خلاصه کتاب دهه تعیین کننده نوشته مگ جی

چرا دهه 20 زندگی بسیار مهم است؟ و چطور میتوان از آن نهایت بهره را برد؟

کتاب دهه تعیین‌کننده با تکیه بر انبوهی از داستان‌های شخصی و واقعی ادعا میکند که دهه سی زندگی، یک دهه جدید مثل ده بیست زندگی نیست. نویسنده کتاب مگ جی، از تجربیات گسترده‌اش به عنوان روانشناس استفاده میکند که به کسانی که در دهه 20 زندگی‌شان هستند، چندین توصیه کند.

توصیه‌هایی در مورد انتخاب شریک زندگی، تشکیل خانواده، انتخاب شغل و به طور کلی توصیه‌هایی برای استفاده از این دهه به بهترین نحو ممکن. جی دلیل می‌آورد که چرا سال‌های بین 20 سالگی تا 30 سالگی سال‌های تعیین اهداف جدی ست و از آنجایی که مغز بزرگسالان در این دهه در انعطاف‌پذیرترین حالت خود قرار دارد، از همینجا ست که هر فردی باید برای رسیدن به اهدافش قدم بردارد.

 

دانلود خلاصه کتاب

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت نش می‌گوید

  آفرین دختر.چقدر خوشحالم که آدمایی مثل تو راحت از چیزهایی که براش زحمت کشیدن و بدست آوردن براحتی میگذرن و این نشاندهنده روح بزرگ توست.
  سپاس

 2. کاربر سوخت جت دی می‌گوید

  من دوره توربو رو شرکت کردم اما هیچی برام بالا نمیاد.من هزینه کردم و این درست نیست

  1. کاربر سوخت جت ان می‌گوید

   سلام وقت بخیر
   شما میبایست با شماره تماس ثبت نامی وارد حساب کاربری خودتون در سایت بشید برای این منظور از قسمت منو در سایت گزینه ی ورود را انختاب نمایید
   اگر مشکل شما رفع نشد از قسمت منوی سایت در بخش پشتیبانی آنلاین تیکت ثبت کنید

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**