خلاصه کتاب معماران هوش نوشته‌ی مارتین فورد

حقایقی درباره هوش مصنوعی و سازندگان آن

این کتاب مجموعه‌ای از مصاحبه‌ها با محققان، دانشمندان، تاجران و متفکران پیشرو در حوزه فناوری دیجیتال و هوش مصنوعیه. توافق زیادی بر سر سرعت توسعه فناوری، بر سر اینکه چه زمانی موفق میشیم که با خودرو‌های خودران رانندگی کنیم وجود نداره. اما میتونیم مطمئن باشیم که فناوری هوش مصنوعی قراره هسته جامعه، اقتصاد و خود زندگی رو با روش‌های غیرقابل تصور و بی‌سابقه‌ای متزلزل کنه.

مارتین فورد آینده پژوه، سخنران عمومی و نویسنده‌ای ست که در زمینه هوش مصنوعی و فناوری دیجیتال برای بسیاری از نشریات از جمله نیویورک تایمز و واشنگتن پست مطلب نوشته. از دیگر کتاب‌های او میشه به «چراغ‌ها در تونل: اتوماسیون، شتاب‌دهنده فناوری و اقتصاد آینده» و کتاب پرفروش «ظهور ربات‌ها: فناوری و تهدید آینده بی‌کار» اشاره کرد که برنده جایزه بهترین کتاب کسب‌وکار سال Financial Times و McKinsey شده.

این خلاصه کتاب دید کلی از هوش مصنوعی رو به ما ارائه میده. از نحوه عملکردش گرفته تا سودها و آسیب‌هایی که ممکنه در آینده به ما وارد کنه. در این خلاصه کتاب، نظرات 23 متخصص هوش مصنوعی که نویسنده کتاب با اون‌ها مصاحبه کرده رو به صورت کلی می‌خونید.

دانلود خلاصه کتاب

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**