خلاصه کتاب نظم یعنی سرنوشت نوشته رایان هالدی

کتابی در مورد قدرت کنترل خود

کتاب نظم یعنی سرنوشت از فضایل مکتب رواقی استفاده می‌کنه تا زندگی‌ای رو که با انضباط شخصی هدایت می‌شه، به خواننده ارائه بده. این خلاصه کتاب نشون می‌ده که چطور کنترل بدن، افکار و احساسات، پیش‌نیاز تسلط بر هر چیز دیگه‌ای ست. کتاب از چهره‌های تاریخی برای نشون دادن اینکه چطور چیزهایی مثل خواب، ناراحتی و مهربانی با عظمت پیوند می‌خورن، استفاده می‌کنه.

رایان هالیدی فیلسوفِ رواقی مدرن، نویسنده و به تازگی صاحب کتابفروشی به نام ایوان نقاشی شده . کتاب‌های اون «موانع خودِ مسیر هستند» ، «نفسِ تو، دشمن تو ست»، «فلسفه رواقی روزانه» و پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز، «سکون کلید» هستند. کتاب‌هاش  بیش از پنج میلیون نسخه به فروش رفتن و به بیش از 40 زبان ترجمه شدن. کتاب نظم یعنی سرنوشت دومین کتاب از مجموعه فضیلت رواقی این نویسنده هستش .

 

دانلود خلاصه کتاب

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

  خانوم گل یاری بسیار ممنون

  1. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

   خوشحالم که دوست داشتید

 2. کاربر سوخت جت 1056 می‌گوید

  در بخشی از کتاب گفته میشه مهم نیست کی بیدار میشی کی شروع به کار میکنی فقط مهمه که بتونی یک برنامه سخت در روتین روزانه قرار بدی
  و در قسمت دوم گفته میشه بهتره صبح زود بیدار بشی که بتونی بر ساعات آرامش صبح مسلط بشی ‌‌‌‌…
  به نظر من بهتره بگیم بهتره صبحها زودتر بیدار بشیم و یا اگر نتونستیم زود بیدار بشیم باید بتونیم بر ساعات پیش رو مسلط بشیم و قدرت داشته باشیم.

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**