رابرت گرین کیست؟ با استاد قوانین سیاه قدرت و نفوذ آشنا شوید

آیا فکر می‌کنید که هیچ دلیل ندارد که عده‌ای همیشه قدرت را بر دست دارند و بیشتر مردم زیر دست هستند؟

آیا برایتان عجیب نبوده که چرا بعضی از افراد مانند آب خوردن در دل هر کسی نفوذ کرده و آن‌ها را به انجام هر کاری وادار می‌کنند؟

آیا تعجب نکرده‌اید که چرا بعضی از افراد کاریزما و قدرت آن‌چنان عجیبی دارند که همه‌ی مردم در هر جمعی به آن‌ها احترام زیاد می‌گذارند؟

رابرت گرین ۳۰ ساله تحقیق کرده که جواب این سوال‌ها را به شما بدهد.  کسی که تصمیم گرفت قوانین قدرت را از چنگ عده‌ای خاص درآورده و آن‌ها را در اختیار عموم بگذارد.

رابرت گرین از همان ابتدا می‌دانست که قوانینی وجود دارد
که از دسترس مردم عادی کاملا خارج شده است
چون یادگیری این قوانین به هر کسی توانایی قدرت و نفوذ عجیبی می‌دهد

در این مقاله به این راز پی می‌برید که چرا آموزش‌های رابرت گرین شما را به قدرتی می‌رساند که کمتر انسانی به آن مجهز است و آن قدرت عجیب نفوذ در دیگران، ایجاد علاقه در آن‌ها، سطله بر دیگران و انجام کاری توسط آن‌هاست که دقیقا شما می‌خواهید!

در صورتی که شما هم به مفاهیمی مثل قدرت و نفوذ علاقه‌مند هستید و می‌خواهید عمارت شخصیت خود را با آجرهایی از جنس قدرت، عزت نفس و تأثیرگذاری بازسازی و نوسازی کنید، پیشنهاد می‌کنم که این مقاله را از دست ندهید.

 

رابرت گرین کیست؟ نگاهی گذرا به زندگینامه سرشناس‌ترین چهره‌ی قدرت و نفوذ در دنیا

چهارده روز از ماه مه سال 1959 گذشته بود که فرزندی به نام رابرت در خانواده‌ای یهودی‌مسلک چشم به جهان گشود. خانواده گرین در شهر لس‌آنجلسِ ایالت کالیفرنیای آمریکا زندگی می‌کردند.

 

خانواده او از نظر مالی و اقتصادی کاملاً معمولی بودند. پدرش، لوازم شستشو و تمیزکاری می‌فروخت و مادرش، خانه‌داری می‌کرد. البته مادر رابرت به دلیل علاقه‌ای که به هنر و کتاب‌خوانی داشت، تأثیر عمیق و ژرفی روی کوچک‌ترین پسرش، رابرت داشت و او را هم به کتاب و کتاب‌خوانی علاقه‌مند کرد.

رابرت پس از پشت سر گذاشتن دوران مدرسه، وارد دانشگاه ویسکانسین-مدیسون (Wisconsin-Madison) شد و رشته مطالعات کلاسیک را برگزید. این رشته، تجربه بسیار عجیبی برای او رقم زد و باعث آشنایی او با انسان‌های برجسته و تأثیرگذار تاریخ شد. در واقع مطالعات او در این رشته، او را به مفهوم قدرت، تأثیرگذاری و جاودانگی در تاریخ علاقه‌مند کرد.

 

 

رابرت گرین در جستجوی رازهای قدرت دنیا را گشت!

رابرت از کودکی به نوشتن و نویسندگی علاقه داشت؛  نخستین کاری که برای پرداختن به علاقه و کسب درآمد انجام داد، روزنامه‌نگاری در یک خبرگزاری بود.

سردرآوردن از قوانین سیاه قدرت و نفوذ
خواب را از سر رابرت گرین پرانده بود
و می‌دانست که ماجراجویی خطرناکی در پیش دارد

روزی یکی از روزنامه‌نگاران ارشد خبرگزاری، از رابرت دعوت کرد که با هم ناهار بخورند. ظهر که شد، راه افتادند و در رستورانی نشستند. روزنامه‌نگار ارشد، همان ابتدا «مارتینی» سفارش داد. به محض آماده شدن سفارش، فوراً مارتینی را بالا انداخت و زیتون را هم به عنوان «مزه» نوش جان کرد. به همین یک گیلاس قناعت نکرد و دو گیلاس دیگر هم در خندق بلا ریخت.

پس از خوش‌وبش، به رابرت گرین گفت: «مردِ میدان روزنامه‌نگاری نیستی برادر! ایده‌ها و نوشته‌هات برای خواننده معمولی روزنامه، مفهوم نیست. برو جایی که مخاطب، درکت کند.» رابرت، پیشتر خودش هم این موضوع را فهمیده بود و تصمیم گرفت دیگر با آن خبرگزاری همکاری نکند.

دیری نگذشت که رابرت، چمدانش را بست و رهسپار اروپا شد. او از پیدا کردن این قوانین دست نمی‌کشید هر شغلی که از دستش برمی‌آمد را امتحان کرد. ساخت و ساز در یونان، آموزش زبان انگلیسی در اسپانیا، فعالیت در پذیرش هتل در پاریس و کار کردن به عنوان راهنمای تور در دوبلین!

این‌ها تنها چند مورد از مشاغلی بودند که او تجربه کرد. در عین حال، رمان‌نویسی را آغاز کرد و چند رمان نوشت که هیچ‌وقت به سرانجام نرسیدند.

 

 

زمان بازگشت به وطن فرارسیده بود. چمدانش را بست، به فرودگاه آمد و با سرگردانی رهسپار ایالات متحده شد. آنجا هم به عنوان دستیار کارگردان، داستان‌نویس، فیلنامه‌نویس و کارآگاه فعالیت کرد.

در سال 1995، زمانی که 36 ساله بود دوباره به ایتالیا رفت و آنجا با آقایی به نام «یوست اِلفرز» آشنا شد که در زمینه تولید کتاب کار می‌کرد.

شبی با یوست در اسکله‌های ونیز قدم می‌زدند که صحبت از پویایی قدرت در مشاغل به میان آمد. رابرت گرین که استاد شغل‌عوض‌کردن بود، اطلاعات بسیار خوبی در این زمینه داشت و در حین گفتگو با دوستش متوجه شد که در طول تاریخ هم دقیقاً اتفاقات مشابهی در زمینه قدرت افتاده است.

اینجا بود که چیزی که همیشه او را جذب کرده بود خودش را نشان داد: او می‌دانست که همیشه به قدرت علاقه دارد! آنجا ایده کتاب 48 قانون قدرت از ذهن خلاق رابرت گرین متولد شد

وقتی فاش کردن رازهای قدرت برای رابرت گرین دردسر ساز می‌شود!

رابرت گرین که همیشه مجذوب قوانین قدرت بود می‌دانست که این بازی قدرت است که در همه‌ی شغل‌ها و حرفه‌ها زندگی انسان‌ها را می‌چرخاند. در این راستا او تلاش زیادی کرد و دور دنیا را گشت تا به این قوانین پی ببرد.

در جاهای مختلف و در کشورهای زیادی مشغول کار شد. سعی می‌کرد که در همه چیز سرکی بکشد. می‌دانست چیزهایی مهم برای دانستن هستن که مردم عادی از آن خبر نداند. آن‌جا بود که تصمیم گرفت این رازها را بعد از ۳۸ سال پش سر هم جمع کند و آن‌ها را منتشر کند.

تعدادی از این رازها که عمومی‌تر بودند و توانست آن‌ها را بدون دردسر معرفی کند.

تعدادی از آموزش‌های رابرت گرین
هرگز منتشر نشده و در دسترس عموم قرار نگرفتند

البته او کاملا انتظار همچین چیزی را داشت و خودش چون از قوانین سیاه قدرت در جریان بود نگذاشت کاری کنند که ضربه‌ای به او بزنند و یا او را از کاری که می‌کند باز دارند.

نگاهی به زندگی شخصی و خصوصی رابرت گرین (Robert Greene)

در این بخش از مقاله، چند مورد از سوالات شخصی که در مورد زندگی رابرت گرین مطرح می‌شود را پاسخ خواهیم داد:

 • آیا رابرت گرین ازدواج کرده است؟ همسرش کیست؟ در حال حاضر بانویی به نام آنا بیلر (Anna Biller) نامزد رابرت گرین 64 ساله است. این زوج در لس‌آنجلس زندگی مشترکی دارند و بیشتر اوقات کاری خود را به فیلم‌سازی سپری می‌کنند.

 

 • دین رابرت گرین چیست؟ پیرو چه مذهب و مرامی است؟ رابرت یکبار اذعان کرد: «در حال حاضر یهودی هستم؛ ولی تمرین‌های معنوی را سفت و سخت دنبال نمی‌کنم و در این زمینه چندان به خودم سخت نمی‌گیرم. البته به هیچ عنوان خداناباور نیستم. اگر بخواهم شفاف‌تر بگویم، عقاید مذهبی‌ام بیشتر شبیه آلبرت اینشتین است. او نیز به سبب اعتقادات و فلسفه‌ای که داشت، به جای عبادت و کارهای عبادی، بیشتر زمان خود را به کشف، اختراع، مطالعه و خدمت به بشریت می‌گذرانْد.» در حال حاضر او در مورد تعالیم مکتب ذن بودایی پژوهش و مطالعه می‌کند و به این راه و روش، علاقه‌مند شده است.

 

 • ثروت رابرت گرین چقدر است؟ بر اساس مطالعه سایت بِست رایتینگ (Best Writing)، این نویسنده آمریکایی، درآمد دندان‌گیری از طریق فروش کتاب کسب کرده و دارایی او در سال 2023 حدود 7 میلیون دلار برآورد شده است. او بخشی از ثروتش را به سرمایه تبدیل کرده و گفته می‌شود که بیش از این حرف‌ها مال و منال دارد؛ ولی اطلاعات دقیقی از میزان ثروتش فاش نشده است.

 

 • تفریح و سرگرمی رابرت گرین چیست؟ رابرت گرین، یادگیری زبان را بسیار دوست دارد. او با این کار، ذهنش را خلاق و پویا نگه می‌دارد و تاکنون به 5 زبان زنده دنیا تسلط پیدا کرده است. او در اوقات فراغتش به کوه می‌رود و دوچرخه‌سواری می‌کند. اگر وقت داشته باشد، سعی می‌کند شنا را در برنامه روزانه خودش قرار دهد.

 

 • شغل رابرت گرین چیست؟ بام تا شام را چگونه می‌گذراند؟ رابرت، مجنون‌وار عاشق نوشتن است و پیش از نوشتن کتاب 48 قانون قدرت، برای هالیوودی‌ها فیلم‌نامه می‌نوشت. هم‌اکنون نیز با نامزدش آنا، در همین عرصه فعالیت می‌کند. او به موضوع قدرت، نفوذ و تأثیرگذاری علاقه بسیار دارد و در این زمینه، مطالعه و پژوهش می‌کند تا بتواند کتاب‌های جدید و جذابی برای انسان‌ها بنویسد. او علاوه بر این کارها، به عنوان منتور رایان هالیدی، نویسنده معروف کتاب‌های « بازاریابی هکر رشد»، « توصیه‌هایی به جوانی که می‌خواهد به جایی برسد» و « آرامش ذهن، کلید تمام قفل‌ها» فعالیت می‌کند.

 

در این بخش تلاش کردیم مهم‌ترین و کامل‌ترین اطلاعاتی که در مورد زندگی شخصی و خصوصی رابرت گرین منتشر شده است را مرور و بررسی کنیم. رابرت گرین در طول سال‌های فعالیتش همیشه سربه‌زیر و بی‌حاشیه بوده و به همین سبب بیش از این درباره او گفته و نوشته نشده است.

 

ماجرای فلج شدن دست چپ رابرت گرین

سوالی که بسیاری از علاقه‌مندان و مخالفان رابرت گرین مطح می‌کنند این است که آیا یک دست رابرت، فلج شده است؟ بله؛ در حال حاضر عملکرد دست چپ او با اختلال مواجه است. قبل از انتشار کتاب «قوانین سرشت انسان» در سال 2018، سکته مغزی شدیدی، دامن‌گیر رابرت شد. پس از مدتی فهمیدند که بر اثر نیش زنبور، خون در گردنش لخته و باعث سکته شده است.

 

 

این سکته باعث شد که دست و پای چپ رابرت، مدتی فلج شود. هنوز هم آثار و پیامدهای این فلج، او را رها نمی‌کند؛ ولی او با امید و ورزش و کار، خودش را سرپا نگه می‌دارد و هرگز حاضر به تسلیم شدن نیست.

 

بررسی آموزش‌های رابرت گرین: «قوانین سیاه قدرت»

به طور کلی رابرت گرین در پی آن است که از اسرار و قوانین سیاه قدرت پرده بردارد. می‌خواهد بداند این قدرت چیست که تا این حد برای آدم، جذاب و دلرباست. او هر روز بعد از ناشتایی، می‌نشیند به تحقیق درباره قدرت، نفوذ و راه و رسم تأثیرگذاری! تاکنون کتاب‌های مختلفی از این نویسنده چیره‌دست منتشر شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به  «قوانین روزانه»، «بیست و چهار قانون حفظ قدرت»، «قوانین طبیعت انسان»، «33 استراتژی جنگ»، «48 قانون قدرت»، «قانون پنجاهم»، «هنر اغواگری» و «مهارت‌های استادی» اشاره کرد.

 

 

آموزش‌های رابرت گرین؛ جذاب اما خطرناک!

 

این شخص توانا، راه و رسم دستیابی به قدرت، نفوذ و تأثیرگذاری را به خوبی آموزش می‌دهد و همین مسئله باعث شده است که قدرت‌های سیاسی تا حد امکان جلوی انتشار آموزش‌های او را بگیرند.

برخی تصور می‌کنند که رابرت گرین، فقط کتاب نوشته و هیچ مصاحبه، ویدیو یا پادکستی ندارد. این در حالی است که او تاکنون ویدیوها و پادکست‌های مختلفی هم در اختیار علاقه‌مندان و مخاطبان خود قرار داده است. جالب است بدانید که ویدیوهای او هم به اندازه کتاب‌هایش، جذاب و آموزنده هستند.

 

 

سخنان عجیب و نقل‌قول‌های رابرت گرین

در ادامه این بخش از مقاله تصمیم داریم چند مورد از نقل قول‌های جذاب و خواندنی رابرت گرین را در کنار هم بخوانیم:

 • زبان انسان، هیولایی است که کمتر کسی می‌تواند بر آن مسلط شود. این هیولا مدام تلاش می‌کند تا از قفس خود خارج شود. اگر نتوانید این هیولا را رام کنید، وحشی می‌شود و کار دستتان می‌دهد.

 

 • آینده، بی‌تردید از آنِ کسانی است که مهارت‌های بیشتری فرامی‌گیرند و آموخته‌های خود را به شکلی خلاقانه و نوآورانه با هم ترکیب می‌کند.

 • همیشه در دسترس بودن، از ارزش و اعتبار شما می‌کاهد. هر چه بیشتر دیده و شنیده شوید، عادی‌تر به نظر خواهید رسید. اگر عضو گروهی هستید، بد نیست برای مدتی کوتاه آن را ترک کنید. بگذارید دیگران سراغتان را بگیرند، دلتنگ‌تان شوند و بیشتر شما را تحسین کنند. بیاموزید که چه زمانی کمتر دیده شوید تا بیشتر به چشم بیایید.

 

 • تا وقتی در موضع ضعف هستید، هرگز به خاطر حفظ غرورتان نجنگید. در این موارد تسلیم شوید. تسلیم شدن به شما فرصت بهبود و بازسازی می‌دهد. در این حال می‌توانید صبر کنید تا دشمن‌تان ضعیف شود و آن وقت او را آشفته کنید. هرگز به او این فرصت را ندهید که با شما بجنگد و طعم خوش پیروزی نصیبش شود. ابتدا تسلیم شوید، سپس سمت دیگر صورتتان را بیاورید تا به شما سیلی بزند و به زعم خودش آرام شود. بعد در فرصت مناسب ابزاری برای بازپس‌گیری قدرت فراهم کنید.

 • دایناسورها با اینکه بزرگ‌ترین موجودات زمان خود بودند، از بین رفتند. این در حالی است که آن دسته از موجوداتی که توانستند با شرایط جدید محیط سازگار شوند، به زندگی خود ادامه دادند. در زمان تغییرات، انعطاف‌پذیری و سازگاری، منبع قدرت است.

 

 • زمانی که خودتان را در معرض دید جهانیان قرار می‌دهید و پرده از استعدادهای خود برمی‌دارید، بی‌تردید انواع و اقسام کینه، حسادت و سایر مظاهر ناامنی، متوجه شما می‌شود؛ اما به خاطر داشته باشید که نباید زندگی خود را با نگرانی در مورد احساسات ناچیز و بی‌ارزش دیگران سپری کنید.

 • هر کس که مدام تلاش می‌کند خوب باشد، به ناچار در بین این همه آدمی که خوب نیستند، نابود می‌شود و از بین می‌رود.

 

 • وقتی ماه کامل می‌شود، صدف‌ها به طور کامل گشوده می‌شوند. خرچنگی از راه می‌رسد، صدف‌ها را می‌بیند و دلش هوس گوشت می‌کند. پس سنگ یا جلبکی پیدا می‌کند و در دهان صدف می‌اندازد. صدف بیچاره دیگر نمی‌تواند دهانش را ببندد. پس خرچنگ از راه می‌رسد و دلی از عزا درمی‌آورد. چنین است سرنوشت کسی که بیش از حد دهان بگشاید و در برابر شنوندگان اظهار فضل کند!

 • متأسفانه این استراتژی‌های نادرست خودتان هستند که شکست شما را سبب می‌شوند. اصلاً چیزی را گردن حریف و دشمن بی‌انصاف نیندازید. شما مسئول اتفاقات خوب و بد زندگپی خود هستید.

 

 • با افراد سبک‌مغز و کوته‌نظر نجنگید. با آن‌ها همان‌طور رفتار کنید که با کودکان یا حیوانات خانگی رفتار می‌کنید. آن‌ها اینقدر مهم نیستند که روی تعادل روانی شما تأثیر بگذارند.

 • احمق‌ها می‌گویند که با تجربه کردن، چیز یاد می‌گیرند؛ ولی من ترجیح می‌دهم که از تجربیات دیگران بهره ببرم.

 

 • هدف ترس، تحریک واکنش‌های فیزیکی قدرتمندی است که سبب می‌شود یک حیوان به‌موقع عقب‌نشینی کند. پس از عقب‌نشینی باید این حس از بین برود. اگر جانوری پس از عقب‌نشینی نتواند از چنین ترس‌هایی رها شود، زندگی (خوردن و خوابیدن) برایش سخت خواهد شد. ما همان موجوداتی هستیم که از چنین ترس‌هایی رها نشده‌ایم. در نتیجه، ترس‌های زیادی که در وجود ما انباشته شده، دیدگاه ما را در مورد دنیا تغییر داده است.

 

آموزش‌های رابرت گرین در همه‌ی رسانه‌های دنیا خبرساز شده!

نیویورک تایمز (The New York Times)، یواس‌ای تودی (USA Today)، سی.ان.ان (CNN)، نیویورکر (The New Yorker)، نیوزویک (Newsweek)، لوس آنجلس تایمز (Los Angeles Times)، فوربس (Forbes) و هافینگتون پست (Huffington Post)، آثار رابرت گرین را به مخاطبان خود معرفی کرده‌اند. گرین در رسانه‌های تودی شو (Today Show)، سی.ان.بی.سی (CNBC)، ای.بی.سی (ABC) و ام‌تی‌وی نیوز (MTV News) نیز معرفی شده است.

 

 

 

گرین در سال 2013 در برنامه «Talks at Google» شرکت کرد و در مورد کتاب «استادی» خود سخن گفت. اواخر همان سال در «تد» سخنرانی کرد و آموزه‌هایی برای «تغییر خود» ارائه کرد که مجموعه « Microsoft Research» در سال 2016 ارائه او را با عنوان «جنگ، قدرت و استراتژی» آپلود کرد. سال 2019 او در « Talks at Google» حاضر شد و در مورد کتابش، قوانین طبیعت انسان، صحبت کرد.

 

قدرتی که آموزش‌های رابرت گرین به شما می‌دهد!

یکی از سوالاتی که برخی از افراد مطرح می‌کنند این است که آثار و آموزه‌های رابرت گرین به چه درد آدم می‌خورد؟

وقتی این کتاب‌ها را می‌خوانیم یا ویدیوهای گرین را تماشا می‌کنیم، چه قابلیت‌ها و توانمندی‌هایی به جعبه ابزار توانمندی‌های ما اضافه می‌شود؟

در ادامه به چند مورد از فواید و مزایای آموزه‌های رابرت گرین اشاره شده است:

 • کتاب‌های رابرت گرین، ویدیوها و پادکست‌های او مجموعاً به ما کمک می‌کند که مفهوم قدرت، نفوذ و تأثیرگذاری را خیلی بهتر و عمیق‌تر درک کنیم. در گذشته خیلی از انسان‌ها به مفهوم قدرت، به عنوان مفهومی خدادادی نگاه می‌کنند و آن را موهبتی از جانب خدا می‌دانستند. رابرت گرین آمد تا به ما نشان دهد که ما هم با رعایت یک سری نکات می‌توانیم در دل دیگران نفوذ کنیم، عزت نفس خود را افزایش دهیم و شخصیت متعالی‌تر و برجسته‌تری از خودمان به نمایش بگذاریم.

 

 

 • دومین درسی که رابرت گرین به ما یاد می‌دهد، درمان دردهای عمیق روابط است. گاهی مواقع ما ناخودآگاه از کسی شرم داریم و در برابر او نمی‌توانیم از حق و حقوق خودمان دفاع کنیم. رابرت گرین در کتاب‌ها و ویدیوهای آموزشی خود به ما یاد می‌دهد که منشأ این ترس را پیدا کنیم، آن را کنار بگذاریم و با قدرت با طرف مقابل روبرو شویم.

 

 • یادگیری راهکارهای دستیابی به قدرت، نفوذ و تأثیرگذاری، جنبه‌های مختلفی از زندگی ما را بهبود می‌بخشد. به عنوان مثال یک مدیر کسب و کار با یادگیری روش‌ها و قوانین قدرت و نفوذ می‌تواند خیلی بهتر با مشتریان ارتباط برقرار کند و فروش محصولات و خدمات خود را افزایش دهد. این قوانین به بهبود روش‌های تربیتی والدین هم کمک می‌کند و باعث می‌شود روابط بهتری با فرزندان خود برقرار کنند.

 

آثار رابرت گرین؛ شروعی طوفانی برای سَرَک کشیدن به دنیای قدرت و تأثیرگذاری

رابرت گرین بعد از اینکه فهمید که این قوانین سیاه به هر کسی قدرت و نفوذ عجیبی می‌دهد و وقتی که دانست این قوانین فقط در دست عده‌ی خاصی از افراد بود که عموما این افراد با این قوانین هر کسی را اغوا می‌کردند. تصیمم گرفت که این قوانین را فاش کند.

ویدیوهای منتشر شده از سمت رابرت گرین
در جا از همه جا پاک شده و دسترسی به آن‌ها کاملا محدود شد
و هشدارهای جدی به شخص رابرت گرین داده شد. 

اما ما در تیم سوخت جت ، به منبع اصلی این آموزش‌های نادر دسترسی پیدا کرده و اکنون آن‌ها را برنامه‌ی کامل هیپنوتیزم قدرت در اختیار شما قرار داده‌ایم.

 

آیا تاکنون آثار رابرت گرین را مطالعه کرده‌اید؟ جذاب‌ترین و مرموزترین درسی که از این شخصیت برجسته آموخته‌اید، چیست؟ از نگاه شما دستیابی به قدرت و هنر نفوذ و تأثیرگذاری در دنیای امروز، ضرورت دارد یا فقط به عنوان یک مزیت می‌توان به آن نگاه کرد؟ لطفاً نظرها و تجربیات خود را با ما و سایر همراهان سایت سوخت جت در بخش دیدگاه‌ها (زیر این مقاله) به اشتراک بگذارید.

 

 

8 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت لی می‌گوید

  سلام من کتاب ۴۸ قانون قدرت رو خوندم به نظرم کتاب قوی و ارزشمندیه اما از اخلاقیات خالیه هر بار که خوندمش بیشتر عذابم میداد چون با اون خط کشی های اخلاقی که در دین ما هست هیچ کدوم از آموزه هاش هم خوانی نداره
  متاسفانه اینها واقعا قوانین نانوشته جهان اطراف ماهستند ولی هرکسی مرد انجام اونها نیست من با اینکه واقعا لازمشون داشتم نتونستم انجام بدم چون به نظرم انسانی نیست

 2. کاربر سوخت جت کی می‌گوید

  سلام
  خدمت عوامل سوخت جت
  پکیج هیبنوتیزم قدرت را چطور باید تهیه کرد
  سپاسگذارم از راهنمایی شما
  برقرارباشید

 3. کاربر سوخت جت کی می‌گوید

  سلام،تقریبا از اول سال با آقا رنه سینانی و حوزه فعالیتش آشنا شدم ،وپیگیری کارهای که انجام میده هستم،تا ۳ماه پیش که دوره ۱۲ ستون استاد را تهیه کردم ،وکلا زندگیم دگرگون شد،وزندگی الانم به دو قسمت تقسیم شده ۱_زندگی گذشته یعنی قبل آشنایی با رنه و دیدگاهش بدنیا،۲_ بعد از آشنایی با رنه وتهیه دوره ۱۲ ستون پولسازی،درست زمانی من دوره استاد را تهیه کردم همان شبی که پول واریز کردم برای دوره فردای اون روز بدترین اتفاق ممکن برام رخ داد،وعزیزترین آدم تو زندگیم یعنی مادرم را از دست دادم.شرایط واقعا سخت بود الان که این متن را دارم مینویسم اشک تو چشام جمع شده ویاد اون روز میوفتم ،مغزم هنگ کرده بود،بیخیال رفقا خدا خودش برنامه ریزی کرده بود که چطور وکی باید من مسیرم رو عوض کنم و همان زمان اتفاق افتاد،به لطف خدا و با کمک دوره استاد همه اتفاق های خوب برام افتاد،از زمان که دوره را شروع کردم همه چی عوض شد و یک رنگ بوی دیگه گرفت،شاید بگین طرف خول شده ،میگه درست روز مرگ مادرش ،که واسه هر انسانی یک اتفاق غم انگیزه ورق زندگیش برگشته اتفاقات خوب براش افتاد،اره من خول شدم ولی دوست عزیز این خول شدنه خیلی بهم حال میده، سپاسگذارم از خدا که مسیر درست را بهم نشان داد،خدایا شکرت، از استاد سینانی هم خیلی خیلی سپاسگذارم که با راهنمایی خوبشان کمک می‌کنند، که اونائی دنبال یک تغییرات اساسی تو زندگی هستند، با تهیه دورهایی استاد همه مشکلات زندگی به نظر من خود به خود حل میشه.
  شاید بعضی از دوستان بگن دوره استاد درباره ۱۲ ستون پولسازیی،چه ربطی به تمام زندگی داره،که همه مشکلات را حل کنه،
  بله ولی شما وقتی وارد اجرایی دوره میشی،از همان اول پله پله از اون ستون که بالا میری به متوجه میشی واقعا جای درستی آمدی اتفاقهای خوب پشت هم برات میفته،البته به شرط اینکه نخواهی زیرآبی بری وچند پله را بیخیال شی یا به قول استاد بپری،عین بچه آدم حرف گوش میکنی و حواست را به تمرینات استاد میدی بعدش دیگه برو حالش ببر ،من خودم به شخصه آمده بودم واسه زودتر به پول رسیدن این دوره را تهیه کردم ولی شکر خدا این دوره یک پکج کامل دوره زندگی واقعا،
  به همه کسانی که. این مطلب را می خوانند پیشنهاد میدم که دوره ۱۲ ستون را تهیه کنند ،ممنون از وقتی که برای خواندن این متن گذاشتید،سپاسگذارم
  برقرارباشید ،❤️❤️❤️

 4. کاربر سوخت جت ... می‌گوید

  وقتی کسی به من چیز جدیدی می‌آموزد و یا کسی پنجره ی جدیدی برای من باز می‌کند کوچکترین چیزی که می‌توانم به او بگویم این است که :

  “من که هیچ ،تمام کائنات به تو احترام میگذارند”

  دمت گرم

 5. کاربر سوخت جت ری می‌گوید

  ایده بسیار جالب و کاربردی برای یادگیری درست کردین خسته نباشید ،ویدئو های آموزشی 30عدد هستند و پادکست ها 3تا؟

 6. کاربر سوخت جت اس می‌گوید

  کتاب ۴۸ قانون استاد خیلی خیلی خوبه.

 7. کاربر سوخت جت هر می‌گوید

  سلام و ادب دارم خدمت تان
  من متاسفانه کتاب های رابرت گرین را تاکنون نخوانده ام و این مطالب ارزشمند را کاملا خواندم و مطالب جالب را یادداشت کردم و علاقمندم با اثار ارزشمند او آشنای پیدا کنم . بایت مطالب خوب و ارزشمندتان سپاسگزارم. قربانت طاهر از کوردستان سرفراز و قهرمان که هبچ وقت در هیچ برهه تاریخی تسلیم ظالمان نشدند و سر فرود نیاوردند.

 8. کاربر سوخت جت دی می‌گوید

  سلام
  نقطه نظرآقای رابرت گرین درمورد تجربه رو من با همه وجودم حس کردم وچشیدم وهمه جوانی ام رو وسرمایه معنوی وحتی مادیم رو از دست دادم متاسفانه ۱۰۰ ها سال هست که جامعه ما با علم وتجربیات کاربردی فاصله گرفته،مهمترین رکن هر جامعه که خانواده و والدین خانواده هست از نظر علمی وتجربه فقیرند واین فقر علمی ودانایی در همه ارکان ایران سرایت پیدا کرده امیدوارم روزی برسه که همه با هم این درد بزرگ رو تشخیص بدن وهرچه زودتر به سمت رفع اون حرکت کنن

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**