8 ترفند ذهنی که دیگران عاشق معاشرت با شما میشوند

 

وقتی هدفی در زندگی دارید و برای رسیدن و تحقق آن هدف هرکاری از دست تان بربیاید بخواهید انجام بدید، مطمئن باشید شما با مردم سر و کار خواهید داشت…

مردمی که باید از شما حمایت کنند، مردمی که باید از شما خرید کنند و مردمی که قرار است هوادار شما، شرکت یا محصول شما باشند؛ شما بدون در نظر گرفتنِ مردم، جای دوری نمیتوانید بروید. 

هرکار بزرگی بخواهید انجام بدهید، باید بتوانید با دیگران معاشرت کنید، صحبت کنید، متقاعد و جذب شان کنید. اما چطور؟

قبلا در چندین مقاله (پرطرفدار ! – مثل این نوشته و این یکی) راه هایی برای جذب و متقاعد کردن دیگران به صحبت با شما و ایجاد مکالمه منتشر کردیم، اما در این مقاله میخواهیم با چند ترفند ذهنی، به شما کمک کنیم بتوانید در روابط تان با دیگران تاثیرگذارتر عمل کنید.

شما اگر بتوانید رابطه ای موفق و خوشایند با دیگران ایجاد کنید، دیگر کارها راحت تر خواهند شد.
طبق آمار، مشتریانی که رابطه خوب و دوستانه ای با فروشنده برقرار میکنند، اعتماد بیشتری به صحبت های فروشنده میکنند و خرید شان راحت تر است.

برای مثال اگر بخواهید برای ایده تان سرمایه گذار جذب کنید؛ شما نیاز دارید ایده و چشم اندازتان را به قیمت سرمایه مورد نظر به سرمایه گذار بفروشید، حال اگر بتوانید با چند ترفند ذهنی احساس مثبتی در وی نسبت به خودتان ایجاد کنید… طبیعتا کار شما بسیار راحت خواهد شد.

نه تنها در امر فروش و کسب و کار و تجارت؛ بلکه در زندگی روزمره هم هرچقدر بهتر بتوانید با مردم ارتباط برقرار کنید، به همان میزان اعتبار اجتماعی و شخصیت بالاتری در بین مردم خواهید داشت.

 

آلدوس هاکسلی
آلدوس هاکسلی

 

در این مقاله تصمیم داریم 8 ترفند روانشناسی به شما یاد بدهیم که با استفاده از آنها بتوانید احساس مثبت در ارتباطات تان و در طرف مقابل ایجاد کنید. شما به کمک این 8 ترفند روانشناسی قادر خواهید بود با کمترین تلاش دستآوردهای بزرگترین از طریق دیگران بدست آورید.

آماده اید با این 8 ترفند ذهنی در هر رابطه ای پیروز شوید؟ خب شروع کنیم…

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای مشترکین VIP سوخت جت ممکن است

تهیه یا تمدید عضویت ویژهورود برای اعضا

در همین زمینه، بخوانید :

4 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. mahnaz eslahi می گوید

  موضوعش جذابتر از محتواش بووود

 2. Mohammad123 می گوید

  خيلي عالي بود مطالب جديد و مفيدي از اين مقاله ياد گرفتم

 3. abbaszali می گوید

  مقاله خوبی بود.تشکر

 4. amir shojaee می گوید

  این مقاله از شما بعید بود .خیلی سطحی و توضیح موارد واضح بود

دیدگاه تان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**