ویدیو آموزشی 48 قانون قدرت – رابرت گرین

همه ما گاهی در روابط اجتماعی‌مان به مشکل برمی‌خوریم. بعضی از ما نمی‌توانیم آنطور که باید، روی دیگران تاثیر بگذاریم، گاهی هم نمی‌توانیم از حق خودمان دفاع کنیم. شاید شما هم از آن دسته آدم‌هایی باشید که دوست دارید گاهی اوقات نظر دیگران را تغییر دهید اما قدرت لازم برای این کار را ندارید.

رابرت گرین را که می‌شناسید. او  یک نویسنده آمریکایی‌ست که به خاطر کتابهایش دربارهٔ 48 قانون قدرت، هنر اغواگری و چیرگی شناخته شده‌است. او شش کتاب پرفروش بین‌المللی نوشته‌است و بین ایرانیان هم از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است.

کتاب 48 قانون قدرت، یکی از مشهورترین کتاب‌های رابرت گرین است که فروش بسیار بالایی در سراسر دنیا از جمله ایران داشته. رابرت گرین در این کتاب توضیح می‌دهد که چطور با استفاده از یک سری قوانین ساده می‌توان در روابط در جایگاه قدرت قرار گرفت و دیگران را راحت‌تر تحت تاثیر قرار داد.

ما یک ویدیو 30 دقیقه‌ای از این کتاب برایتان تهیه کرده‌ایم. در این ویدیو تکِ تک قوانین را نام می‌بریم و راجع به آن‌ها به اختصار توضیح می‌دهیم.

 

مشاهده ویدیو
⇓⇓⇓

2 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
  1. کاربر سوخت جت 8666 می‌گوید

    عالی بود حرف نداشت

  2. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

    عالی بود مرسی از شما ❤️

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**