ویدیو آموزشی 5 ستون سلامتی – اندرو هوبرمن

اگر شما هم جز آن دسته از آدم‌هایی باشید که دغدغه سلامتی‌تان را دارید، پس حتما با حجم زیادی از اطلاعات ضد و نقیض مواجه شده‌اید. هرکسی یک چیزی می‌گوید و هر کسی یکی دو فاکتور را راز اصلی سلامتی می‌داند و معتقد است که این روش بهترین روش است!

اندرو هوبرمن (عصب شناس و دانشیار گروه نوروبیولوژی در دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد)  از چهره‌های شناخته شده و آشنا در سوخت جت است که همیشه مورد استقبال شما کاربران واقع شده.

او پس از سال‌ها تحقیق و آزمایش در نهایت به 5  فاکتور رسیده و این 5 فاکتور را ستون اصلی سلامتی می‌نامد. او و تیم تحقیقاتی‌اش به این نتیجه رسیده‌اند که اگر حواس‌تان به این 5 ستون باشد، سطح سلامتی، انرژی، بهره‌وری‌تان هم در طول روز بالا می‌رود و هم در دراز مدت زندگی بهتر و سالم‌تری خواهید داشت. دیرتر پیر می‌شوید و بدن‌تان شاداب‌تر و سالم‌تر می‌ماند.

اندرو هوبرمن در این ویدیو 10 دقیقه‌ای 5 ستون سلامتی را کامل نام می‌برد و توضیح می‌دهد که هر ستونی چطور می‌تواند به سلامتی و بهره‌وری شما کمک کند

 

مشاهده ویدیو
⇓⇓⇓

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**