنایی که روز شنبه برای شما دارد تغییر دهید.

 

هشدار شماره 4 : اطرافیانتان اهمیتی به پیشرفتشان نمیدهند.
این هشدار، زیرمجموعه هشدار شماره 1 است.

اطرافیانتان لازم نیست فوق ستاره باشند. اما وضیعت بسیار بحرانی است اگر اطرافیانتان اصلا به فکر پیشرفت شخصیشان نباشند.
اگر اطرافیانتان از جایگاهی که در زندگیشان دارند راضی هستند و دوست ندارند پیشرفتی داشته باشند، همان لحظه است که زنگ خطر شماره 4 به صدا در می آیید و وقت آن میرسد که تغییر اساسیی در زندگیتان ایجاد کنید.

برای پیشرفت، مقالات زیر را از دست ندید و هرچه سریع تر بخوانید :

 

 

 

4 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. کاربر سوخت جت abid می‌گوید

    مطالب شما بسیار عالی بود ، از زحمات که کشیده اید سپاس گذارم …… ممنون

  2. کاربر سوخت جت دی می‌گوید

    ممنون عالی بود <3

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**