ویدیو آموزشی سه راهکار نجات از هر شرایط بدی – جردن پیترسون

مطمئنا همه شما کسانی را می‌شناسید که اهداف بلندبالا و آرزوهای دور و درازی برای خودشان دارند، اما برای تحقق این آرزوها هیچ قدمی برنمی‌دارند. (امیدواریم خود شما یکی از این آدم‌ها نباشید!) این دسته از آدم‌ها با وجود اینکه از شرایطی که دارند، ناراضی هستند و زندگی‌شان آن چیزی نیست که می‌خواهند، اما آگاهانه انتخاب می‌کنند که توی همین موقعیت باقی بمانند و درجا بزنند و روز به روز بیشتر احساس بدبختی کنند!

اگر شما هم یکی از این آدم‌ها هستید و یا کسانی را می‌شناسید که در چنین شرایطی گیر افتاده‌اند، هیچ نگران نباشید! درست است که نجات از چنین وضعیتی گاهی غیرممکن به نظر میرسد، اما تعداد آدم‌هایی که خودشان را از چنین شرایطی بیرون کشیده‌اند، کم نیست و شما هم می‌توانید یکی از این آدم‌ها باشید.

جردن پیترسون از جمله شخصیت‌هایی ست که هر روز شهرت و محبوبیت بیشتری در جهان پیدا میکند و مردم دنیا هر روز بیشتر و بیشتر شیفته‌اش می‌شوند. این روانشناس کانادایی زندگی هزاران نفر را متحول کرده و تعداد کسانی که میگویند جردن پیترسون زندگی‌شان را نجات داده، هر روز بیشتر می‌شود.

جردن پیترسون در این ویدیو توضیح میدهد که:

  • چطور می‌توانید یک شغل بهتر پیدا کنید؟
  • چطور بفهمیم شغلی فعلی‌مان شرایط خوب و قابل قبولی دارد؟
  • کسانی که تحصیلات بالایی ندارد یا هیچوقت شغل سطح بالایی نداشته‌اند، چطور می‌توانند زندگی‌شان را زیر و رو کنند؟

مشاهده ویدیو
⇓⇓⇓

 

1 نظر جالب
  1. کاربر سوخت جت اد می‌گوید

    جردن پیترسون واقعاً عالیه.
    لطفاً بیشتر از ایشون محتوا بذارید.
    یه دنیا تشکر از همه سوخت جتی ها

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**