5 راه ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب

دوست دارید آهنربای ثروت باشید؟ ...

وضعیت مالی امروزتان نتیجه افکار و تجسمات دیروزتان در مورد پول است

بنابراین تنها راه افزایش رفاه و بهبود وضعیت مالیتان، تغییر نگرشتان نسبت به پول و ثروت است. تنها کافی است یکبار نگرش و طرزفکرتان بر روی فرکانس جذب پول تنظیم کنید تا به صورت حیرت آوری پول و ثروت وارد زندگیتان شود.

قانون جذب، قانون جدید و نوظهوری نیست !

از هزاران سال پیش، بودا نیز به مریدان خود چنین میگفت:

 هر آنچه که هستیم حاصل تفکراتمان است.
ذهن یعنی همه چیز. هرآنچه را فکر کنیم، همان خواهیم شد.

در کتاب های مقدس، متون باستانی، نظریه های دانشمندان نیز به قدرت افکار اشاره شده است؛ برای مثال چندین آزمایش متفاوت برای اثبات قدرت فکر را میتوانید از اینجا بخوانید که در تلاش بودند پاسخ سوالی را پیدا کنند… اینکه آیا به راستی چطور فکر انسان میتواند شرایطش را تعیین کند؟

 1. ذهن انسان مدام در حال تفکر است.
 2. هر تفکری باعث ایجاد احساس در انسان میشود.
 3. احساسات نیز باعث افزایش یا کاهش ارتعاشات انرژی بدن میشوند و هر انرژی ،مشابه خودش را جذب میکند.

اگر ذهن باعث شود بدن انرژی مثبتی از خود ساطع کند بدیهی است که تمام انرژی هایی که جذب انسان و یا فرد جذب آن میشود مثبت خواهند بود و برعکس.

 • چطور میتوانیم یکبار برای همیشه بر روی افکارمان کنترل داشته باشیم؟
 • چطور میتوانیم فرکانس های ارتعاشات ذهنی مان را کنترل کنیم؟
 • چه روش هایی میتوانیم برای جذب پول و ثروت با کمک ارتعاشات حاصل از افکارمان جذب کنیم؟
 • چطور بدون آنکه ازین پس نگران پول باشیم، پول خودبه خود وارد زندگی مان شود؟
 • چطور نه تنها پول بلکه هرآنچه را بخواهیم با 5 روش ساده وارد زندگیمان کنیم؟

جواب تمامی این سوالات را در این مقاله میخوانید، این مقاله یکبار برای همیشه نگرش تان را عوض میکند و طرزفکرتان را بر روی فرکانس جذب پول و دریافت آن تغییر خواهد داد. پس نه تنها آنرا بخوانید بلکه عمل کنید.

 

نکته…
اگر وقت مطالعه ندارید، حداقل دو پادکست «قدرت باورنکردنی ذهن و تلقین» و «شناخت امواج ذهنی آلفا و کاربرد آن» را بخش پادکست‌های سوخت جت دانلود و گوش کنید – اما اگر وقت دارید حتما این مقاله را با تمریناتی که گفته شده کامل بخوانید :

 

» راه اول) تصور کنید بیش از حد نیازتان پول دارید و در حال خرج کردن آن هستید

اگر در زندگی پول کافی ندارید، به احتمال زیاد اکثر تصورات شما نیز در حال تصویر سازی عدم وجود پول است.
شاید دقیقا عدم داشتن پول را تصویر سازی نکنید اما زیاد نگران پول باشید و یا از بطن وجود در مورد هر اقدامی ابتدا به شرایط مالی تان فکر کنید.

اگر میخواهید جریان ورودی پول را به زندگیتان هموار کنید باید دقیقا برعکس عمل کنید :

 1. تصور کنید بیش از حد نیاز پول دارید
 2. تصور کنید بیش از حد نیاز پول خرج میکنید
 3. و احساس کنید؛ تمام لذتی را که داشتن پول و خرج کردن بدون هراس آن دارید را احساس کنید.

مغز شما فرق بین تخیلات و خاطرات شما را نمیداند. اکثر افراد هنگام تصویر سازی و تخیل کردن مدام از تصاویری که در حافظه شان هست استفاده میکنند ، از تجربیات گذشته شان، از احساسات فعلی شان… این غلط است.

شما باید هرآنچه را دوست دارید تصویر سازی کنید، تخیل کنید.
دنیا به آنچه که در ذهنتان تشکیل میشود پاسخ میدهد، اختلاف بین تصویر واقعی و تخیلی را نمیداند.

پس اگر تا به حال پول زیادی نداشتید از فکر کردن و تخیل کردن در مورد پول زیاد هراس نداشته باشید. از تصویرهایی که میسازید لذت ببرید.

» راه دوم) شکرگزار پولی که دارید باشید

شکرگزار پولی که در حال حاضر دارید باشید و اینکه چه نقشی در زندگی شما دارد، برای مثال :

 • غذایی که تهیه میکنید
 • نوری که پول پرداخت قبوض را دارید
 • اجاره ای که میپردازید
 • پول لباس هایی که دارید و …

قدردان چیزهایی که دارید، بودن به معنی این است که به خدا و کائنات اعلام میکنید از چیزی که دارید راضی هستید و باعث میشود ارتعاشات هماهنگ بیشتری با همان فرکانس ساطع کنید و در نتیجه تمام چیزهایی که جذب شما یا شما به آنها جذب میشوید ارتعاشاتی هماهنگ خواهند داشت : پول، سلامتی، شادی و …

برای درک بیشتر قدرت شکرگزاری حتما سری مقاله «رابطه‌ی سپاسگزاری و خلق ثروت» را بخوانید.

 

» راه سوم) وانموند کنید که دریافت کردید

حتی اگر هیچ پولی ندارید، تا زمانی که قابلیت فکر کردن دارید، میتوانید ارتعاشات پول و ثروت را فعال کنید با وانمود کردن به اینکه شما تمام آنچه را تصور میکنید را دریافت میکنید. شما باید باور کنید و بعد چنان وانمود کنید گویا آنها را دریافت کردید.

 • وانمود کنید یک میلیاردر هستید، زمانی که قدم میزنید، مسواک میزنید یا حتی سیب میخورید
  (یک فرد میلیونر چطور مسواک میزند؟ راه میرود؟ میوه میخورد؟ و …)
 • وانمود کنید یک فرد میلیونر هستید و یک کارت اعتباری با 100 میلیارد پول در آن به خرید لباس میروید. بهگرانترین قیمت ترین مغازه ها بروید، زمانی را صرف دیدن لباس هایی که دوست دارید بکنید
  (اصلا به قیمتش فکر نکنید، باید وانمود کنید هرچقدر پولش باشد شما آن مقدار را دارید) حتی شده آنها را پرُو کنید.
 • وانمود کنید شما یک میلیاردر هستید، به بنگاه معاملات ماشین بروید و یک چرخی در نمایشگاه بزنید، ماشین هایی که دوست دارید بخرید را نگاه کنید، از صاحب آنجا اجازه بخواهید که بنشینید پشت فرمان ماشین، احساس کنید میتوانید آنرا بخرید

شما زمانی که وانمود میکنید به کائنات ارتعاشاتی ساطع میکنید که حاوی اطلاعاتی همچون “من لیاقت این ارتعاش را دارم…” و کائنات نیز آنرا به شما میدهد. اما هرچقدر اگر تصویر سازی کنید و بخواهید اما زمانی که از یک مغازه گران قیمت لباس فروشی عبور میکنید به خودتان ناخودآگاه بگویید “اینجا جای ما نیست… کائنات نیز آنرا دریافت میکند و به آن پاسخ میدهد…

یکی از بهترین روش‌ها برای تطبیق ارتعاش خواسته‌هایتان با ارتعاش فعلی، استفاده از عبارات تاکیدی یا تلقین است؛ آموزش کامل تلقین‌ را از اینجا بخوانید.

 » راه چهارم) هرآنچه را که پس از بدست آوردن احساس خواهید کرد، الان احساس کنید

از خودتان بپرسید : اگر به شرایط مالی ایده آل‌تان دست پیدا کنید، چه احساسی خواهید داشت؟ آیا احساسِ

 • آزادی
 • امنیت

یا هرچیز دیگری خواهید داشت؟

زمانی که توانستید احساسات پس از داشتن را احساس کنید، هرکاری میتوانید انجام دهید تا آن احساسات را در روز بیشتر داشته باشید. تصویر سازی کنید، به محله های ثروتمندان بروید و قدم بزنید یا هرکار دیگری.

شما باید احساسات را جدی بگیرید زیرا منبع اصلی دریافتی های زندگی تان است…

 

» راه پنجم) بازیگوش باشید

نباید در مورد پول خیلی جدی باشید و آنرا جدی بگیرید.
احساس کنید پول دوست شماست، شما را دوست دارد و شما هم او را دوست دارید. نباید در مورد پول احساس یک شی کمیاب داشته باشید.

درباره زندگی رویاییتان که سرشار از پول و ثروت است فکر کنید و آنرا در قالب یک سناریو بنویسید که یک روزتان چطور خواهد بود از صبح تا شب (حتما مکتوب کنید)

بازی های که در مورد پول است را بازی کنید (نه به صورت شرطی یا قمار بلکه منظور پول غیرواقعی مانند بازی های چند نفره مونوپلی)

بیشتر راجع کارهایی که مایلید با پول انجام دهید صحبت کنید (نه کارهایی که فکر میکنید پول ندارید برای انجام آنها اقدام کنید)

شما میتوانید میتوانید تمام کارهایی که در این مقاله گفته شد را برای بالا بردن ارتعاشات جذب پولتان انجام دهید. هدف اصلی تنظیم فرکانس بر روی دریافت پول و باز گذاشتن دریچه ورودی پول به زندگی است.

نکته قابل توجه ای که باید به آن دقت کنید : هرکاری که به نظرتان سخت است انجام ندهید… تنها کارهایی که از انجام آن لذت میبرید را انجام دهید.

در آخر توصیه میکنم حتما دو پادکست «قدرت باورنکردنی ذهن و تلقین» و «شناخت امواج ذهنی آلفا و کاربرد آن» را از بخش پادکست‌ها در همین زمینه دانلود و گوش کنید.

 


با عضویت ویژه در وبسایت سوخت جت
بیش از 200 دقیقه آموزش صوتی و تصویری
پکیج پولسازی در ایران را رایگان دانلود کنید :

برای مشاهده لینک‌های دانلود پکیج ذهن پولساز - کلیک کنید

این یک محتوای ویژه است !

50% تخفیف اشتراک شش ماهه و یکساله


در همین زمینه، نوشته های زیر را حتما مطالعه کنید‌ :

69 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. kamran می گوید

  سلام و عرض ادب
  تجربه شخصی من از قانون جذب این هست که انرژی بینهایتی در وجود همه انسانهاست حتی فراتر از کائنات

 2. گلی می گوید

  خدا در کنار باورها و آرزوهایم آن حضور دارد پس شدن ناشدنی ها را با وجود خدا باور کنیم

 3. سپهر می گوید

  سلام من ۱۷ سالمه و از ۱۶ سالگی سر کار رفتم نمیخوام از خودم تعریف کنم و خودنمایی کنم.. من الان توی تعمیرگاه مکانیکی کار میکنم،توی شهر بازی کار کردم، توی مرز کار قاچاق کردم مثل معامله سیگار و تنباکو،، همراه باری و کولبری و … همیشه امید داشتم که منم هیچ فرق ظاهری با بچه پولدارا و آقازاده ها ندارم تنها فرق ما این بوده که من با پول آقاجون یا باباجون بالا نیومدم و زحمت کشیدم سختی کشیدم بی خوابی کشیدم استراحت کردم ولی کنار نکشیدم من مثل خیلی ها نیستم پدری یا مادری نداشتم که همیشه کنارم باشن یا پشتم باشن مادرم وقتی هشت سالم بود طلاق گرفت و رفت خارج و بابام هم از ۱۱ سالگی تنهام گذاشت رفت عراق و خلاصه بچه طلاقم چه بخوام چه نخوام و پیش پدربزرگ و مادربزرگم بزرگ شدم و بازم خدا رو شکر میکنم که اونا رو دارم،، وتا الانم اگه باختم خودم باختم و اگرم بردم کار خودم بوده من خودم بودمو خودم کسی پشتم نبوده. خو دیگه بریم سر اصل مطلب،، خلاصه اینا رو گفتم که خیال نکنین خیلی بدبختین و از شما ها ادم بدبخت تری وجود نداره خیلیا هستن که سر شونو پایین انداختن و گردنشونو خم کردن و خودشونو تسلیم روزگار کردن ولی این راهش نیست تنها راهش امید و تلاشه هرچی بیشتر تلاش کنی زود تر به نتیجه میرسی و شکر خدا من توی این یه سال یه سالو نیم که روی پای خودم وایسادم تونستم گوشیه ۸ میلیونی بخرم و هر لباس و کفشی که دوست داشتم چه گرون چه ارزون خریدمشون و تو حسرت هیچی نبودم چون امید داشتم و دارم که اگه بیشتر و بیشتر هم تلاش کنم زود تر به اون چیزی که میخوام میرسم و اینم بگم که تونستم توی این مدت به ۱۸ میلیون پول نقد هم برسم پس شما هم میتونین به اون چیزی که میخواین برسین هرچی زود تر دست به کار شین زودتر نتیجه میگیرین راستش درباره ی این پنج روش هم باید از نویسنده این مقاله ها یه تشکر خوب بکنم که به یکی امید و حس خوب میدین پس منم این متن رو تقدیم میکنم به این وبسایت و همه ی دوستان♥️♥️♥️

  گرد نان پدر خویش چه می‌گردی
  پدر خویش باش اگر مردی
  ♥️

 4. محمدرضا می گوید

  سلام روز همگی بخیر دوستان همه چیز پول نیست من زمانی داشتم که پول خرید یه بستنی برا همسرم رو نداشتم ولی هیچوقت اینو تبدیل به ناراحتی نکردم به جای بستنی باهم قدم زدیم و کلی گفتیمو خندیدیم و خدامونو شکر کردیم.الان شکر خدا یه کار خوب پیدا کردم و از خدا هم خیلی خیلی ممنونم بخاطر این زندگی

 5. جواد می گوید

  واقعا جو و فضای کامنت ها فوق العاده بود . امیدوارم همه اونهایی که تو ذهنتونه و دوسش دارین به زودی زود وارد زندگی قشنگتون شه و زندگیتونو زیبا تر کنه.

 6. رضا می گوید

  من عاشق پولم عشق من پوله فکر کردن بهش به من روحیه میده مثبت میشم .دعا کنید پولداربشم خیلی دوستون دارم بوس بوس

 7. khajedehiparvin می گوید

  بهترین عیدی در این روزها برای شروع سال 98 احساس خوب درباره جذب پول و همه چیزهای خوب میتونه باشه. من با 5 تا عکس از 5 راهی که در این مقاله عنوان شده عیدی دخترم رو دادم. امیدوارم بتونه بهش عمل کنه و سال 98 به خواسته هاش برسه. ازتون ممنونم

  1. پشتیبانی سوخت جت می گوید

   عیدی هوشمندانه‌ای انتخاب کردید دوست عزیز؛ موفقیت و شادی برای شما آرزومندیم.

 8. مهدی می گوید

  مقاله عالی بود با تشکر از برو بچ سوخت جت.متشکرم.

 9. علیرضا می گوید

  من به تک تکتون قول میدم ی مدت دیگه شاید فردا ب همتون بگم ک این متن واقعیت داره و متن ب شخصه تجربش کردم …
  از خدا میخوام هرکی تو این دنیا هرچی میخواد ک ب نفع و صلاحشه خدا بهش توفیق کنه

 10. عسل می گوید

  من قانون جذب رو توی مسائل غیر از پولدار شدن تجربه کردم همون چیزی که در تصوراتم بود بدست آوردم.

  1. گلی می گوید

   منم همین طور دوست گرامی! خوشحالم که پیام یکی مثل خودم رو خوندم

 11. farshid می گوید

  man inaro tajrobeh kardam va ghanoone jazb vojood dareh…..mataleb aali boodan

 12. بهار می گوید

  سلام ممنون از سایت خوبتون . خواستم بگم من حدود یک سال روی ماشین دار شدن و خونه دار شدنم تمرکز کردم اول روی اینکه اون ماشینی که دوست دارمو داشته باشم و در مدت دو یا سه ماه صاحبش شدم و بعد از اون روی خونه تمرکز کردم و الانم داریم خونه میسازیم شک نکنید که اتفاق میفته حالا دارم روی پولدار شدن تمرکز میکنم همیشه خودمو میلیونر تصور میکنم که دارم به دیگرانم کمک مالی میکنم انشالله که اینم اتفاق بیفته.

 13. سعید می گوید

  بسار عالی و جذاب راجب موضوع دلخواهم ک در اون ضعف داشتم و عالی روی من تاثیر گذاشت – سپاس

  1. مریم می گوید

   خدا کنه که این مقاله واقعیت داشته باشه ـمنم به آرزوم که پول دار شدنه برسم ومثل الان لنگ ۱۰ میلیون پول نباشم.

   1. گلی می گوید

    آرزو نکن دوست گرامی! تجربه کن تا باور کنی

 14. کلید ثروت می گوید

  ممنون از مطلب خوب تون !
  در قانون جذب همیشه در رابطه با احساس داشتن چیزی قبل از آن بدست آوردن آن صحبت می شود و این موضوع کلید ثروت و رسیدن به خواسته ها معرفی می شود لطفا کمی بیشتر درباره ایجاد این حاساس و روش های این کار توضیح دهید
  باز هم ممنونم

 15. کی پور می گوید

  سلام من کی پور هستم مدیر فروشگاه مهربانو من از کائنات قانون جذب به دست اوردهای بزرگی دارم میرسم و واقعا برام باور نکردنی هست

 16. کیامرز می گوید

  محمد خدا لعنت کنه تو اونایی رو که گفتی من که از حقم نمی بخشم ذره ای خدا لعنت کنه شما ها نظام غیر مقدس کذب شیطانی ما رو

 17. ابراهیم می گوید

  با سلام
  دوستان خوب من اسمم ابراهیمه . از خدا همیشه سلامتی دوستانم رو خواستم . همیشه برای دوستام آرزوی ثروت و آرامش داشتم و خواهم داشت . من مطمئنم اگر شماها تک تکتون ثروتمند بشید از پولهای من کم نمیشه پس همیشه دعاتون میکنم که بی نیاز باشید از خدا می خوام همیشه تن تک تک همه شمارو که این مطلب رو میخونید سلامت بداره . خوب و خوش و خرم باشید در پناه خدای مهربان .

  1. بشارت می گوید

   در پناه خدا باشیین و موفق

  2. Nasrin می گوید

   تشکر از موضوعات بسیار جالب و پر محتوایتان، واقعأ مطالب بسیار سازنده و مفید هستند. و از برادرم إبراهیم جان تشکر میکنم که همه خواهران و برادران خود را دعا میکند. خداوند به آرزو هایش برساندش و آنقدر برایش بدهد که خیریه خود را بخیر باز نماید. به سلامت.

 18. اکبر می گوید

  سلام ممنون بخاطر مطالب خوبتون درباره 5روش،
  آیا کسی هم هست که از این راه موفق شده باشد
  نمونه افرادی رو میتونید معرفی کنید!؟

 19. peyman malekian می گوید

  این مطالب درست هستن اما… اگه شما مثبت ترین ذهن رو داشته باشین و کاری انجام ندین اتفاقی نمیوفته . نکته اصلی عمل کردنه.

 20. محمد می گوید

  راز ثروتمند شدن را در سه شماره میگویم شماره 1 ایه شماره 3و 4 سوره طلاق از ومن یتق الله تکرار صبح 3 با ر بعداز نماز مغرب سه بار
  2- بعداز هر نماز حداقل 3 بار آیت الکرسی را بخوانید که با عث قبولی نماز میشود وقبول شدن نماز یعنی سرازیر شدن نعمت به سوی زندگی
  3که تجربه شخصی خودم است سروه مبارکه یاسین بعداز نماز صبح برای امام حسین ع ویاران باوفایش ببین زندگی ات چی میشه

  1. مهدي می گوید

   سلام دوست من بنظرم اطلاعات شمادراین موردکافی نیست پیشنهادمیکنم درهرحوزه ای کتابهای مخصوص همونومطالعه کنیدهرشخص یاهرالگوی تاریخی دریک زمینه خاص تبهرداشته شماباید تمرکزتون روبرای ثروتمندشدن بذاریدروی مطالعه آثارثروتمندان نه چهره های مذهبی

  2. بشارت می گوید

   منم سه تا راز بگم:1-اگه ثروتمند شده بودین اینطور دنبال مطالب جذب ثروت نبودین. 2- اعتقادات بستگی به دین داره ( یه چیزی که برای یکی جواب بده دلیل نمیشه برای همه جواب بده ( پیشوایان دین اسلام فرمودن). 3- یعنی زندگیش میشه اینطوری که بگه من میفهمم بقیه هیچی حالیشون نیست؟!

  3. زهرا می گوید

   سلام آقا محمد قانون جذب با آیات و روایات چه در اسلام و چه در دیگر ادیان توحیدی هیچ منافاتی نداره
   حضرت عیسی ع میفرماید بخواهید تا به شما داده شود بجویید تا بیابید … در اسلام نیز روایت داریم خدا فرموده من همانگونه ام که بنده ام به من ظن دارد این همون قانون جذب هست ت ظن داری که بخشیده میشوی یا مایوسی از بخشش خدا
   تو مطمئنی که خدابه تو میدهد یا در دریافت نعمت الهی شک و تردید دارید وقتی میگویند از راه های اجابت دعا اینه که مطمئن باشی دعات براورده میشه از قانون جذب داره تبعیت میکنه
   خدا در جود ماست و از رگ گردن به ما نزدیک تره و اون همون انرژی است که عالم رو خلق کرده من برای رسیدن به حاجت هام وقتی دعا میخونم از قانون جذب استفاده میکنم و میدونم شنیده میشه درک میشه درکائنات گسترده میشه و به بهترین شکل ممکن به طرف من برگردانده و جذب من میشه

   1. بهنوش می گوید

    موافقم عالی بود بهترین نوع پولدار شدن

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**