5 راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب

دوست دارید آهنربای ثروت باشید؟ ...

وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است

بنابراین تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان، تغییر نگرشتان نسبت به پول و ثروت است. تنها کافی است یکبار نگرش و طرزفکرتان بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا به صورت حیرت آوری پول و ثروت وارد زندگیتان شود.

قانون جذب، قانون جدید و نوظهوری نیست !

از هزاران سال پیش، بودا نیز به مریدان خود چنین میگفت:

 هر آنچه که هستیم حاصل تفکراتمان است.
ذهن یعنی همه چیز. هرآنچه را فکر کنیم، همان خواهیم شد.

در کتاب های مقدس، متون باستانی، نظریه های دانشمندان نیز به قدرت افکار اشاره شده است؛ برای مثال چندین آزمایش متفاوت برای اثبات قدرت فکر را میتوانید از اینجا بخوانید که در تلاش بودند پاسخ سوالی را پیدا کنند… اینکه آیا به راستی چطور فکر انسان میتواند شرایطش را تعیین کند؟

 1. ذهن انسان مدام در حال تفکر است.
 2. هر تفکری باعث ایجاد احساس در انسان میشود.
 3. احساسات نیز باعث افزایش یا کاهش ارتعاشات انرژی بدن میشوند و هر انرژی ،مشابه خودش را جذب میکند.

اگر ذهن باعث شود بدن انرژی مثبتی از خود ساطع کند بدیهی است که تمام انرژی هایی که جذب انسان و یا فرد جذب آن میشود مثبت خواهند بود و برعکس.

 • چطور میتوانیم یکبار برای همیشه بر روی افکارمان کنترل داشته باشیم؟
 • چطور میتوانیم فرکانس های ارتعاشات ذهنی مان را کنترل کنیم؟
 • چه روش هایی میتوانیم برای جذب پول و ثروت با کمک ارتعاشات حاصل از افکارمان جذب کنیم؟
 • چطور بدون آنکه ازین پس نگران پول باشیم، پول خودبه خود وارد زندگی مان شود؟
 • چطور نه تنها پول بلکه هرآنچه را بخواهیم با 5 روش ساده وارد زندگیمان کنیم؟

جواب تمامی این سوالات را در این مقاله میخوانید، این مقاله یکبار برای همیشه نگرش تان را عوض میکند و طرزفکرتان را بر روی فرکانس جذب پول و دریافت آن تغییر خواهد داد. پس نه تنها آنرا بخوانید بلکه عمل کنید.

 

نکته…
اگر وقت مطالعه ندارید، حداقل دو پادکست «قدرت باورنکردنی ذهن و تلقین» و «شناخت امواج ذهنی آلفا و کاربرد آن» را بخش پادکست‌های سوخت جت دانلود و گوش کنید – اما اگر وقت دارید حتما این مقاله را با تمریناتی که گفته شده کامل بخوانید :

 

» راه اول) تصور کنید بیش از حد نیازتان پول دارید و در حال خرج کردن آن هستید

اگر در زندگی پول کافی ندارید، به احتمال زیاد اکثر تصورات شما نیز در حال تصویر سازی عدم وجود پول است.
شاید دقیقا عدم داشتن پول را تصویر سازی نکنید اما زیاد نگران پول باشید و یا از بطن وجود در مورد هر اقدامی ابتدا به شرایط مالی تان فکر کنید.

اگر میخواهید جریان ورودی پول را به زندگیتان هموار کنید باید دقیقا برعکس عمل کنید :

 1. تصور کنید بیش از حد نیاز پول دارید
 2. تصور کنید بیش از حد نیاز پول خرج میکنید
 3. و احساس کنید؛ تمام لذتی را که داشتن پول و خرج کردن بدون هراس آن دارید را احساس کنید.

مغز شما فرق بین تخیلات و خاطرات شما را نمیداند. اکثر افراد هنگام تصویر سازی و تخیل کردن مدام از تصاویری که در حافظه شان هست استفاده میکنند ، از تجربیات گذشته شان، از احساسات فعلی شان… این غلط است.

شما باید هرآنچه را دوست دارید تصویر سازی کنید، تخیل کنید.
دنیا به آنچه که در ذهنتان تشکیل میشود پاسخ میدهد، اختلاف بین تصویر واقعی و تخیلی را نمیداند.

پس اگر تا به حال پول زیادی نداشتید از فکر کردن و تخیل کردن در مورد پول زیاد هراس نداشته باشید. از تصویرهایی که میسازید لذت ببرید.

 

 

» راه دوم) شکرگزار پولی که دارید باشید

شکرگزار پولی که در حال حاضر دارید باشید و اینکه چه نقشی در زندگی شما دارد، برای مثال :

 • غذایی که تهیه میکنید
 • نوری که پول پرداخت قبوض را دارید
 • اجاره ای که میپردازید
 • پول لباس هایی که دارید و …

قدردان چیزهایی که دارید، بودن به معنی این است که به خدا و کائنات اعلام میکنید از چیزی که دارید راضی هستید و باعث میشود ارتعاشات هماهنگ بیشتری با همان فرکانس ساطع کنید و در نتیجه تمام چیزهایی که جذب شما یا شما به آنها جذب میشوید ارتعاشاتی هماهنگ خواهند داشت : پول، سلامتی، شادی و …

برای درک بیشتر قدرت شکرگزاری حتما سری مقاله «رابطه‌ی سپاسگزاری و خلق ثروت» را بخوانید.

 

» راه سوم) وانموند کنید که دریافت کردید

حتی اگر هیچ پولی ندارید، تا زمانی که قابلیت فکر کردن دارید، میتوانید ارتعاشات پول و ثروت را فعال کنید با وانمود کردن به اینکه شما تمام آنچه را تصور میکنید را دریافت میکنید. شما باید باور کنید و بعد چنان وانمود کنید گویا آنها را دریافت کردید.

 • وانمود کنید یک میلیاردر هستید، زمانی که قدم میزنید، مسواک میزنید یا حتی سیب میخورید
  (یک فرد میلیونر چطور مسواک میزند؟ راه میرود؟ میوه میخورد؟ و …)
 • وانمود کنید یک فرد میلیونر هستید و یک کارت اعتباری با 100 میلیارد پول در آن به خرید لباس میروید. بهگرانترین قیمت ترین مغازه ها بروید، زمانی را صرف دیدن لباس هایی که دوست دارید بکنید
  (اصلا به قیمتش فکر نکنید، باید وانمود کنید هرچقدر پولش باشد شما آن مقدار را دارید) حتی شده آنها را پرُو کنید.
 • وانمود کنید شما یک میلیاردر هستید، به بنگاه معاملات ماشین بروید و یک چرخی در نمایشگاه بزنید، ماشین هایی که دوست دارید بخرید را نگاه کنید، از صاحب آنجا اجازه بخواهید که بنشینید پشت فرمان ماشین، احساس کنید میتوانید آنرا بخرید

شما زمانی که وانمود میکنید به کائنات ارتعاشاتی ساطع میکنید که حاوی اطلاعاتی همچون “من لیاقت این ارتعاش را دارم…” و کائنات نیز آنرا به شما میدهد. اما هرچقدر اگر تصویر سازی کنید و بخواهید اما زمانی که از یک مغازه گران قیمت لباس فروشی عبور میکنید به خودتان ناخودآگاه بگویید “اینجا جای ما نیست… کائنات نیز آنرا دریافت میکند و به آن پاسخ میدهد…

یکی از بهترین روش‌ها برای تطبیق ارتعاش خواسته‌هایتان با ارتعاش فعلی، استفاده از عبارات تاکیدی یا تلقین است؛ آموزش کامل تلقین‌ را از اینجا بخوانید.

 » راه چهارم) هرآنچه را که پس از بدست آوردن احساس خواهید کرد، الان احساس کنید

از خودتان بپرسید : اگر به شرایط مالی ایده آل‌تان دست پیدا کنید، چه احساسی خواهید داشت؟ آیا احساسِ

 • آزادی
 • امنیت

یا هرچیز دیگری خواهید داشت؟

زمانی که توانستید احساسات پس از داشتن را احساس کنید، هرکاری میتوانید انجام دهید تا آن احساسات را در روز بیشتر داشته باشید. تصویر سازی کنید، به محله های ثروتمندان بروید و قدم بزنید یا هرکار دیگری.

شما باید احساسات را جدی بگیرید زیرا منبع اصلی دریافتی های زندگی تان است…

 

» راه پنجم) بازیگوش باشید

نباید در مورد پول خیلی جدی باشید و آنرا جدی بگیرید.
احساس کنید پول دوست شماست، شما را دوست دارد و شما هم او را دوست دارید. نباید در مورد پول احساس یک شی کمیاب داشته باشید.

درباره زندگی رویاییتان که سرشار از پول و ثروت است فکر کنید و آنرا در قالب یک سناریو بنویسید که یک روزتان چطور خواهد بود از صبح تا شب (حتما مکتوب کنید)

بازی های که در مورد پول است را بازی کنید (نه به صورت شرطی یا قمار بلکه منظور پول غیرواقعی مانند بازی های چند نفره مونوپلی)

بیشتر راجع کارهایی که مایلید با پول انجام دهید صحبت کنید (نه کارهایی که فکر میکنید پول ندارید برای انجام آنها اقدام کنید)

شما میتوانید میتوانید تمام کارهایی که در این مقاله گفته شد را برای بالا بردن ارتعاشات جذب پولتان انجام دهید. هدف اصلی تنظیم فرکانس بر روی دریافت پول و باز گذاشتن دریچه ورودی پول به زندگی است.

نکته قابل توجه ای که باید به آن دقت کنید : هرکاری که به نظرتان سخت است انجام ندهید… تنها کارهایی که از انجام آن لذت میبرید را انجام دهید.

در آخر توصیه میکنم حتما دو پادکست «قدرت باورنکردنی ذهن و تلقین» و «شناخت امواج ذهنی آلفا و کاربرد آن» را از بخش پادکست‌ها در همین زمینه دانلود و گوش کنید.

 

 


با عضویت ویژه در وبسایت سوخت جت
بیش از 200 دقیقه آموزش صوتی و تصویری
پکیج پولسازی در ایران را رایگان دانلود کنید :

برای مشاهده لینک‌های دانلود پکیج ذهن پولساز - کلیک کنید

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا

در همین زمینه، نوشته های زیر را حتما مطالعه کنید‌ :

93 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. فاطیما می گوید

  سلام به همگی عزیزانمnقانون جذب چیزی نیست که یک شبه بخواد جواب بده ، شماها باید ابتدا تمرین رو شروع کنید ممکنه یک هفته ای به جواب برسید ممکن است چند ماهه و یا چند سال طول بکشد به چیزهایی که فکر می کنید برسید، من به عنوان مثال دو سال پیش یک روز حساب بانکی ام رو داشتم از داخل گوشی ام نگاه می کردم مبلغ ۵۰ میلیون داخل حسابم بود یهویی مبلغ رو به ریال نگاه کردم و همون لحظه گفتم خدایا می شه مبلغی که به ریال هست رو یک روز توی حسابم داشته باشم یعنی ۵۰۰ میلیون تومان، همین جمله رو گفتم و رها کردم باورتون نمی شه به یک سال نرسید که یک روز همسرم اومد خونه و از جایی که اصلا فکرش رو نمی کردیم یک چک به مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان بهم داد و من همین جوری هاج و واج مونده بودم که چی شد و از کجا اومد nپس اول از همه درخواست رو انجام می دهیم و بعد رها می کنیم همین، دیگه التماس نمی کنیم یا هر روز یادآوری نمی کنیم خدایا چی شد پس کجایی، چرا صدای من رو نمی شنوی nهمین عزیزانم به این راحتی قانون جذب انجام خواهد شد

 2. علی می گوید

  سلام وقت بخیر
  لطفادوستان ازتجربه هاتون که چکاراکردیدکه تونستیدجذب کنیدبگیدمن دوسدارمدقانون جذبویادبگیرم ممنون میشم واتساپ راهنماییم کنید

 3. منصور می گوید

  سلام کسی هست یکم راجب جذب منو راهنمایی کنه
  ای دی تلگرامم
  Mansourleo
  خواهش میکنم یکی بهم پیام بده ممنون

 4. فاطی می گوید

  من خیلی وقته از کائنات میدونم جذب میکنم ولی همونی که میخوام نه به چیزی شبیه اون چیزی که میخوام جذب میشه با اگ اون چیز ججذب بشه زود از دستش میدم مشکل کجاست

  1. sajjad می گوید

   فکر کنم به خاطر اینه که شما ترس از دست دادن دارید

  2. امیر می گوید

   منم همینطور

 5. یلدا می گوید

  من خیلی از سوخت جت راضیم وفکر کنم تنهاجایی که باید سراغش بروم تا موفقیت داشته باشم سوخت جت است

 6. Moones می گوید

  من خیلی وقته در مورد قانون جذب میدونم و دارم در موردش میخونم فقط تنها ایراد اینجاست که آدم عجولی هستم و میخوام هر چه زود تر به ثروت برسم آیا تمرین های فشرده ای در نظر دارید تا بگین انجام بدم تا زود تر به پول برسم؟؟؟ ممنون

 7. مهرداد شفیعی می گوید

  با سلام اگر من بتونم تا جای ممکن خودم را میلیادر احساس کنم و در حالیکه کار درستو حسابی ندارم چگونه این تصویر ذهنی وحس میلیاردر بودن میتونه منو به هدفم برسونه من الان راننده اژانس تلفنی شهری هستم با در امد ماهیانه حدود یکو نیم میلیون تومن که هیچ علاقه ای هم به این کار ندارم وهیچ حرفه دیگری هم بلد نیستم اگر شرط اصلی قانون جذب حس عالی داشتن نسبت به کار است که امثال بنده هیچگاه به هدفمان نمیرسیم چون لازمه حس خوب داشتن علاقه وپشتکار به کار فعلی استکه ما نداریم

 8. ak می گوید

  چطوری لاغر کردید؟

 9. قاسم می گوید

  سلام بچه ها – یه عبارتی که درباره پول من هر روز تکرار کردم ونتایج واقعا – واقعا جابی برایم افتاد -اینه که روزی 2 مییلیون بار با خودت تکرار کنی که – پول بزرگترین نعمت خداست – پول دوست صمیمی من است – و البته که با احساس خوب – بخدا امتحان کنید و نتایجش را ببینید – ارزشش را داره – من خودم پولم 2 میلیون بود اینقدر با احساس این عبارات را تکرار کردم تا از فکرهای منفی و آدم های منفی دور شدم و باورتان نمیشود که الان پولم به 120 میلیون در زمان 2 ماه رسیده – و یه قطعه زمین تجاری هم خریداری کردم- برایتان آرزوی ثروت – خوشبختی و عشق را دارم

 10. £ می گوید

  سلام.
  من قسمت عبارت تاکیدی و تلقینش رو در این زمینه تجربه داشتم و بسیاااار تاثیر گذاره…
  چیزی رو که میخوایی باید به زمان حال بیانش کنی من رفتنم به رشته تجربی و لاغر کردنم و خیلی از تغییر وتحولات زندگیم و با همین عبارت تاکیدی بهشون رسیدم. امید وارم که به همه خواسته هاتون برسید♥

 11. ali fereydoni می گوید

  دقیقا من اینکارو دارم میکنم

 12. hmahdavi921 می گوید

  من در ایجاد احساس حتی با تخیل خواسته مشکل دارم . آیا دلیل خاصی داره؟

 13. سجاد حسینیان می گوید

  عاای بود

 14. علی می گوید

  عالی بود عالییییییییی خدایا شکرت

 15. محمد می گوید

  عالی .ممنون.

 16. عسل می گوید

  تو خیلی خوبی ناموسا

 17. عرفان عابدینی می گوید

  ناموسا درسته من با این قانون یکی رو عاشق خودم کردم

 18. جواد می گوید

  دقیقا درسته
  ممنون

 19. زهرا می گوید

  من چند بار این کار رو کردم ،اول اینکه خدا رو شکر میکنم ،دوم اینکه اگه به چیزایی که مبخواستم نرسیدم شاید بخاطر عجول بودنم باشه. اراده ام صفره

  1. رسول افلاطون می گوید

   من با کمک قانون جذب به خدا نزدیک شدم .دیگر چیزی برام خیلی مهم نیستند

   1. سونیا می گوید

    سلام والا من دو هفته رو این موضوع کار کردم که من یک میلیون تو حسابم دارم دقیقا اومد به حسابم یکی از دوستام که فکرشو نمیکردم به من داذ و الان ماه هاست دارم تلاش میکنم نمیتونم پس بدم

  2. لیلا می گوید

   دقیقا چیکار کردید؟

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**