6 استراتژی ساده پولسازی با مقدار پولی که دارید

این ها روش نیستند، طرزفکر پولساز هستند...

مدیریت هوشمند پول، چیزی بیش از جمع و تفریق، ضرب و تقسیم است !

این نکته را هم که همه مان بلدیم: کمتر از درآمدت خرج کن، بقیه پولت را سرمایه گذاری کن و هنگام پیری پولدار خواهی بود…

شعار دادن راحت است، اما واقعا کیست که واقعا بداند :

 • چطور پولمان دوبرابر کنیم،
 • کجا چقدر سرمایه گذاری کنیم
 • در بورس کی وارد معامله شویم، کی خارج شویم
 • کی زمین بخریم
 • کی کسب و کارمان را راه اندازی کنیم و …

اما چیزی که اهمیت بیشتری دارد، نگرش ما نسبت به پول است که مانع دست یابی اکثر مردم به درآمد بیشتر و دست یابی به رویاهایشان است.

شما مجبور نیستید راهی را که همه رفته اند و می روند را ادامه دهید. شما اگر تمام درآمدتان را هم امروز سرمایه گذاری کنید، 10 سال بعد باز هیچ کاری نمیتوانید با آن انجام بدهید و یا اگر در رفت و آمد، خورد و خوراک و پوشاکتان صرفه جویی کنید بعد از 10 سال باز در همین جایگاهی که هستید خواهید ماند.

اگر شک دارید همین الان یک ماشین حساب بردارید و دودوتا چهارتا کنید…

پس چاره چیست؟

باورهایی که اکثر مردم درباره پول دارند اشتباه است… این یک حقیقت است؛
شما میتوانید نسبت مستقیم طرزفکر عام مردم را در وضعیت مالی آنها ببینید. اگر میخواهید شما هم به چنین وضعیتی دچار شوید کاری کنید که آنها میکنند، افکاری در سر داشته باشید که آنها دارند.

اما اگر میخواهید ازین جرگه بیرون بیایید پول نمیتواند برایتان کاری انجام دهد، فقط افکارتان است که میتواند شما را نجات دهد؛ یک نمونه ساده‌ی ساختن پول توسط افکار را قبلا در«این چند قانون جذب عجیب، زندگی تان را از ثروت پر میکنند»خواندید.

 

» افکارم میتوانند من را ثروتمند کنند؟

بله، افکارتان به زیبایی و سرعت هرچه بیشتر میتوانند شما را از وضعیت فلاکت بار به وضعیت آزادی عمل کامل هدایت کنند، فقط باید بدانید چطور از افکارتان استفاده کنید، کاری که ثروتمندان در آن استادند…

در مقاله «اگر از قدرت ذهن‌ انسان ها خبر داشتید…» قبلا راجع‌به قدرت بیکران ذهن و آزمایش‌هایی که برای اثبات آن شده صحبت شده اما در این مقاله میخواهیم بپردازیم به اینکه چطور از این قدرت فکر برای افزایش پولی که داریم استفاده کنیم…

خب، چکار باید بکنم؟

شما فقط باید استراتژی هایی که در زیر آمده را انجام دهید.
این استراتژی ها در بینش و نگرش شما را به پول بازیابی میکند و اجازه میدهد مجددا بهترین نگرش ها و اعتقادات را راجع به پول در ذهنتان بگنجانید.

قـانـون فـقـر : افراد فقیر فقط به این علت فقیرند زیرا هنوز تصمیم نگرفته اند ثروتمند شوند.

اگر تصمیم گرفتید ثروتمند شوید، کافیست این 6 استراتژی ساده پولسازی با مقدار پولی که دارید را بلد باشید :

 

1. راز این است که هیچ رازی وجود ندارد

بله، درست خواندید. نیازی نیست ساعت ها را در کتابخانه ها و کتابفروشی دنبال کتابی با این عنوان‌ها بگردید:

 • “راز های ثروتمند شدن”
 • “چگونه سریع ثروتمند شویم”
 • ‘تکنیک های سریع پولدار شدن’

شما باید تصمیم بگیرید خودتان سرنوشتتان را در دست بگیرید و راه ثروتمند شدنتان را پیدا کنید.

راه های قبلی و راز های مخفی تماما رفته و فاش شده اند.
بهتر است که فقط شروع کنید، تنها اصل اساسی که در رابطه با مدیریت پول از قرن ها پیش باقی مانده در کتاب “ثروتمندترین مرد بابل” که در سال 1926 چاپ شده است را در ذهن داشته باشید : همیشه کمتر از درآمدتان خرج کنید. این اصل اولیه مدیریت پول است که در کتاب ثروتمندترین مرد بابل به عنوان استراتژی ثروتمند شدن از آن یاد شده.

 

2. خوشبختی از مدیریت صحیح توقعات‌مان نشأت میگیرد

هیچ کالای نهایی در زندگی وجود ندارد که با خریدن آن دیگر تمام نیازهایتان برطرف شود. همیشه کالایی بهتر وجود دارد و یا تولید خواهد شد. پس به امید اینکه “اون رو هم اگه بخرم دیگه تمومه…” نمانید… برای خروج ازین تله بهتر است توقعات تان را کمتر و طرزفکرتان را بلند مدت کنید.

بجای الان ،دو هفته دیگه، 3 ماه دیگه به 2 سال دیگر بیاندیشید که چطور تصمیم الانتان بر هدف نهایی تان تاثیر میگذارد؟

 

3. هرچیزی را بخواهید میتوانید داشته باشید، اما نه همزمان !

فقط پولتان را بر روی چیزهایی که مهم نیست خرج نکنید؛ اما هرچقدر میخواهید برای چیزهایی که میخواهید بدست آورید پول خرج کنید.

شما عشق ماشین ندارید؟ خب پول کمی برایش خرج کن؛ اما عاشق مسافرت کردن هستید؟ پولتان را اینجا خرج کنید؛ شما با اینکار 2 چیز بدست خواهید آورد :

 1. چیزی که میخواستید
 2. اعتماد به نفسِ از بدست آوردن آن (که مهم تر از پولی است که دارید)

 

4. ‘عالی’ = دشمن شماره یک ‘به حد کافی خوبه’

خیلی وقت ها احساس شکست میکنیم… زیرا دنبال کمال و بی عیب و نقص بودیم که بدست آوریم؛
اما هیچ کاری انجام نمیدهیم، آن کاری را هم که میخواستیم شروع کنیم ، شروع نمیکنیم !

چون فکر میکنیم اگر اون ایده آلی که در ذهنمان داریم نباشه، اصلا بهتره کلا وجود نداشته باشه.
همیشه به خاطر داشته باشید : هرکاری که ارزش انجام دادن داشته باشه, حتی نصف آنرا هم انجام دهید بهتر است ازینکه هیچوقت انجام ندهید.

 

5. بهانه تراشی دیگه خریدار نداره

رئیس جمهور، همسر، والدین ،دوستان و … مقصر اوضاع مالی شما نیستند؛ بله درست خواندید. این افراد مقصر نیستند، مقصر اصلی خودتان هستید !

این همان طرزفکری است که افراد ثروتمند به خوبی از آن استفاده میکنند… شما اگر افراد متوسط به پایین جامعه دقت کنید در هر اوضاع شرایطی از وضع موجود ناراضی اند و وضعیت مالی شان هم همانی است که بود !

اما افراد ثروتمند در هر شرایط و اوضاعی پولشان را میتوانند بدست آورند، آنها برایشان مهم نیست اوضاع چطور است، آنها خودشان اوضاع و شرایطی که میخواهند را ایجاد میکنند.

 

6. هیچکس به اندازه خود شما به درآمدتان اهمیت نمیدهد

پس منتظر فرشته ای نباشید که به زندگیتان بیاید و راه درست را نشان تان دهد که عاری از خطا باشد و بتوانید صحیح و سلامت بدون ریسک به ثروت برسید؛ شما یک عقل سلیم و یک غریزه دارید که شما را تا به امروز از اوضاع و شرایط مختلف نجات داده، پس ادامه دهید و از آنها استفاده کنید.

برای ساختن 100 میلیون تومان پول را به عنوان پروژه اجرا کنید، حتما این راهنمای عملی را دنبال کنید.


بهترین آموزش‌ها برای افزایش هوش مالی
در شرایط اقتصادی ایران
 را رایگان دانلود کنید :

برای مشاهده لینک‌های دانلود پکیج ذهن پولساز - کلیک کنید

این یک محتوای ویژه است !

33% تخفیف اشتراک سه ماهه


25 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. hamid4id می گوید

  درود بر شما من حدود 28 ساله در مورد موفقیت و کسب کار تحقیق میکنم ب این نتیجه رسیدم ک همه چی ب خودباوری ما بستگی داره هر چ بیشتر بهتر. بهترین راه بالا بردنش هم تلقین مرتبه .

 2. چه فرقی میکنه می گوید

  سلام با تشکر از همه.شما نظر منفی ها یه سوال دارم ازتون. اگه تو یه قاری کلی کنج باشه و کاملا تاریک باشا و صدا هایه وحشتناکی ازش بیرون بیاد چیکار میکنید. خب حالا وجدانا اگه نترسید چیکار میکنید شما اصلا امتحان کردین چیزیو تو زندگی همیشه دو حالته یا میشه با نمیشه دیگه چنسش فرق میکنه فقدنترسین خب چی میخواد بشه درد موقته سختی موقته دیگه تهش برید تمومش کن از نو شروع کن چی میخواد بشه.نترسین امتحان کنین میگن تجربه را تجربه کردن خطاس خب شاید مال شما متفاوت باشه اصلا بلند شیدن تا حالا با یه حرف زود جو گیر میشینو خیلی زودم خسته خیلی هایی رو که مسخره میکنین خیلی از شما سر طر هستن کسایی که به این سایت مراجعه میکنن مثل خودم دنبال یه راز مخفی نباشن .دنبال عراده باشین افرادی که به این سایت مراجعه میکنن عراده برنامه ریزی ندارن.ایشالا که طرز فکر همتون عوض شه.زود خسته نشین. نترسین.ومتفاوت باشین.موفق باشین

  1. ابوالفضل می گوید

   من حدود۷۰ میلیون دارم ولی نمیدونم چیکار کنم که دیگه کارخونه نرم یه شغلی میخوام بزنم که ماهانه روش حساب کنم به نظرتون چیکار کنم

  2. سیامک می گوید

   خاک بر سرت با این همه ایراد نگارشی توی متن کوتاهت

 3. م.الف می گوید

  با سلام یک راه حل خوب چگونه ثروتمند شویم….در ایران یا رانت یا تقلب یا دزدی در شغل مربوطه و از همه مهمتر آقا زاده بودن یک پکیج کامل دزدی برای ثروتمند شدن پس در أین کشور دنبال پول دار شدن نباش چون این حکومت مردم را طبقه بندی کرده پس در طبقه ای که عامه مردم هستن (نه آقا زاده نه خانواده جانباز نه شهدا نه سپاهی نه رانت اطلاعاتی نه…،)پس دنبال پولدار شدن نباش فقط تقلا کن از این باتلاق چهل ساله پایین تر نری(اینم کتاب در أین مملکت چگونه بدبخت نشویم ) راه کلیدی رو براتون گذاشتم به امید موفقیت شما خوانندگان محترم فقط تقلا کن بدبخت تر نشی…باتشکر

  1. محمود می گوید

   دمت گرم زدی به هدف، ازنظرمنابع در دنیا جزو اولین ها هستیم ولی از نظر رفاه درمنطقه ی خودمون آخریم !به همین دلایل دوست خوبمون چون ثروت و قدرت دست یه عده ای هست بقیه محرومن

 4. sasan می گوید

  هرکس هر چی فکر میکنه همون فکرش بهش جواب میده.به همین نسبت که همش حرفه میتونی ازش نتیجه بگیری و اونی که بهش اعتقاد داره هم به اندازه باورش ازش نتیجه میگیره

 5. علیم می گوید

  باسلام
  من با اون قسمت مقاله که گفته شده ذهن ما همه کارو انجام میده موافقم.داستان زندگی من طولانیه اگرمختصر بخوام بگم من شرایط مناسبی نداشتم بعد از کلی تحقیق وخوندن کتابهای مختلف تو زمینه موفقیت متوجه شدم ثروت ساختن فقط یه بازی ذهنیه واین باورهای ماست که مارو به سمت ثروت یا فقر هد ایت میکنه الان یک ساله که دارم روی خودم کار میکنم و باورهای گذشته رو تغییر میدم و نتیجه خوبی گرفتم البته اینکاره یه روز دوروز نیست ؛چون باورهای گذشته مامثل سیمان به مغذمون چسبیده ولی باتکرا ر مداوم شدنیه،باورهای منفی گذشته رو باید شناسایی کنیم و جاش باورهای مثبت بزاریم .
  به امید روزی که تمام خوانندهای این مطلب در ثروت زندگی کنن. انشاالله

 6. بهرام می گوید

  با سلام خدمت تمام دوستان کوتاه و مختصر عرض میکنم هیچ کدومتون حتی یکبار این جملات و یادداشت نکردید یا فکر نکردید همین که مطالعه کردید فورا جبهه گرفتید و نظرات خودتون و مطرح کردید ببینید اخر راه حلی که گذاشته شد 6.هیچ کس به اندازه خودتان به درامدتان اهمیتی نمیدهد پس مطمئنا انتظار نداشته باشید یک شخص ثروتمند بیاد و بهتون بگه این تومن پولتو بردار و به این کار بزن خودتون هم میدونید که تو هر کاری سود و ضرری هست ایا بعد از ضرر باز هم سمت همون شخص میرید پس راه حل هایی که گذاشته شده رو خودتون با افکار خودتون بسازید جهت رشد و موفقیت خودتون و اگر موفق شدید این رو یک راز در قلبتان نگه دارید طبقه راهنمایی ها طرز فکر هر شخص باعث پیشرفتش میشه پس بیاین با طرز فکر های مختلف ایندمون و بسازیم.متشکرم

 7. میلاد می گوید

  اون چیزی که همه دنبالش هستید کار آفرینی هست ..یعنی یک نیاز ولو یک نیاز خیلی پیش پا افتاده از زندگی رو شما براش یک ایده دارید، سپس روی ایدتون سرمایه گزاری میکنید و به مرحله اجرا میرسونید …. البته نباید از همون اول توقع سود داشته باشید باید یه مدت پاش وایسید که به ثمر بشینه ، شاید یک سال هم زمان ببره … و در آخر به نتیجه و ثمر دست میابیید .. یه چیزی هم دوستانه بهتون بگم با گشاد بازی هیچ کس پولدار نمیشه

 8. افشین محمدی شیراز می گوید

  عالی بود صحبت همه مثبت و خنثی و منفی اما،،، شما بیاید با انرژی مثبت ملایم و شخصیت و اقتصاد و بازار و برخورد ملایم یک شخصیت بسازید برای شخص خودتان بعد افراد و کار مقابل خود را طبق اون چن تا چیز که گفتم ترکیب شود آن را آنالیز کنید هرکدام را نخواستید پوشه ان را ببندید و یکی بعد را باز کنید اینجا هست که میتوانید تصمیم عالی برای سرمایه گذاری بگیرید و حتما اون چندتا را درون خود جا دهید تا فرم فکری خوبی به خود بگیری برای تصمیم گیری عجله نکن باحوصله با استرس نمیشود

 9. علی الیاسی می گوید

  وقتی حس خوبی از پول داشته باشیم وبه ان انرژی و هیجان اضافه کنیم میتوان پولدار شد همه ی دنیا از انرژی به وجود امده و انرژی تمایل شدیدی دارد که به ماده تبدیل بشه

 10. علی می گوید

  این ها همش حرفه.همه ما میتونیم خوب حرف بزنیم ولی عمل هیچی نیستیم

 11. نوشين می گوید

  من ان تومن پول دارم حالا میخوام پولم رو دوبرابر یا سه برابر توی یک زمان مشخص زیاد کنم راهکار چیه؟! این سوالی هست که دنبال جوابشم راهنمایی کنین لطفا فقط این جملات انگیزشی کافی نیستن ما راهش رو بلد نیستیم

  1. سعیددرخشان می گوید

   سلام
   روی یه برگه بنویس و به خودت تعهد بده تا شش ماه اینده میخوام درامدم سه برابر بشه.امضا کن و بهش متعهد باش.
   حالا بیا بنویس چه کاری میتونم انجام بدم که تا شش ماه اینده درامدم سه برابر بشه؟
   بشین فکر کن و هر ایده ای به ذهنت اومد رو یادداشت کن
   اصلا کاری نداشته باش قابل انجام هست یا نه . شماا فقط بنویس
   بعد از اینکه حداقل 20 راهکار نوشتی
   حالا بشین باا تمرکز ببین به کدومون بیشتر علاقه داری انجام بدی
   و اونا رو انتخاب کن
   حالا وقت عمله
   اقدام کن و مطمئن باش که نتیجه میگیری و به خاطر این نتیجه خوب از خدای مهربان سپاسگزاری کن
   شاد و سلامت وثروتمند باشی دوست عزیز

 12. ز .ک می گوید

  باعرض سلام وتشکر از راهکارهایتان . ولی باید پذیرفت که تنها با فکر مثبت وراهکارهای ارائه شده نمیتوان پولدار شد و پول بدست آورد .

 13. ز .ک می گوید

  باسلام ممنون از راهنمائیهایتان ولی اینها منبع در آمدی نیستند سوءال من این بود چگونه میتوانیم کسب در آمد کنیم .صرف اینکه خیال پولدار شدن را در سر پروراندن انسان را پولدار و سرمایه دار نخواهد کرد اسنطور نیست ؟

 14. علی می گوید

  ممنون از اطلاعات خالصانه و مخلصانه‌تان.

 15. مرتضوي می گوید

  بسیار مطلب خوبی بود . سپاسگزارم

 16. agahi90.ir می گوید

  بسیار عالی بود
  سپاسگذارم

 17. مستانه می گوید

  باز ی مقاله ی انگیزشی..اصلن راهکاری واسه افزایش درامد بصوتر کار و حرفه و شغل پیشنهاد نمیدید…مثلن من اندتومن پول دارم ..الان چکارش کنم…ک ضررنکنم

 18. smostafa می گوید

  ممنونم

 19. naslebartar7586 می گوید

  به نظر من مشکل سر اراده است ما تا ارده نداشته باشیم نمی توانیم قدم از قدم برداریم به تمام کسانی که واقعا تصمیم دارند وارد عرصه موفقیت و خوشبختی شوند توصیه می کنم مقاله ” اراده پولادین ” رو در همین سایت بخونن . آنوقت کل زندگی شما در چند دقیقه تغییر می کند . اگر کسی واقعا خواستار موفقیت باشد تحت هیچ شرایطی نمی تواند به گفته های این مقاله عمل نکند . شما به انسانی تبدیل خواهید شد که کسی دیگر نمی تواند جلوتان را بگیرد حتی خودتان. من هم دقیقا مثل شما بودم اما الان زندگی ام تغییر کرده . مقاله اراده پولادین اولین و اصلی ترین و مهمترین مقاله ایست که قبل از هر مقاله دیگر باید خوانده شود.
  پیروز باشید.

 20. smostafa می گوید

  سلام
  ممنون از مطالب مفیدتون
  به نظر شما علت اینکه مطالب رو میخونیم اما بهشون عمل نمی کنیم چیه ؟؟؟
  به شخصه نصف بیشتر مقاله هاتون رو خوندم اما در کل شاید به 5 یا 6 نکته از این همه نکات عمل کردم .
  مشکل کجاست ؟؟؟

  1. Milad2091 می گوید

   به این دلیل که صرفا انگیزشیه
   مثل مطالب موفقیت که روز به روز مجلات و سایت ها در این زمینه زیاد و زیادتر میشه اما مردم فقط میخونن و عمل نمیکنن . و یه نکته اینکه کلیت تمام مطالب این سایت در همون یه هسته موفقیت میچرخه و فقط بازی با جمله بندی و کلماته
   که البته مطالب کاملا عالی و فوق العادست و عرض بنده اینه چون کلا ما در کار عملی محرکی جددی نداریم و اگر دستوراتی عملی یا نمیدونم یه برنامه پیش رومون قرار بگیره شاید جددی تر حرکت کنیم و مطالب این سایت رو درک کنیم

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**