خلاصه کتاب گام‌های غول‌آسا – نقشه صعود آنتونی رابینز ۹

 
⚡ این آموزش قسمتی از برنامه‌ی یک‌ساله‌ی «نقشه‌ی صعود» از آنتونی رابینز است.

آنتونی رابینز در کتاب 365 گام به سوی موفقیت، با زبانی ساده تکنیک‌ها و دستورالعمل‌هایی را در اختیار شما قرار می‌دهد که به کمک آن‌ها می‌توانید به سوی زندگی‌ بهتر قدم بردارید و به آرزوهایتان دست یابید.

این روزها وجود آدمی، نیاز مبرمی به تکیه‌گاهی فکری و معنوی دارد تا بتواند از پس مشکلات عدیده که در مسیر او قرار می‌گیرد برآید. اگر خوب دقت کنید خواهید دید تمامی انسان‌هایی که در جهان کنونی توانسته‌اند دگرگونی حاصل کنند، از یک نگرش بسیار زیبا برخوردار بوده‌اند و وجودشان سرشار از امید فراوان است.

عوامل و انگیزه‌های مختلف در درون آدمی، او را بدین سو و آن سو می‌کشاند. می‌توان مطالبی را که باعث شادی در او می‌شوند، بررسی و ریشه‌یابی کرد. بزرگانی مانند مولانا، حافظ، بتهون، داوینچی همواره یک رمز مشترک را دارا بوده‌اند و آن شناخت عمیق از وجود خود بوده است.

آدمیان به دلیل عدم درک متقابل از یکدیگر باعث تولید انرژی‌های منفی در یکدیگر می‌شوند. اگر شما بتوانید نخست خود را سپس دیگران را بشناسید، می‌توانید بسیار استادانه به گونه‌ای حرکت کنید که نه تنها وجود خود را سرشار از انرژی‌های مثبت نمایید، بلکه تأثیر بسیار مثبتی را در دیگران برای شناخت خودشان بگذارید.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) یکی از کپسول‌های شناخت انرژی می‌باشد که در کتاب 365 گام به سوی موفقیت (Giant steps: small changes to make a big difference daily lessons in self-mastry) به خوبی شما را به سرمنزل مقصود، هدایت خواهد کرد.

 

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**