خلاصه کتاب کوچکی درباره حس زیبای آرامش نوشته میک ویکینگ

روشی دانمارکی برای خوب زندگی کردن

کشورهای مختلف هم درست مثل آدم‌های مختلف، شخصیت‌های متفاوتی دارن. بعضی‌ها خوشبین‌تر از بقیه هستن. بعضی‌ها افسرده ترن.

از بین تمام کشورهای جهان، دانمارک اغلب به عنوان شادترین کشور رتبه‌بندی میشه. دلیلش هم اینه که دانمارک hygge (هوگهِ) داره. Hygge (هوگهِ)  به معنی حس زیبای آرامشه.

این کتاب (کتاب کوچکی درباره حس زیبای آرامش) این مفهوم رو به طور کامل توضیح میده و نکاتی رو بهتون آموزش میده که چطور بهش دست پیدا کنید و شما متوجه میشید که چطور بدون اینکه در دانمارک زندگی کنید، به hygge (هوگهِ)  برسید و اون رو توی زندگی‌تون جا بدید.

با کمک این کتاب می‌تونید

hygge (هوگهِ) یا حس زیبای آرامش را یاد بگیرید!

میک ویکینگ یکی از تاثیرگذارترین محققین شادی امروزی ست. اون نویسنده چندین کتابه و چند تا از کتاب‌هاش جزو کتاب‌های پرفروش نیویورک تایمز بودن. از جمله کتاب کوچکی درباره حس زیبای آرامش.

قبل از اینکه این کتاب زیبا و ارزشمند رو ببینید، حتما ویدیو زیر رو ببینید که با میک ویکینگ و hygge بیشتر آشنا شید و بتونید این مفهوم زیبای دانمارکی رو بیشتر و بهتر درک کنید.

 

کتاب زیبای زیر رو از دست ندید..

 

دانلود خلاصه کتاب

 

 

3 نفر دیدگاه شان را با ما در میان گذاشتید، نفر بعدی شما هستید :
 1. کاربر سوخت جت دی می‌گوید

  لطفا لبخند بزنید تا hygge در سایت منتشر شود

 2. کاربر سوخت جت یی می‌گوید

  سلام من اشتراک یک ساله ۳۶۵ هزار تومن رو تهیه کردم اما به کتابها دسترسی نمیتونم پیدا کنم میگه که باید اشتراک ۹۹۰ هزار تومان ویژه رو اول تهیه کنی!! چیکار باید کنم ؟

  1. کاربر سوخت جت جت می‌گوید

   سلام عزیز
   با همون شماره‌ای که توی توربو ثبت‌نام کردید داخل سایت وارد بشید. در این صورت شما به همه‌ی محتواهای سوخت جت که برای کاربرهای ویژه (یعنی همه‌ی ویدیوها و همه‌ی کتاب‌های صوتی) دسترسی خواهید داشت و تا یک سال آینده به محتواهای جدید هفتگی هم که برای مشترکین توربو هستش دسترسی خواهید داشت. برای ورود به سایت از قسمت منو روی حساب کاربری و سپس روی ورود کلیک کنید

نظرتان را ارسال کنید

دیدگاه تان را با ما در میان بگذارید...

ما به دیدگاه شما احتیاج داریم؛ پس بیایید دیدگاه و نقطه نظرات مان را با همدیگر به اشتراک بگذاریم تا یک اجتماع موفق از افکار برنده با همدیگر بسازیم.

**‌به ازای هر یک دیدگاه سازنده، یک روز اشتراک رایگان پروژه سوخت جت دریافت کنید**